کسب و کارهای کوچک محوری برای ساخت ساده ماسک

دوخت و مغازه های تشک-مورد سازان روشن به تولید پارچه ماسک به عنوان سفارشات به صورت معمول خود محصول خطوط افتد با اندازه اقتصاد تعطیل.

“تماس را در آینده گفت:” کارن Buscemi ارشد اجرایی در دیترویت دوخته Inc., یک Pontiac, Mich., دوخت شرکت. او گفت: دیترویت دوخته شده است و حدود سه برابر نیروی کار خود را به 25 نفر که در حال کار بیش از دو شیفت به تولید حداقل 2000 پنبه ماسک در روز است.

تقاضا برای چنین ماسک در حال افزایش است در میان Covid-19 بیماری همه گیر. عمومی-مقامات بهداشتی توصیه کرده اند مردم برای پوشش چهره خود را هنگامی که جسارت خارج از خانه خود را به کمک شامل coronavirus. در 2015 کاغذ و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از محققان تخمین زده می شود که بیماران به تنهایی نیاز خواهد بود تا 400 میلیون فولاد ماسک در فرضی همه گیر آنفلوآنزا در آمریکا

مربوط به پوشش

  • مارک های لباس در حال حاضر تولید ماسک. اما کار می کند ؟

پارچه یا کاغذ ماسک ارائه نمی دهد به همان اندازه به عنوان حفاظت N95 ماسک—تا به نام چرا که آنها بلوک 95% از ذرات کوچک—که کارگران خط مقدم پوشیدن در هنگام درمان بیماران مشکوک به عفونت با ویروس. اما ساده تر پوشش می تواند به جلوگیری از آلوده مردم از گسترش ویروس—با متوقف کردن قطرات آنها منتشر می کنند زمانی که آنها عطسه و سرفه و یا حتی فقط بازدم کارشناسان پزشکی می گویند. چنین ماسک استفاده شده است برای سال ها در آسیا برای محافظت در برابر بیماری است.

نخ دوخت ماسک در دیترویت دوخته شده در میشیگان.

کمبود ماسک پدید آمده اند به عنوان سریع به عنوان مقامات دولتی و آمریکایی ها سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که دولت خواهد خرید تقریبا 167 میلیون ماسک از 3M Co. بیش از سه ماه آینده از جمله ماسک تایید شده تحت N95 معمولی استاندارد است.

پنج شنبه گذشته آقای ترامپ استناد دفاع تولید عمل به سعی کنید به زور 3M به عنوان بسیاری از N95 ماسک به عنوان سازمان مدیریت اضطراری فدرال می گوید مورد نیاز هستند. 3M گفت: تقویت N95 خروجی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و تایید کرد که قرارداد جدید به فروش ماسک به دولت است. کمتر پیچیده فولاد ماسک نیز در تامین کوتاه مدت در بعضی از نقاط.

در شیکاگو, Dearborn, Denim & پوشاک, LLC اخیرا بسته شده به آن را در چهار فروشگاه های خرده فروشی و شروع به استفاده از مواد در دست در آن کارخانه به تولید دو لایه پنبه ماسک به عنوان کارفرمایان و مشتریان شروع به دنبال آنها. “به نظر می رسید مانند جهان نیاز به ماسک و شلوار جین گفت:” دیربورن بنیانگذار رابرت مک میلان.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا می دانید از کسب و کارهای کوچک است که باید معطوف به همه گیر پاسخ کار می کند ؟ این است که چه تجربه ای بود ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

دیربورن ماسک هزینه 7 دلار هر آنلاین و شرکت در حال کار بر روی سفارشات بزرگتر برای بیمارستان است. “این ما نگه داشتن کسب و کار کوچک شناور” آقای مک میلان گفت.

Jomel درزهای مناسب LLC شروع به ساخت ماسک در هر دو از آن کارخانه در کنتاکی پس از دستور کاهش یافت برای تشک را پوشش می دهد این شرکت معمولا باعث می شود.

مربوط تصویری

با پزشکی کارگران در مواجهه با کمبود و CDC توصیه داوطلبانه استفاده از پوشش صورت بسیاری از آنها تعجب زمانی که آنها می توانید دسترسی به N95 ماسک. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: سارا ESHLEMAN/گتی ایماژ

“همه مشتریان ما مجبور شدند به گفته مدیر عامل شرکت فیل Iuliano که شرکت فروش ماسک به مشتریان از جمله سازمان های دولتی. حدود 75 نفر در این شرکت در حال ساخت ماسک به گفته آقای Iuliano.

برتر Bindery Inc. در Braintree, Mass., است و بازیافت مقوا به ساده ماسک با هدف عموم و غير کارکنان از جمله مواد غذایی-فروشگاه کارمندان فروش بسته های 25 برای $15.

“من فکر می کنم ما یک راه طولانی از تبدیل سود گفت:” دانی Charlebois برتر بنیانگذار. “ما فقط احساس می کردم که ما تا به حال به انجام کاری است.”

زنده Q&A

پیوستن به وال استریت ژورنال اجرایی واشنگتن ویرایشگر Gerald F. Seib و فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی در 4 p. m. ET سهشنبه, آوریل 7 برای بحث و گفتگو در وزارت امور خارجه در پاسخ به این کروناویروس جدید و همه گیر را ضربه.

اما دیگران می گویند که این ماسک ها مهم خط جدید کار می کنند. Torey افزایش یافت, عملیات ارشد در حوزه های ورزشی-پوشاک ساز FAM ایالات متحده آمریکا, Inc. گفت که او شروع به فکر کردن در مورد ماسک در بخش پس از شهر نیویورک شروع به بستن در ماه مارس است. برخی از مشتریان برای لباس های ساخته شده توسط او در حدود 30 کارکنان در شرکت کارخانه در Ga., به او گفت نه به کشتی به پایان رسید کالا به مقامات دستور داد مدارس و مناطق به حالت تعلیق در رویدادهای ورزشی.

خانم رز رسیده به تامین کنندگان یکی از آنها ارائه شده به ارائه FAM یک ماسک-سیستم فیلتر و شروع به کار بر روی نمونه های اولیه با همکاران است.

او گفت که FAM فروش ماسک به مشتریان از جمله بیمارستان ها و به خریداران عمده فروشی و که او انتظار دارد که برای حفظ یک گروه از کارکنان ساخت ماسک حتی پس از همه گیر فروکش.

“من می خواهم به نگه داشتن این شرکت به عنوان کامل که ممکن است از طریق این دوره زمانی از زندگی ما” خانم رز گفت.

کارکنان کمک پنبه قابل شستشو ماسک صورت فله در دیترویت دوخته شده است.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>