ضربه محکم و ناگهانی می گوید: آن را نمی خواهد ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن Snapchat حساب

ضربه محکم و ناگهانی گفت: رئیس جمهور تهمت حساب باقی خواهد ماند در Snapchat برنامه اما نمی توان برجسته برجسته در آن کشف صفحه.

عکس: دنیس charlet/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اجتماعی-رسانه شرکت ضربه محکم و ناگهانی , Inc. گفت: این امر دیگر ترویج Snapchat حساب جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در صفحه اصلی آن پس از پیدا کردن که او در مکان اظهارات می تواند تحریک نژادی و خشونت سخنگوی گفت.

ضربه محکم و ناگهانی اجرا می شود که محبوب فیلم و عکس برنامه چت اسنپ چت گفت: این مشخص بود که آقای تهمت نظرات عمومی می تواند منجر به خشونت است. این شرکت تصمیم آخر این هفته اشاره کرد و چند توییت در روز شنبه مربوط به اعتراضات در مورد قتل جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

در توییت آقای ترامپ ستایش سرویس مخفی آمریکا برای نگه داشتن معترضان از “نقض حصار” در کاخ سفید است. “اگر آنها به حال آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل” رئیس جمهور نوشت: در توییت.

این شرکت گفت: آقای تهمت حساب باقی خواهد ماند در این برنامه اما نمی توان برجسته برجسته در آن کشف صفحه از آن جایی که معمولا قرار داده شده بسیار در میان افراد مشهور و محبوب دیگر چهره های عمومی است.

“ما نمی خواهد تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی را به آنها ارتقاء رایگان در کشف” یک ضربه محکم و ناگهانی سخنگوی گفت. “نژادی و خشونت و بی عدالتی را در جامعه ما است.”

راهپیمایی پس از کشتن جورج فلوید ادامه داد: در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و باقی مانده عمدتا صلح آمیز, اگر چه برخی از تظاهرات زد گذشته حکومت. در مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد حقوق مدنی رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس و مادر جرج فلوید 6-year-old daughter داد عاطفی کنفرانس مطبوعاتی. عکس: اسکات Heins/گتی ایماژ

کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در بیانیه آقای تهمت 2020 مدیر کمپین براد Parscale متهم اسنپ چت از رای دهندگان سرکوب و گفت: این شرکت به طور غیر قانونی در تلاش برای سرکوب جمهور. “اگر شما یک محافظه کار آنها نمی خواهید به شنیدن از شما آنها را نمی خواهید به شما رای” آقای Parscale گفت.

آقای ترامپ باعث حضور منظم در اسنپ چت را کشف ویژگی های که ارائه می دهد انواع مختلفی از محتوا از مشاهیر و تاثیرگذاران و همچنین به عنوان حرفه ای ناشران.

رئیس جمهور در آغوش رسانه های اجتماعی در یک شیوه ای با چند تاریخی نحوهی استفاده از توییتر اغلب برای رسیدن به بیش از 81 میلیون پیروان در پلت فرم اغلب با نوشته های که به طور مستقیم در درک مخالفان و چالش منتقدان از جمله گاه با توهین و تهدید.

در اسنپ چت که در آن او تقریبا 1.5 میلیون پیروان حضور او رشد کرده است از طریق سریع نشاط محتوا بنا به درخواست تجدید نظر به برنامه لژیون از کاربران.

در حالی که آقای ترامپ شده است نزدیک ترین ارتباط را با توییتر است که 166 میلیون روزانه فعال “monetizable” کاربران اسنپ چت به 229 میلیون روزانه کاربران فعال. Facebook در ضمن دارای 1.73 میلیارد روزانه کاربران فعال, با توجه به شرکت.

در یادداشت ارسالی به کارکنان یکشنبه پس از وقوع چند انفجار پیاپی در سراسر کشور پس از کشته شدن آقای فلوید, ضربه محکم و ناگهانی اجرایی اوان اشپیگل گفت که این شرکت “به سادگی می تواند به ترویج حساب در امریکا است که به ارتباط با افرادی که تحریک نژادی و خشونت که آیا آنها این کار را به روشن یا خاموش پلت فرم ما.” او نام هر شخص یا حساب به طور خاص اما آقای اشپیگل گفت: اسنپ چت استفاده نمی آن کشف صفحه اصلی برای ترویج “تفرقه مردم است.”

“ما نمی خواهد در ترویج آن حساب و یا محتوا به هیچ وجه او گفت:” در این یادداشت. او گفت که ضربه محکم و ناگهانی نمی خواهد حذف محتوای مردم با مخالفت یا پیدا کردن حساس است.

ضربه محکم و ناگهانی است و دوم اجتماعی-شرکت رسانه ای آغاز شده است که برای اعمال آن محتوا-محور سیاست های خود را به رئیس جمهور نوشته های. Twitter , Inc. در ماه گذشته چندین عملیات بر روی آقای تهمت نوشته های مارک برخی از پست خود به عنوان شکستن این شرکت قوانین و اضافه کردن یک واقعیت-بررسی برچسب به دیگران در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با صدور یک فرمان اجرایی به هدف را در آنچه او گفته شد سانسور شده توسط رسانه اجتماعی شرکت ها و تهدید به آسیب رساندن به توییتر اگر آن را متوقف نمی tagging خود را پست.

توییتر و ضربه محکم و ناگهانی تصمیم است که در مقایسه با Facebook , Inc., که انتخاب کرده است را به پایین و یا محدود کردن رسیدن به پست های رئیس جمهور است.

در یک شهر-سالن نشست با کارکنان روز شنبه, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در دفاع از این تصمیم گفته است که آقای تهمت نمی شکستن این شرکت قوانین اما که او را ایجاد تیم به بررسی گزینه های دیگر برای دست زدن به بحث پست.

Facebook کارکنان برگزار مجازی اعتصاب دوشنبه به مخالفت با تصمیم گیری در سیاست و کارکنان پخش نارضایتی خود در توییتر.

رسانه های اجتماعی تبدیل به یک میدان نبرد در جریان تظاهرات. کاربران در Twitter, Facebook و سیستم عامل های دیگر استفاده کرده اند شبکه های به سازماندهی حوادث و سند تظاهرات و شورش. این سیستم عامل را تبدیل به یک ابزار برای کاربران به فشار رقابت, روایت در مورد کسی است که در پشت غارت اتفاقی است که در شهرهای مختلف و همچنین به عنوان به را گسترده امتیاز سیاسی در مورد تظاهرات.

در علاوه بر این به سازماندهی فعالیت های اجتماعی-رسانه های عامل نیز استفاده شده است برای اطلاعات غلط و برانگیختن اختلاف از جمله با استفاده از ویرایش ویدئوها با هدف قرار دادن رئیس جمهور و یا conflating مسالمت آمیز معترضان با غارتگران است.

برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به سباستین Herrera در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>