ضربه محکم و ناگهانی درآمد Soars با کاربران گیر در خانه

‘اسنپ چت است که کمک به مردم به ماندن نزدیک به دوستان و خانواده خود را در حالی که آنها از هم جدا, جسمی,’ ضربه محکم و ناگهانی اجرایی اوان اشپیگل گفت.

عکس: جاستین سالیوان/گتی ایماژ

ضربه محکم و ناگهانی Inc. روز سه شنبه گزارش داد افزایش رشد کاربران و درآمد در سه ماهه اول به عنوان خانه نشین کاربران تبدیل شده به آن برنامه چت برای ارتباط با دوستان در میان همه گیر.

نتایج علامت تعجب به عنوان بسیاری از تحلیلگران تخمین می زنند تیز کاهش دیجیتال هزینه تبلیغات در سه ماهه اول برای نشان دادن تاثیر coronavirus بحران است. به عنوان ضربه محکم و ناگهانی اولین رسانه اجتماعی شرکت برای گزارش نتایج جستجو برای سه ماهه عملکرد آن می تواند خبر خوشی برای سنگین وزن ها Facebook Inc. و الفبا Inc. ، که تحویل درآمد هفته آینده.

ارتباط با دوستان در شرکت اسنپ چت نرم افزار افزایش بیش از 30% در هفته گذشته از ماه مارس در مقایسه با هفته گذشته از ماه ژانویه این شرکت اعلام کرد. در مناطق سخت ترین ضربه گیر ارتباط با دوستان در Snapchat افزایش بیش از 50٪.

سانتا مونیکا کالیفرنیا شرکت گفت: روزانه خود کاربر پایه افزایش 11 میلیون از سه ماهه قبلی به 229 میلیون مناسبت پنجمین سه ماهه متوالی رشد. Snapchat توانایی افزایش تعداد کاربر بسیار مهم است برای جذب بیشتر تبلیغ و درآمد. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند تعداد کاربر به افزایش به 224 میلیون.

ضربه محکم و ناگهانی درآمد رز 44 درصد در سه ماهه اول به $462.5 میلیون دلار 320.4 میلیون سال قبل و به طور قابل توجهی ضرب و شتم تحلیلگر برآورد $430 میلیون, با توجه به FactSet.

“اسنپ چت است که کمک به مردم به ماندن نزدیک به دوستان و خانواده خود را در حالی که آنها از هم جدا جسمی” ضربه محکم و ناگهانی اجرایی اوان اشپیگل گفت: در آماده شده اند ،

از طریق روز دوشنبه نزدیک سهام از ضربه محکم و ناگهانی از دست داده بود حدود 20% در این سال است. ارزش سهام این شرکت بیش از دو برابر در سال 2019. پس از سه ماهه اول, گزارش, ضربه محکم و ناگهانی سهام افزایش حدود 8 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

نتایج نشان می دهد که ضربه محکم و ناگهانی ممکن است به خوبی می چرخاند و با وجود افزایش عدم اطمینان در اقتصاد جهانی است. با این وجود این شرکت را ارائه نمی دهد راهنمایی برای سه ماهه دوم با استناد به ادامه همه گیر و به سرعت در حال تغییر شرایط اقتصادی است. در گذشته ضربه محکم و ناگهانی است با ارائه پیش بینی برای درآمد و تنظیم درآمد.

آقای اشپیگل گفت: همه گیر شده به دیجیتال تغییر رفتار در سراسر هر جنبه ای از زندگی مردم است که می تواند ضربه محکم و ناگهانی. به عنوان مردم پناه در محل, گفت, خود, ارتباط, تجارت, سرگرمی, تناسب اندام و یادگیری عادات وادار کردن شرکت ها برای تغییر به دیجیتال با سرعت بیشتری.

مربوط تصویری

شما باید زوم و یا FaceTime? چگونه در مورد یک Houseparty? در میان اجتماعی فاصله در فرد حوادث جایگزین شده اند پیکسل در یک صفحه نمایش. وال استریت ژورنال به نیکول Nguyen ارائه می دهد راهنمایی برای مرور جدید تصویری-چت واقعیت است. عکس: FaceTime

“ما باور داریم که این را سرعت بخشیدن به انتقال دیجیتال در سراسر بسیاری از کسب و کار و افزایش سطح فعالیت ما امروز شاهد منجر به پایدار بالا بردن در اقتصاد دیجیتال در طول زمان” آقای اشپیگل گفت.

Jeremi گورمن ضربه محکم و ناگهانی ارشد کسب و کار افسر گفت: این شرکت نیز منتقل شده فروش آن تیم به تمرکز بر روی دسته ها هستند که مراتب بهتر در طول همه گیر مانند بازی صفحه اصلی سرگرمی, e-commerce و مصرف کننده کالاهای بسته بندی شده.

هنوز ضربه محکم و ناگهانی است که به مراتب از سود آور است. ضربه محکم و ناگهانی گزارش از دست دادن آن کاهش اندکی در سه ماهه اول به $305.9 میلیون دلار و 21 سنت به اشتراک گذاری از $310.4 میلیون دلار یا 23 سنت یک سهم در مدت مشابه یک سال پیش. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند دست دادن 20 سنت به اشتراک بگذارید.

در سال 2019 آقای اشپیگل به حال ساخته شده این شرکت او را “کشش” هدف برای تبدیل شدن به سودآور است که در سال.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به گرجستان چاه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>