ضربه محکم و ناگهانی درآمد کند اما می بیند تبلیغ Ramping تا

ضربه محکم و ناگهانی دوم-درآمد سه ماهه 17% افزایش پیدا کرد از یک سال پیش از آن به $454 میلیون و جلوتر از پیش بینی ها از تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

عکس: فردریک جی. قهوه ای/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ضربه محکم و ناگهانی , Inc. ضربه محکم و ناگهانی -2.10% روز سه شنبه گزارش کاهش رشد درآمد در سه ماهه دوم اما گفت: تبلیغ به نظر می رسد هزینه های بیشتر در هفته های اخیر به عنوان صنایع مانند تجارت الکترونیک و بازی های شتاب از طریق این بیماری همه گیر.

به عنوان ضربه محکم و ناگهانی است که در میان اولین تبلیغات وابسته به شرکت گزارش نتایج هر گونه بهبود در سه ماهه جاری می تواند خبر خوشی برای تکنولوژی تیتان و همچنین برخی صنایع است که می تواند به خوبی موقعیت آب و اقامت-در-خانه اقتصاد است.

“ما همچنان به رشد جامعه ما و کسب و کار در یک چالش و محیط نامشخص” ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل در بیانیه ای گفت.

سانتا مونیکا کالیفرنیا شرکت گفت: روزانه خود کاربر پایه گل رز 4 درصد از سه ماهه قبلی به 238 میلیون. نتیجه این می آید در خط با تخمین می زند از تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet که تا به حال انتظار می رود تعداد کاربران افزایش به 238 میلیون.

ضربه محکم و ناگهانی دوم-درآمد سه ماهه 17% افزایش پیدا کرد از یک سال پیش از آن به $454 میلیون و جلوتر از پیش بینی ها از تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet که پیش بینی درآمد حاصل از $442 میلیون. ضربه محکم و ناگهانی نیز گفت: این شرکت برآورد درآمد در سه ماهه سوم افزایش یافته است 32 درصد از طریق جولای 19.

این شرکت در سه ماهه دوم از دست دادن خالص افزایش 28 ٪ به $326 میلیون. در سال 2019 آقای اشپیگل به حال ساخته شده این شرکت او را “کشش” هدف برای تبدیل شدن به سودآور است که در سال.

ضربه محکم و ناگهانی ارزش سهام کاهش یافت و به اندازه 10 درصد در بعد از ساعات معاملاتی. پس از آغاز سال, سهام ضربه محکم و ناگهانی افزایش یافته و در حدود 50 درصد است.

در ماه ژوئن ضربه محکم و ناگهانی, میزبانی, مجازی, اجلاس که در آن اعلام محصولات جدید از جمله سبک نسخه از برنامه های شخص ثالث در دسترس در اسنپ چت و دستورات صوتی به جستجو برای ابزار های خاص داخل برنامه. این شرکت همچنین ساده چگونه کاربران حرکت در سراسر برنامه.

ضربه محکم و ناگهانی را ارائه نمی دهد برآورد درآمد و یا تعدیل درآمد رقم برای سه ماهه جاری با استناد به ادامه همه گیر و به سرعت در حال تغییر شرایط اقتصادی است.

نوشتن به گرجستان چاه در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net