کسب و کارهای کوچک بریس برای طولانی مدت بحران

کریس Mittelstaedt با موفقیت پیمایش خود را در منطقه خلیج سان فرانسیسکو میوه و میان وعده تحویل کسب و کار از طریق dot-com سینه بحران مالی 2008 و چند ماه اول اقتصادی نابسامانی coronavirus بیماری همه گیر.

اما همراه با بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان امید خود را برای بهبود سریع اقتصادی را نقش برآب شده است. افزایش Covid-19 مورد در بسیاری از نقاط کشور و ترس از اضافی شیوع بیماری در حال وادار کردن او به صورت دراز مدت بحران مالی است. این ماه آقای Mittelstaedt گذاشته نزدیک به نیمی از 163 کارگران در FruitGuys.

“من در اشک بود….من صرف هر روز به مدت 22 سال از زندگی حرفه ای ساختمان یک خانواده کسب و کار با مردم را دوست دارم” 51 ساله گفت: مدت کوتاهی پس از اخراج. “من یا باید به وضع مردم پس من باید یک شات در استخدام مردم هنگامی که ما بازیابی و یا تا پایان bankrupting این شرکت است.”

کسب و کارهای کوچک مانند رستوران ها سگ-مراکز مراقبت و تولید کنندگان به ارمغان آورد کارکنان ابتدا در اواسط ماه آوریل باور آنها می تواند به کسب و کار. در حال حاضر بسیاری از آنها تعطیل و یا مشاغل کاهش دوباره به عنوان مقامات محلی و مصرف کنندگان جلو و عقب و همه گیر را نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش.

فراتر از صرفا افسرده, فروش, بحران بی خانمان راه مردم کار یاد بگیرند استراحت و مصرف می کند. بیش از 142,000 نفر در آمریکا درگذشت و ادامه داد: گسترش ویروس به معنی مردم عادت کرده اند بیشتر نیست واگردانی—و سوال باقی می ماند که آیا و یا زمانی که آنها تا به حال خواهد شد.

بیشتر حمایت دولت ممکن است در کوتاه مدت اجرا شود اما بسیاری از صاحبان کسب و کار روبرو هستند را به چالش. بسیاری ممکن است نه گذشته.

کسب و کار در حال ورود به این فاز فقط به عنوان بسیاری از آنها طاقت فرسا نجات خود از بودجه فدرال چک Protection Program, a $670 میلیارد coronavirus محرک های اندازه گیری راه اندازی شد در ماه آوریل به ارائه وام به شرکت های کوچک.

مربوط تصویری

زمانی که coronavirus آمار در بهار امسال آتلانتا مبتنی بر حرکت ثبات صاحب برایان یی متکی PPP به پرداخت کارکنان خود را از درمانگران فیزیکی و نگه داشتن کسب و کار خود را عامل. در حال حاضر او هشت هفته وام بخشش دوره پایان دادن به گرجستان چهره یک موج جدید Covid-19 موارد است.

جمهوری خواهان مجلس سنا در مورد بحث اقتصادی جدید یونان اقدامات است. کمک های اولیه می تواند شامل بازپرداخت به محل برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی اداره coronavirus آزمون و تمیز کردن و یا بازسازی امکانات و همچنین تغییرات به PPP برنامه اعطای وام. یک توافق است که انتظار می رود در هفته.

حدود 1.85 میلیون ایالات متحده کسب و کار درهای خود را بسته و یا به طور موقت به حالت تعلیق عملیات در سه ماهه دوم با توجه به Oxxford Information Technology Ltd. در ساراتوگا, n. y. که آهنگ تقریبا 32 میلیون ایالات متحده کسب و کار از تمام اندازه ها با استفاده از داده ها از دفاتر اعتباری نظرسنجی ها و منابع دولت.

ریموند Greenhill Oxxford رئیس جمهور پیش بینی است که در کل ضرر و زیان در این سال خواهد بود بیشتر از گذشته رکود زمانی که 20 درصد یا حدود 4.5 میلیون کسب و کار ناپدید شد و فقط در بیش از یک سال است. او افزود که برخی از ضرر و زیان جبران خواهد شد کسب و کار جدید شکل گیری است.

ما می خواهیم به شنیدن از شما

اتحاد کسب و کار کوچک شما و یا یکی از شما برای کار بوده است نهفته Covid-19 همه گیر? ما می خواهم برای شنیدن از شما. به اشتراک گذاری داستان خود را در فرم زیر وارد نمایید. شما همچنین می توانید به ما ایمیل در [email protected] و عبارتند از: “کسب و کار کوچک” در خط موضوع.

آقای گرینهیلل گفت: شرکت های کوچک به ویژه آسیب پذیر هستند و در حال حاضر حساب برای بسیاری از ضرر و زیان است. او گفت: بیشترین کمبود سرمایه در گردش برای زنده ماندن رکود و یا برای دیدار با نیازهای مشتری زمانی که اقتصاد بهبود. او افزوده که آن را بیشتر برای جوانان دشوار کسب و کار و کسب و کارهای دیگر که وارد سال مالی ضعیف شکل به شیر کمک های مالی از بانک ها و منابع دیگر.

به عنوان متحده کاسته محدودیت در ماه مه و ژوئن هزینه در کسب و کارهای کوچک—که معمولا برای ارائه حضوری خدمات—بهبود آهسته تر از بقیه اقتصاد با توجه به Womply یک اطلاعات و تکنولوژی شرکت با 500,000 کوچک-کسب و کار مشتریان که عمدتا در مواد غذایی و آشامیدنی (persian), خرده فروشی, بهداشت و زیبایی و خدمات خودرو بخش است.

کسب و کارهای کوچک است که تکیه کمتر بر چهره به چهره تعامل شده اند و کمتر آسیب پذیر است. داده ها از ذوق کوچک-کسب و کار حقوق و دستمزد ارائه دهنده نشان می دهد که هفتگی رشد یافته بود در اواسط ماه جولای بازگشت به قبل از همه گیر نرخ. ذوق داده ها بر اساس 100,000 کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور حملات کمی نسبت به شرکت در یقه سفید کسب و کار مانند تکنولوژی و خدمات حقوقی.

فروش در FruitGuys بودند در مسیر به بالای 40 میلیون دلار یا بیشتر در سال جاری فرو 90 درصد در ماه مارس به عنوان ادارات و مدارس تعطیل. این شرکت موفق به دریافت حدود 1.7 میلیون PPP وام.

کسانی که بودجه در حال حاضر از بین رفته اند. شرکت نورد از یک خانه-خدمات تحویل و سازمان تحویل به کارکنان بیمارستان اما فروش باقی می ماند و زیر قبل از همه گیر سطوح.

“ما مشغول به کار به عنوان سخت به عنوان ما می تواند به کسب و کار از طریق درب, اما پول قبل از اقتصاد بود قادر به گرفتن تا با آن گفت:” آقای Mittelstaedt که نگرانی از آن می تواند دو سال برای فروش به طور کامل بهبود می یابند. این FruitGuys’ موسس و رئیس اجرایی را متوقف و در نظر گرفتن حقوق و دستمزد در ماه فوریه است.

بالا FruitGuys مباشر رافائل گارسیا آماده سفارشات. زیر کارکنان در انبار که قبل از همه گیر عرضه میوه به ادارات و مدارس.

عکس: ماریسا Leshnov برای وال استریت ژورنال

عکس: ماریسا Leshnov برای وال استریت ژورنال

نصب فشار بر روی کسب و کارهای کوچک مشهود است در داده ها از ساعتی کارگران که نشان داده اند که نشانه هایی از کاهش پس از سود ثابت از اواسط ماه مارس پایین.

فقط دو پنجم از کسب و کار کوچک کارکنان که تا به حال مشغول به کار در ژانویه بودند با ورود ساعت در اوایل ماه آوریل با توجه به Homebase ارائه دهنده برنامه ریزی و مدیریت زمان نرم افزار. حدود 500,000 کارکنان این آهنگ بیشتر ساعتی کارگران در رستوران ها و خرده فروشان سالن مو و دیگر خیابان اصلی کسب و کار است.

کسب و کار در پشت صحنه به عنوان Covid-19 موارد کاسته و ایالات متحده شروع بازگشایی اقتصاد خود را. سه چهارم از کارکنان که مشغول به کار بود به عنوان از ژانویه بودند مشکلات ناسازگار بودن در اوایل ماه ژوئن با توجه به Homebase. اما پس از آن در اواخر ماه ژوئن و به اواسط ماه جولای داده های خود را نشان می دهد یک برگشت به عقب در افراد مشغول به کار است.

“اخیر افزایش اشتغال نمی تواند تکرار شود اگر شرکت های کوچک هیچ مشتریان یا به این دلیل مردم در انتخاب خانه بمانند و یا به دلیل تمدید محدودیت در فعالیت های کسب و کار به عنوان کشورهای دست به گریبان با افزایش Covid عفونت” گفت: Ian Shepherdson اقتصاددان ارشد در شرکت تحقیقات پانتئون اقتصاد کلان.

آقای Shepherdson گفت: کاهش در کسب و کار کوچک در بخش جنوبی و بخش هایی از غرب که در آن تجدید حیات در موارد بوده است به ویژه حاد است و یک مانع جدی به ملت را بازیابی.

شرکت با کمتر از 500 کارمند به حساب برای تقریبا نیمی از بخش خصوصی اشتغال در سال 2017 ترین-داده های اخیر با توجه به اداره آمار. شرکت های کوچک نیز استخدام اکثریت کارگران در صنایع از جمله رستوران ها و مراقبت های شخصی هستند که بیشتر تحت تاثیر ظرفیت محدودیت.

“اگر کوچک یا متوسط کسب و کار می شود ورشکسته به دلیل بهبود اقتصاد بیش از حد به آرامی ما از دست دادن بیش از که کسب و کار است. این کسب و کار هستند قلب اقتصاد ما و اغلب تجسم کار از نسل” رئیس فدرال جروم پاول گفت: در ماه گذشته در شهادت قبل از کنگره است.

مایکل گیبونز مالک مشترک از سه رستوران در پرتلند سنگ., با همسرش ساناز کاهش کارکنان خود را در اواسط ماه مارس تا 10 از 97 پس از انتقال به بایگانی اطلاعات و تحویل. کسب و کار با تجربه ناهار خوری در روز پدر, اما اوراق آن است. “برخی از مهمانان هستند نه تنها سازگار با اقدامات ایمنی,” او گفت:. نیروی انسانی بود و مانع بیش از حد به عنوان کارمندان سابق بودند و تمایلی به بازگشت به این دلیل که آنها نگران امنیت خود و کسب درآمد بیشتر با جمع آوری مزایای بیکاری, او گفت:, و اضافه کرد که تظاهرات در این شهر نیست عامل در تصمیم خود.

آقای گیبونز گفت: او قصد دارد برای تست ناهار خوری بعدا دوباره این ماه اما همچنین گفت که اورگان سربازان ارتش در Covid موارد نگران کننده است.

مصرف کنندگان در حال عقب کشیدن در سراسر کشور اما هزینه های کوچک-کسب و کار دسته بندی ها مانند مواد غذایی و آشامیدنی (persian), خرده فروشی, سلامت و زیبایی کاهش یافته است و حتی بیشتر به شدت در مکان با افزایش coronavirus موارد مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا گفت: Michael Stepner اقتصاددان در فرصت بینش حزبی موسسه تحقیقات.

در میله های زندان به عنوان مثال هزینه های ملی در اواسط ماه جولای کمتر از نیمی از آنچه در آن بود از یک سال پیش با حتی بدتر اعداد در تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا با توجه به Womply.

“این سخت است برای کسب و کارهای کوچک برای آب و هوا طوفان زمانی که آنها نمی دانند که این خواهد بود که بیش از” آقای Stepner اضافه شده است.

Costikyan جارویس رئیس جمهور در جارویس ابزار برش, Inc., در روچستر, N. H. گفت: این شرکت سفارشات بودند توسط حدود 50 ٪ در سه ماهه منتهی به 30 ژوئن در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019.

“ما واقعا آن را دیده نمی بازگشت” آقای جارویس گفت.

این شرکت که تولید کننده ابزار مانند شیپور خاموشی و فایل های استخدام کمتر از 100 کارگر و با استفاده از PPP بودجه به نگه داشتن آنها را در حقوق و دستمزد در آغاز رکود اقتصادی است.

با پول وام در حال حاضر خسته آقای جارویس گفت: او قطع برنامه های خود را برای ساعتی کارکنان به 50 ٪ در ادامه به پرداخت منافع خود و برنامه ریزی برای استفاده از یک workshare برنامه ای است که اجازه می دهد که کارگران به جمع آوری برخی از مزایای بیکاری از دولت است.

آقای جارویس گفت که او امیدوار است سفارشات در طول سه ماهه سوم را به 70% یا 80% از سطح قبلی خود. اما زمان بسیار مهم است.

“اگر ما به یک دوره طولانی استفاده از workshare سپس ما ممکن است مجبور به تغییر به طور دائم تخمگذار کردن مردم,” او گفت:. “مردم نمی توانند زندگی بر کاهش دستمزد برای همیشه.”

نزدیک به یک سوم از کسب و کارهای کوچک تا به حال کمتر از یک ماه از ذخایر نقدی در دست در پایان ماه ژوئن با توجه به اداره آمار.

کنگره به دنبال کاستن آن گونه با PPP بودجه. برنامه ارائه سریع هجوم پول نقد برای کسب و کار مبارزه اجازه می دهد بسیاری از آنها برای حفظ کارکنان و یا بازگرداندن کارگران است. این وام به طور کلی بخشایش اگر کسب و کار صرف خاصی به اشتراک گذاری این وجوه در اشتغال و دیدار با برخی دیگر مورد نیاز است.

دولت فدرال از 21 جولای تا به حال تایید شده حدود پنج میلیون PPP وام به ارزش کل $518 میلیارد دلار با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک سازمان نظارت بر برنامه است.

اما قانونگذاران طراحی PPP برای کمک به صاحبان مدیریت از طریق V-شکل recovery—شیب دار اما مختصر سقوط در تقاضا و به دنبال آن سریع دوباره بجای اول برگشتن. بسیاری از شرکت ها در حال حاضر سوزانده شده را از طریق وام اما فروش تنها به سختی برداشت—ترک آنها را بدون بودجه به نگه داشتن به پرداخت کامل خود را قبل از همه گیر نیروی کار است.

روز جمعه وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: کنگره باید در نظر به طور خودکار آمرزنده PPP وام گرفته شده توسط کوچکترین ایالات متحده کسب و کار و ارائه کمک دوم کمک به برخی از شرکت های.

ملیسا Medick صاحب Beechnut آشیانه یک حیوان خانگی مراقبت روزانه و شبانه روزی کسب و کار در اجواتر, Md., گذاشته در ماه مارس هفت از 13 کارمندان پس از درآمد کاهش 90%. هنگامی که او دریافت $93,000 PPP وام در ماه آوریل او ارائه شده از کارکنان شغل خود را به عقب و حتی کسب و کار باقی مانده کند.

ملیسا Medick صاحب Beechnut آشیانه یک حیوان خانگی مراقبت روزانه و شبانه روزی, کسب و کار در اجواتر, Md.

عکس: Meagan Passero/Beechnut آشیانه

در ماه ژوئن هر چند با کسب و کار هنوز هم خاموش نصف و بیشتر از او PPP وجوه رفته خانم Medick گذاشته شدن چهار نفر از کارکنان و کاهش ساعت برای برخی از دیگران است.

“من می خواستم که خوب کارفرما گفت:” خانم Medick. “ما آویزان بر روی افراد دو یا سه هفته بیشتر از ما باید بر اساس کسب و کار ما.”

خانم Medick انتظار برای انجام دور دیگری از اخراج در پایان تابستان به دلیل اینکه اکثر مشتریان هنوز در حال کار از خانه و سفر نیست بازیافت به معنی کمتر وجود دارد تقاضا برای حیوان خانگی خود را به خدمات است.

ژوئیه بررسی انجام شده توسط فدراسیون ملی کسب و کار مستقل کوچک-کسب و کار گروه حمایت در بر داشت تقریبا 22 درصد از PPP وام گیرندگان گذاشته اند و یا پیش بینی نیاز به اخراج کارکنان پس از استفاده از وام خود را با توجه به 615 پاسخ دهندگان به نظرسنجی.

تجدید رکود در فعالیت می تواند به خصوص تحت تاثیر قرار اقلیت متعلق به کسب و کار شده اند که سخت تر ضربه گیر و کندتر به دوباره بجای اول برگشتن.

رابرت Fairlie, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز نشان داد که 81 درصد از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و 82 درصد از مهاجر متعلق به کسب و کار است که تا به حال بوده است و در حال اجرا در ماه فوریه هنوز عامل در ماه ژوئن در مقایسه با 95% از سفید متعلق به کسب و کار در یک مطالعه که تجزیه و تحلیل اداره آمار نیروی کار داده است.

مهاجران و اقلیت ها به احتمال زیاد در صنایع مانند رستوران ها و خدمات شخصی, ضربه اجتماعی-فاصله حکم و اقتصادی و نگرانی های بهداشتی, او گفت:. حتی مهم تر از بسیاری از این کسب و کار “واقعا کوچک” پروفسور Fairlie گفت. “این بسیار سخت تر برای آنها را به عمل در طول همه گیر و بسیاری از کمبود منابع مالی به جلو حرکت کند.”

او گفت که سیاه و مهاجر صاحبان کسب و کار تمایل به استخدام از جوامع محلی. “اگر صاحبان کسب و کار در حال مبارزه و کارکنان در حال مبارزه آن دو ضربه به آن جوامع” او گفت:.

برای برخی از صنایع, اقتصادی, درد ممکن است تا پایان بحران بهداشت و درمان است که به طور کامل خاموش.

یک نظرسنجی که توسط Drizly آنلاین الکل شرکت تحویل در بر داشت 13 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که بازگشت به کافه ها و رستوران ها دوباره تنها زمانی که یک coronavirus واکسن در دسترس قرار گرفت. بیشتر از 31 درصد گفت: آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای بازگشت به میله به زودی.

افسانه هاو روایات قومی Ledding مالک مشترک از جاده بالا تور LLC در کالیفرنیا, کالیفرنیا., استفاده کرده بودند حدود 300.000 دلار PPP وام به حفظ پرداخت او 21 کارکنان—حتی اگر آن را روشن است که کسب و کار یک سازمان استعداد است که کمک می کند تا نوازندگان کتاب اجراهای زنده نبود آمدن به زودی.

“هنگامی که ما باز خواهد شد دوباره برای کسب و کار ما نمی دانیم,” او گفت:.

تا پایان ماه ژوئن نجات وجوه رفته بودند.

این شرکت پس از furloughed حدود نیمی از کارکنان خود را و خواسته دیگران به کاهش پرداخت. خانم Ledding و co-owner, شوهر, فرانک رایلی با استفاده از این شرکت ذخایر نقدی برای کمک به پرداخت حقوق و دستمزد برای کسانی که باقی می ماند.

خانم Ledding گفت: شرکت او بود که به رهبری یک لابی تلاش در میان مستقل استعداد سازمان با هدف فشار کنگره شامل دراز مدت کمک برای سخت ترین ضربه کوچک کسب و کار در دور بعدی فدرال کمک.

“زنده صنعت موسیقی شد و یکی از اولین و آن را به عنوان یکی از آخرین به راه اندازی” گفت: خانم Ledding. “تا زمانی که مردم احساس امنیت جمع آوری با هم آن را فقط نمی خواهید به ما طبیعی است.”

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما را به رضایت داو جونز پردازش خاص خود را دسته بندی اطلاعات شخصی و نشان می دهد که پاسخ های خود را ممکن است مورد بررسی قرار گرفته و منتشر شده توسط وال استریت ژورنال و شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار مجله به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. در یک مقاله در این موضوع, مجله نخواهد ویژگی پاسخ های خود را به شما با نام مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما فراهم می کند که رضایت.

ارسال به اموزش سیمون در [email protected], استان میسان Omeokwe در [email protected] و سمت چپ Guilford در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de