رز پالت مالک میا آلن, او به عنوان بازدید کننده. او به ارمغان آورد یک مشاور برای کمک به پیدا کردن یک جدید نماینده فروش برای 10 نفر شرکت می باشد.

عکس: تیلور Glascock برای وال استریت ژورنال

تعداد افراد مشغول به کار در شرکت های کوچک نمی تکان دادن در سال گذشته حتی به عنوان کسب و کارهای بزرگتر در ادامه به گسترش اشتغال برای یک رکورد 10 سال متوالی.

تعداد سر در کسب و کار با کمتر از 20 کارمند بود و اساسا بدون تغییر در سال 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل ADP حقوق و دستمزد داده ها توسط مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. شرکت با 500 یا بیشتر کارکنان در مقابل خود را افزایش حقوقی واجد شرایط 2.3%. ژانویه نشان داد همان الگوهای با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه.

کندی در کسب و کار استخدام است به خصوص قابل توجه به دلیل آن است که اولین بار شرکت های کوچک نیست و اضافه شده به اشتغال از سال 2010 هنگامی که کسب و کار از تمام اندازه ها بودند که دوره نقاهت بعد از بحران مالی است. بیش از 5.3 میلیون کسب و کار باید کمتر از 20 کارمند بر اساس آخرین اطلاعات موجود از اداره کسب و کار کوچک.

کسب و کارهای کوچک برای اولین بار احساس خرج کردن از یک تنگ, بازار کار, اما چالش های آنها در صورت در اضافه کردن کارگران برجسته تهدیدی برای شرکت های تمام اندازه ها و به اقتصاد گسترده تر.

خود را “مشکلات علامتی از آنچه که همه کسب و کار خواهد بود و با تلاش در آینده ای نه چندان دور گفت:” مودی اقتصاددان ارشد علامت زندی که تجزیه و تحلیل ADP داده است.

“جمعیتی قریب به اتفاق قربانیان. مگر ما تغییر قوانین مهاجرت به طور قابل توجهی همه کسب و کار خواهد شد در تلاش برای پیدا کردن کارگران,” او اضافه شده است. “این را تبدیل به یک قابل شکستن در رشد اقتصادی است.”

استخدام در کوچکترین شرکت بود به خصوص ضعیف در تولید منابع طبیعی و حمل و نقل و ساخت و ساز و بخش خرده فروشی ،

اقتصادی اعتماد به نفس کسب و کارهای کوچک دوباره در ماه ژانویه ارسال اول آن سال بیش از سال افزایش از سپتامبر سال 2018 به عنوان صاحبان چشم انداز اقتصاد ایالات متحده بهبود یافته با توجه به بررسی انجام شده توسط مجله و Vistage Worldwide, Inc., اجرایی-مربیگری سازمان است.

بیش از 60 درصد از 711 پاسخ دهندگان گفته اند که انتظار می رود تعداد کل افراد شاغل در شرکت خود برای افزایش طول 12 ماه آینده. بسیاری از پاسخ دهندگان شاغل کمتر از 100 نفر در سال گذشته است.

پیدا کردن کارگران در امروز, تنگ بازار کار است به خصوص به چالش کشیدن برای صاحبان کسب و کار که باید به حقه بازی کار نوشتن پست و وجین از طریق résumés با خواسته طبیعی در حال اجرا یک شرکت است. در برخی از شرکت ها تعرفه ها و دیگر چالش های کسب و کار قرار داده اند فشار بر سر تعداد.

“فقط آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن کسی که می خواهد کار کند و به نظر می رسد گرسنه به پول انجام فروش” گفت: میا آلن مالک مشترک از رز پالت در بریدگویو بیمار., 10-فرد شرکت که مبادرت به فروش پالت چوبی, جعبه و چوب به شرکت های تولیدی و مراکز توزیع.

رز پالت را میا آلن با تامین کننده. خانم آلن می گوید و آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن کسی که می خواهد کار کند.

عکس: تیلور Glascock برای وال استریت ژورنال

خانم آلن که او waded از طریق حدود 300 résumés—عمدتا در شب و تعطیلات آخر هفته—برای بیش از دو ماه و مصاحبه با بیش از 50 نامزدها توسط تلفن قبل از آوردن یک مشاور برای کمک به او پیدا کردن یک فروشنده جدید. “وقتی ما در بر داشت فرد آن سریعتر روند چرا که ما نمی خواهم به dillydally و او را از دست بدهند.”

جارد Veteto, رئیس جمهور Cogitic Corp. کلرادو اسپرینگز., سازنده در حال کار با یک دوجین خارج استخدام شرکت. او استخدام دو نفر به 18 نفر شرکت که در خدمت فضا و صنایع دفاعی بعد از مصاحبه 40 نامزد. آقای Veteto هنوز 10 بیشتر دهانه برای برنامه نویسان و مهندسان تولید. “مانع به استخدام افراد بیشتر است پیدا کردن آنها را” او گفت:.

شرکت های کوچکتر اغلب در تلاش برای مطابقت با پرداخت و قدرت پردازش ارائه شده توسط بزرگتر کارفرمایان هر چند آنها می تواند ارائه مزایای دیگر مانند افزایش مسئولیت.

اکشن ماشین آلات بین المللی وارز. یک توزیع کننده فلز-برش و ساخت ابزار و ماشین آلات با 13, کارکنان, از دست رفته یک کارمند به یک رقیب ارائه پرداخت بالاتر در سال گذشته است. “این یک پیشنهاد بهتر است با یک شرکت” رئیس جمهور شیدا بریتنبچ گفت. “این تنها چیزی است که من نمی تواند مطابقت.”

این Englewood, Colo., شرکت افزایش کلی تعداد سر یک سال گذشته اما استخدام و حفظ کارگران یک چالش است که کارگران باید بسیاری از گزینه های. “کسب و کارهای کوچک به طور خاص باید مقدار زیادی برای ارائه به مردم در شرایط استقلال و کمتر قوانین و انعطاف پذیری بیشتر” آقای بریتنبچ گفت. “اما اگر شما صرفا به دنبال در چگونه بسیاری از دلار در هر ساعت شما چیست 401(k) مطابقت و چقدر تعطیلات آن را بسیار دشوار است برای کسب و کارهای کوچک به رقابت بپردازند.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه تنگ بازار کار مؤثر شما و یا کارفرما ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

برخی از شرکت های کوچک به سرعت در حال رشد با وجود تنگ بازار کار. MediSuite ملی mail-order داروخانه مستقر در Cary, N. C., از دست رفته یک کارمند در سال گذشته بود اما قادر به استخدام چهار نفر دیگر آوردن مجموع سر تعداد به 13. محل آن در نزدیکی دو داروخانه مدارس و حرکت بیشتر مردم به Raleigh-Durham منطقه کاسته استخدام, گفت تیم Furman رئيس جمهور از شرکت.

به طور منظم ساعت یکی دیگر از نقطه فروش. “کسب و کار ما است باز از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر که بسیار جذاب به داروسازان و داروخانه تکنسین های” چه کسی نمی خواهم به کار در شب و تعطیلات آخر هفته آقای فورمن گفت.

زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال تعرفه بر واردات چینی Nu-مجموعه Inc., یک تولید کننده قفل و توزیع در شهرستان صنعت, کالیفرنیا., افکار مدل کسب و کار خود. سر تعداد کاهش یافت و به 16 از اوج از 20 در سال 2018 به عنوان خانواده اجرای کسب و کار کاهش یافته است برخی از پایین حاشیه قفل.

تغییر تولید به یک کشور دیگر نبود یک گزینه Nu-مجموعه اجرایی کارون Ng گفت: از آنجا که این شرکت قفل تولید شده در یک کارخانه چینی متعلق به خانواده اش. تولید قفل در ایالات متحده بیش از حد پرهزینه است او اضافه شده است.

“در سال گذشته به وجود آمده بسیاری از عدم قطعیت” خانم Ng گفت. با تجارت تنش کاهش خانم Ng احساس خوش بینانه تر; او امیدوار به استخدام به عنوان بسیاری از شش کارمندان جدید این سال است.

تغییر خواسته های مشتری در حال ایجاد چالش در بخش هایی مانند ساخت و ساز. جنیفر Jirsa, صاحب Jirsa ساخت و ساز شرکت ، شرکت ساخت و ساز تجاری در شرق داندی, Ill., گفت: آن را بدست سخت تر به نوبه خود سود را به عنوان مشتریان بزرگ و اضافه کردن مورد نیاز مانند داشتن یک سرپرست در هر سایت کار.

شرکت های بزرگتر “می توانید پول بیشتری در پروژه” و بیشتر به راحتی می توانید صبر کنید 90 روز برای پرداخت گفت: خانم Jirsa که در حال حاضر 10 نفر از کارکنان از 17 در آغاز سال گذشته است. او در حال حرکت است به دور از مناقصه در شغل برای شرکت های بزرگ است و به جای آن به دنبال به امن قرارداد از فدرال و دولت های ایالتی و محلی به دنبال به انجام کسب و کار با زنان و اقلیت متعلق به کسب و کار.

برخی از شرکت های کوچک با استفاده از نرم افزار به درایو بازده است که نگه داشتن سر حساب کردن و اجازه می دهد تا شرکت ها به رقابتی باقی می ماند. کارولینای شمالی, تریلر, فروش, Inc., سرمایه گذاری در نرم افزار جدید که هزینه $15,000 یک سال به ساده حسابداری و سایر وظایف اداری.

این Thomasville, N. C., تریلر, نمایندگی نیست به احتمال زیاد برای اضافه کردن بیشتر کارگران تا زمانی که آن را آماده برای باز کردن یک محل جدید صاحب جانی شلتون گفت که 11 شرکت از 15 کارمند هستند به فشرده 720 فوت مربع ،

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در خوب و مثبت جریان نقدی وضعیت” آقای شلتون گفت که “اقتصاد در حال رفتن به محل کار با ما.” او انتظار دارد فروش به مورد مشابه در این سال به عنوان آنها در سال 2019.

شرکت های دیگر با استفاده از یک بوم در سرویس دهندگان مایل به رسیدگی به توابع مانند منابع انسانی و بازاریابی است. Altraco قرارداد تولید کننده در هزار اوکس کالیفرنیا حسابداری برون سپاری در سال 2019 و در این سال برنامه ای برای تغییر تدارکات و ایجاد آثار هنری و ارائه به اشخاص ثالث.

اضافه کردن کارگران است به خصوص گران قیمت در کالیفرنیا به دلیل هزینه های بالای زندگی و دولت و قوانین و مقررات گفت: اسکات ویلیامز شرکت مالک Altraco که دارای 16, کارکنان, دو کمتر از یک سال پیش. “قبل از اضافه می کنیم مردم ما را به دنبال برون سپاری فرصت به دلیل آن ارزان تر” آقای ویلیامز گفت. “این یک اقتصاد جهانی,” او اضافه شده است. “شما باید بی وقفه دنبال بازده و یا شما زنده نخواهد ماند.”

ارسال به اموزش سیمون در ruth.simon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو