کوچک و بزرگ است: است بنگالی تلویزیون بازنویسی قوانین توانمندی?

جولای 18, 1861. در بیهار را باگلپور متولد شد Kadambini Ganguly که همراه با Anandi Gopal Joshi شد زن اول پزشکان واجد شرایط برای تمرین طب غربی. مملو از مجادلات که 62 سال از Kadambini زندگی تا به حال تمام عناصر برای ساخت جذاب biopic در Tollywood. در عین حال آن را بنگالی تلویزیون به خود جلب کرد که با الهام از زندگی او است. در حال حاضر Solanki روی و Ushasi ری – بسیار محبوب چهره بنگالی تلویزیون – در حال بازی Kadambini در دو سریال برای Zee Bangla و Star Jalsha.

دو کانال بررسی زندگی یکی از شخصیت می تواند یک تصادف از انواع. اما فراتر از آن آیا این انتخاب موضوع می گویند هر چیزی در مورد محتوای بنگالی تلویزیون ؟

تا حدی آن را ندارد.

نه فقط Kadambini بنگالی تلویزیون در حال حاضر با تکیه به شدت بر قدرت شخصیت زن به حکومت TRP. “Rani Rashmoni” – یکی دیگر از بسیار محبوب megaserial – بر اساس زندگی بنگال را pathbreaking انقلابی و مصلح اجتماعی بود. در جولای 24, سریال خواهد بود و پخش آن 1000هفتم قسمت با بینندگان بودن چسب به صفحه نمایش برای تماشای این افزایش از یک دختر ساده به نام Rani برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر کار می کرد که برای اجتماعی زنان و اصلاحات و حتی جرات رفتن در برابر معامله گران است.

حتی سریال بر اساس معاصر توطئه هستند پس همان مسیر است. Jaba Sengupta – شخصیت از یکی از طولانی ترین در حال اجرا بنگالی سریال با عنوان “Ke Apon Ke Por” – یک داخلی کمک-تبدیل-وکیل که تنها هدف این است که برای ارائه عدالت.

از “Subarnalata” و “Goenda Ginni” به “Dwip Jele جائه” و “Saudaminir Sangshar” – زنان مبارزه برای خود رویاهای خود و یا کسانی که برای همیشه محروم شده اند به گرفتن چشم در بنگالی تلویزیون برای برخی از زمان در حال حاضر. بسیاری از کسانی که تا به حال نقل مکان به دور از تلویزیون به دلیل اولویت خود را برای ملودرام-laced قطعه به آرامی در ارتباط با داستان که برجسته آرمان از قهرمانان. اگر شخصیت “الو Chhaya” مشتاق به عنوان یک دانشمند “Jamuna Dhaki” است در مورد یک دختر روستایی که رشد می کند تا برای تبدیل شدن به یک زن موفق ‘dhaki’. “Bokul Katha” که به تازگی به این نتیجه رسیدند سریال بود در مورد شخصیت تبدیل شدن به یک IPS افسر. USP “Krishnakoli” بوده است توانمندسازی داستان از محبوبیت یک kirtan خواننده که می شکند تابو از رنگ پوست و برنده قلب از طریق استعداد خود را برای تبدیل شدن به یک RJ و یک خواننده.

Kora Pakhi و در عین حال یکی دیگر از محبوب سریال با Parno Mittra بازی شخصیت به نام آمون در مورد یک دختر قبیله ای که در طلب آن به چاپ نگار. “Phirki” – داستان یک دختر بچه را نجات داد توسط یک نما – این است که دفاع از شخصیت مبارزه برای ترانس جامعه است. فر-تازه سریال “Titli” – در مورد کمشنوا دختر است که با هدف تبدیل شدن به یک خلبان. Mohor یکی از محبوب ترین سریال های در حال اجرا در بنگالی تلویزیون در حال حاضر در مورد یک دانش آموز با صدای خود او که ذهن او صحبت می کند حتی اگر این بدان معناست که مقابله مدیر کالج خود را.

اما سپس این قطعا به این معنا نیست که “saas-bahu’ تقل شده است به طور کامل با انجام دور. تحریک کننده غرش رعد در این زمینه هنوز هم درد گوش در هر زمان وجود دارد, tiff, بین رقبا. زنان decked در رنگ ورو رفته روکش طلا, گردنبند هنوز هم سرعت پایین طراحی اتاق. و البته Chitra Sen به عنوان بد در, هنوز هم رول چشم او در هر مناسبت او می شود برای مقابله با دخترش در قانون Sreemoyee (Indrani Halder). پس از آن وجود دارد بسیار منفور فساد ساز – ژوئن ، او در مواجهه با Sreemoyee – همسر سابق شوهرش. این سم-گردند و شخصیت زن اضافه کردن ادویه به این روایت که جالب حول محور یک مرد زندگی در همان خانه با هر دو سابق خود و در حال حاضر ، اما آنچه که اطمینان بخش در میان همه هرج و مرج کنونی در مسیر “Sreemoyee” که برجسته Indrani جستجو و تلاش برای ایجاد یک هویت برای خودش در جهان حرفه ای.

تعدادی از این سریال با قدرت نقش اول زن ممکن است هنوز در اکثریت است. اما محض محبوبیت بسیاری از آنها در نمودار محبوبیت باعث می شود برای یک مورد جالب. این نشان می دهد یک تغییر ظریف در اولویت بینندگان که نمی قدر عقب محتوا. سازندگان را درک کرده اند که آهنگ های برجسته تنها یک مثلث عشق و ولتاژ بالا “tu tu اصلی اصلی” در یک خانواده مشترک نمی تواند تمرکز مرکزی یک بنگالی سریال اگر آن را به نفع خود TRP مسابقه. یک شخصیت زن ستیز مانند Bishan Nandy که عقب به هسته نوشته شده است در راه است که او دریافت نمی کند هر همدردی از بینندگان “Ke Apon Ke Por”. کار مادر Aditi Roychowdhury که تا به حال یک بار او را ترک خانواده برای که مایل به دنبال کردن حرفه ای خود را از یک استاد در نهایت می شود پشتیبانی از شوهر خود را در “Mohor”.

برای انجام دور با عقب محتوا و آشر در افزایش قدرت زنان می تواند منجر به دو نتیجه گیری. آن را می تواند نشان دهد که مشخصات کسانی که به تماشای فارسی سریال در حال تغییر است و از این رو مجبور سازندگان به بوسیله اسباب گردنده از محتوای درآمده است. یا آن را ممکن است نشان می دهد یک تغییر در اولویت های موجود بینندگان. سابق است که کمی بیش از حد در اوایل انتظار می رود. دومی بیشتر احتمال دارد در شرایط فعلی. داشتن در مواجهه با چالش های مختلف در درون چهار دیوار خانه خود بینندگان از تماشای سریال در حال حاضر مشتاق به رفتن و تسخیر جهان خارج است. آنها به راحتی می توانید با اتصال به تنهایی جنگ از زنان خانه دار که خود را قربانی همه برای خانواده و در حال حاضر می خواهم به حک کردن تو رفتگی در دیوار برای خود در جهان حرفه ای. نمی شود آن را عادلانه می گویند که این سریال نشان دادن این شخصیت های اصلی شورش علیه خانواده خود را. نه هر شخصیت یک جنگنده آماده را در مردسالار جهان است. بسیاری از آنها فقط در حال انتظار برای نوبت خود را امیدوار به حمایت از برخی از اعضای خانواده به تحقق بخشیدن به رویاهای خود.

برخورد با dalliance و اختلاف بینندگان درک باقی خواهد ماند ثابت بخشی از مبارزات روزمره خود را به عنوان آنها را برای شخصیت مورد علاقه سریال. اما در حال حاضر آنها آماده هستند به این باور است که در حال doormats است تنها گزینه خود را. از همه مهمتر, آنها میل ایده بنگالی سریال به آرامی بازنویسی قوانین برای طبقه متوسط زن بینندگان و نشان دادن آنها که این منصفانه است که به دنبال رویاهای خود را به تعادل زندگی شخصی و حرفه ای و همچنین پشتیبانی از انتظار را به آنها می پیوندند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>