کوچک نفت حفاری در حال خاموش کردن شیپور خاموشی سریع تر از پیش بینی

یک میدان نفتی در نزدیکی تگزاس این ماه است.

عکس: لری w smith/سازمان حفاظت محیط زیست?شاتر

کوچک آمریکا شرکت های نفتی در حال خاموش کردن چاه سریع تر از انتظار می رود به قیمت پایین تر از آنچه در آن هزینه های آنها را به پمپ نفت خام از زمین خارج شد.

فروپاشی که فرستاده آمریکا معیار قیمت به قلمرو منفی هفته گذشته را متقاعد بسیاری از مقیاس کوچکتر بخش خصوصی برگزار شد حفاری به تعطیل بسیاری از چاه تا زمانی که اقتصاد revs تا دوباره و تقاضا پرش به عقب. این حفاری در مکان هایی مانند West Texas New Mexico, North Dakota, وایومینگ و لوئیزیانا—در مجموع حدود یک چهارم از آمریکایی تولید.

قلاب به این معنی است که مقدار قابل توجهی از ایالات متحده تولید نفت می تواند به ماندن در زمین برای ماه, در حالی که شرکتها از طریق سوزاندن اشباع از نفت خام در ذخیره سازی. در نتیجه برخی از ناظران را به شدت تجدید نظر ایالات متحده پیش بینی برای سال 2020 تولید با سریع تر و عمیق تر کاهش از آنچه قبلا انتظار می رود.

کن منتظر اجرایی Mewbourne Oil Co., یکی از بزرگترین تولید کنندگان خصوصی در حوضه پرمین تگزاس در نیومکزیکو گفت: بسیاری از شرکت ها دریافت می کنند و کمتر به صورت خام خود از مورد نیاز برای پوشش هزینه های عملیاتی. ماه آینده تگزاس مبتنی بر شرکت انتظار دارد که بسته در بیش از نیمی از حدود 100000 بشکه در روز پمپ های آن در منطقه است.

“آنچه ما دیده ایم با فوق العاده ای کاهش تقاضا است فقط بی سابقه” آقای منتظر گفت. “کسانی که قیمت ها فقط پایدار نیست.”

چند کوچک تولید کنندگان گفت: آنها برنامه ریزی نمی, در آوردن حلقه چاه به عقب آنلاین تا منطقه صعود قیمت بالای 20 یا 30 دلار در هر بشکه رسید و اقامت وجود دارد در حالی که برای. در حالی که ایالات متحده به قیمت بازگشت از آوریل 20, آنها باقی مانده زیر 20 دلار در $15.06 در روز چهارشنبه.

آهن نفت عامل LLC مونتانا را متوقف کرده است تولید تقریبا همه از آن 3,500 به 4000 بشکه در روز در داکوتای شمالی Bakken شیل. در لوئیزیانا Velandera انرژی Partners LLC گفت: این بسته در حدود سه چهارم از آن تولید نفت کاهش یافته است اما به فاش کردن مقدار دقیق.

انگیزه بستن در چاه های ساده است: بهتر است برای نگه داشتن نفت در روی زمین از از دست دادن پول فروش آن در قیمت های فعلی است. شرط این است که قیمت ها را بهبود می یابند به اندازه کافی برای پوشش هزینه های راه اندازی مجدد و افزایش فروش در عرض چند ماه.

“من نمی خواهم برای دیدن ما تولید به فروش می رسد برای از دست دادن” گفت: برنت آلن یک مدیر عامل در تگزاس مبتنی بر Alpar انرژی LP. این nonoperating منافع در چند وست تگزاس ولز خواهد شد که خاموش بعد از دو ماه.

شرکت های خصوصی تولید می شود تقریبا یک چهارم از ایالات متحده آمریکا تولید نفت را سال گذشته با توجه به شرکت مشاوره RS انرژی ،

مرتبط

  • بیش از 3.8 میلیون به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته
  • اقتصاد آمریکا کاهش یافت در 4.8% سرعت در سه ماهه اول
  • قیمت نفت پس از صعود موجودی انبار افزایش کمتر از حد انتظار
  • روسیه پیری زیرساخت ها را تهدید می کند تولید نفت پیمان

این بسته ها توسط شرکت های کوچکتر دلیل اصلی ایالات متحده تولید نفت که به تازگی به رهبری جهان است که در حال حاضر پیش بینی به سقوط قابل ملاحظه ای در ماه های آینده.

شرکت مشاوره Rystad انرژی پیش بینی می کند که ایالات متحده خروجی سقوط خواهد کرد از 12.8 میلیون بشکه در روز در ماه ژانویه به 10.9 میلیون در روز در ماه ژوئن و به عنوان کم به عنوان 10.3 میلیون در روز در ماه سپتامبر. در اوایل ماه آوریل قبل از نفت کاهش یافت و به زیر $0 در هر بشکه اداره اطلاعات انرژی پیش بینی کرده بود ایالات متحده خروجی خواهد سقوط به 11.7 میلیون بشکه در روز در ماه ژوئن و در مورد به عنوان کم به عنوان 10.9 میلیون در روز در ماه اکتبر.

دیگر خاموش شدن ناگهانی باقی بماند بیشتر احتمال دارد که آنها منجر به ادامه کاهش کار در بخش نفت و مدیران گفت. هنگامی که شرکت های بریده بریده حفاری های مربوط به هزینه های نفت-حوزه خدمات شرکت و قرارداد کارگران است که انجام بسیاری از کار سخت ترین ضربه.

Anschutz اکتشاف شرکت دارای بسته در تمام آن چاه در وایومینگ پودر حوضه رودخانه و اجازه دهید همه قرارداد کارگران درگیر در تولید آنها. دنور-بر اساس شرکت تا به حال پیش بینی شده است که این چاه را تولید معادل 18000 بشکه نفت در روز در ماه آوریل است.

“ما در حال آماده به ترک این چاه بسته برای یک دوره طولانی” گفت: جو DeDominic شرکت رئیس جمهور با اشاره به آن می تواند چندین ماه برای قیمت به طور قابل ملاحظه ای بهبود می یابند.

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که قیمت نفت سینه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

در حالی که دردناک برای شرکت ها و کارگران shut-in می تواند کمک به توازن بازار نفت است. تولید کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز توسط اوپک و روسیه و کشورهای دیگر در حال تنظیم برای شروع با در نظر گرفتن اثر در ماه های آینده.

“این یک سیلی بازار نیاز به” سعید بن Luckock co-سر نفت در تجارت جهانی کالا معامله گر Trafigura Group Pte Ltd. “بازار تولید بیش از حد نفت خام است.”

آقای Luckock گفت: ایالات متحده تولید کاهش می یابد که Trafigura بود در اصل پیش بینی می شود تا پایان سال 2020 شده است شتاب شش ماه و در حال حاضر در حال رشد بیشتر است.

برخی از بزرگتر شیل حفاری نیست برش تولید به شدت خود را به عنوان کوچکتر همسالان. پیشگام منابع طبیعی Co. تعطیل کرده است حدود 2000 کم انجام wells, تقریبا تمام آنها مسن سنتی چاه های نفت. تولید خود را در مجموع تنها حدود 7000 بشکه نفت در روز یا حدود 3 درصد از این شرکت خروجی روزانه در طول سه ماهه چهارم سال گذشته اجرایی اسکات شفیلد گفت. این شرکت در حال برنامه ریزی نمی گسترده تر shut-در برنامه او اضافه شده است.

“ما 100% hedged و ما شرکت حمل و نقل به سواحل خلیج فارس. و ما انتظار داریم به صادرات بسیاری از ما نفت خام” آقای شفیلد گفت.

برخی از شرکت های کوچکتر را بالاتر از هزینه های تولید و لازم نیست که همان توانایی برای حرکت نفت خود را به مشتریان. ترینیداد انرژی LLC قصد دارد به پمپ حدود 30 بشکه در روز از 225 و ذخیره نفت در آن زمینه تا زمانی که افزایش قیمت به اندازه کافی به آن را سودآور دوباره گفت: کایل مک شرکت رئیس جمهور.

“امید من این است که ما باز به کشور بازگشت و مردم را به پرواز و رانندگی” آقای مک, گفت:, و اضافه کرد که او مخازن ذخیره سازی به اندازه کافی ظرفیت برای حدود سه ماه. “90 روز طولانی به اندازه کافی است؟”

نوشتن به Collin در یتن [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de