Snan Purnima

زمانی که یکی از کانال های ملی متمرکز بر موضوع عدم اجتماعی فاصله در طول Snan Purnima در Jaganath معبد در پوری من پریشان است که در حالی که لنگر شد حمله به این عمل هیچ یک از سخنرانان می تواند مطلع کردن مخاطبان از بسیاری از باستان آیین های مرتبط با این مراسم است که می تواند در رقابت با 21 st century شیوه های قرار گرفته در مشاهدات علمی. اگر چه به دنبال در تصاویری که من موافقت کردند که اجتماعی فاصله بود و به دنبال ندارد. اما این واقعیت باقی می ماند که همه مردم جمع شده است تست شده و به دنبال محدودیت سنی ساخته شده است که حتی Gajapati سلطنتی نماینده نگه داشتن خود را به دور از مراسم. علاوه بر این, نه تنها در طول این مراسم اما تمام افرادی که در خدمت خدایان همیشه سنتی ماسک می داند که به عنوان “baghamukha” یا “ببر پوشش’ در زبان محلی.

به عنوان من تماشا انتقال دیجیتال از Snan Purnima مراسم در Jaganath معبد آن را به من رخ داده است که حتی در این ماقبل تاریخ سنت وجود دارد, پیام اجتماعی فاصله در طول زمان از تب. خداوند Jaganath همراه با دیگر خدایان به ‘anabasar’ یک اتاق دور از جانبازان و تغذیه, میوه ها و انواع سالم نپخته پراساد بر خلاف پخته شده پراساد که ارائه شده است به خدایان هر روز دیگر. خدایان هستند و سپس تحت درمان با گیاهان دارویی و روغن های دارویی برای درمان تب و بیماری های دیگر و بازگشت به سابق خود را خودشان به اوج خود رسید در ‘Navajaubana’ به معنای واقعی کلمه ترجمه شده به عنوان ‘جدید و جوانان و به نظر می رسد قبل از جانبازان.

Snan Purnima به معنای واقعی کلمه ترجمه به عنوان “ماه نو از حمام’ می شود ‘توت فرنگی Moon’ در کشاورز سالنامه در ایالت متحده آمریکا است. در حالی که بعد از آن می شود نام خود را از برداشت اتصال آن با طبیعت ‘ماه جدید از حمام’ می شود آن نامگذاری از سنت Jaganath معبد که در آن خدایان در شرکت سالانه, داخل حمام, مراسم است. این سنت با آن آداب و رسوم است که گاهی مطابقت با استانداردهای منطقی از 21 st century صحبت می کند حجم در سطح فرهنگی پیچیده است که تا به حال توسعه یافته در یک گوشه از راه دور هند سرزمین باستانی از تمدن است.

حق را از دوران کودکی زمانی که پدر بزرگ استفاده می شود به ما بگویید که در مورد Snan Purnima به بیشتر های اخیر bhajans از دوستان در اوریسا این جشنواره سالانه هرگز لحظه توجه من راه آن را در این سال است. شاید عدم طلبانه نامزدی در سازمان ملل متحد-مستند 1 دوره تحت فشار قرار دادند من به بالکن که در آن جادویی بکشید از penumbral ماه گرفتگی نگه داشته و من مسخ شده و من را وادار به فراتر از دنیوی است. و سپس Snan Purnima بر من dawned پس از تماشای مستقیم برنامه تلویزیونی از مراسم تشریفاتی, داخل حمام, از خدایان در Jaganath معبد پوری و پس از آن بحث و گفتگو در نزاکت از مواردی که من فکر کردم.

در این مراسم خدایان خود را در حمام با آب است که تحت درمان با گیاهان آورده و در 108 خاکی گلدان های انجام شده توسط افرادی که خود را پوشش دهان و بینی با سنتی پارچه. خداوند Jaganath می شود 35 گلدان و آب و برادر بزرگتر خود دارای 33 گلدان و خواهر خود می شود 22 گلدان و خداوند Sudershan 18 گلدان. آب ریخت و پس از آن از طریق یک نقره غربال نوع از چیزی شناخته شده به عنوان ‘pingala’. پس از گرفتن حمام خدایان اعتقاد به گرفتن فصلی عفونت رنج می برند و از تب. در طول این زمان وجود دارد این است که سنت نگه داشتن آنها را دور از جانبازان به مدت دو هفته که در یک حرکت تعجب آور نوع راه طنین انداز با قرنطینه دوره تجویز می شوند که. حتی ایمنی و درمان ارائه شده توسط طب سنتی از گیاهان و روغن شده است به این مراسم.

به عنوان پرتقال و هلو و پینک ماه از Snan Purnima نگه داشته و فراموش نشدنی من در اواخر شب و اوایل صبح به من رانندگی به باز کردن رمز و راز از طبیعت و روایت در اطراف سن, شیوه, من احساس کردم که من مترقی افکار منطقی می توانید قدرت زمانی که من پشت پا است بصورتی پایدار و محکم به میدان فرستاد در گلدن سنت من ریشه های فرهنگی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>