کسب و کار کوچک وام: نوار, باشگاه, ماری جوانا فروشگاه نیاز نیست درخواست

قمار نیست واجد شرایط برای دولت فدرال چک حفاظت از برنامه وام.

عکس: Bridget, بنت, وال استریت ژورنال,

در بغل رقص و اجتماعی فاصله را مخلوط نیست بنابراین اسکات Lizza بسته خود را مونرو باشگاه در وست پالم بیچ فلوریدا., در اواسط ماه مارس. بر خلاف دیگر کسب و کارهای کوچک را به جای او نبود واجد شرایط برای دولت تضمین شده وام با هدف نگه داشتن کارکنان در کار است.

او می گوید او نمی تواند استطاعت به پرداخت 125 کارکنان بدون کمک دولت. “کسب و کار من نیست و غیر قانونی می گوید:” آقای Lizza که تماس های خود را ایجاد یک “بزرگسالان باشگاه شب.” او می گوید: خود صنعت تکامل یافته از “مکان شما نمی خواهید همسر خود را به می دانم که شما رفت” به مکان های که استقبال زوج.

هر آنچه که آنها به نام کسب و کار است که “در حال حاضر اجرای زنده از یک prurient طبیعت جنسی” در میان بسیاری از که اصلا واجد شرایط برای اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت از برنامه با توجه به SBA مقررات.

لیزا اسکات بسته خود باشگاه در وست پالم بیچ فلوریدا., در اواسط ماه مارس.

عکس:
lmlightphotography

آژانس باعث می شود وام به شرکت های کوچک فراهم می کند و کمک های دیگر. آن PPP برنامه در ابتدا با بودجه در حدود 350 $میلیارد دلار است و در حال حاضر در حال اجرا از پول, اما قانون مصوب سنا و تنظیم برای مجلس رای پنج شنبه را اضافه کنید $320 میلیارد بیشتر برای این برنامه است.

برخی از استثنائات بودند به ارث برده شده توسط SBA هنگامی که آن را در سال 1953 تاسیس شد از آژانس های فدرال است که ایجاد مقررات تا زمانی که یک قرن پیش.

استثنائات بیشتر سقوط به سه دسته: شرکت های مانند نوار باشگاه و ماری جوانا کسب و کار در نظر گرفته است که از نظر اخلاقی مشکوک توسط برخی از آن به عنوان نظری از جمله نفت wildcatting و شرکت های مالی و برخی که ممکن است یک کمی از هر دو مانند قمار. تقریبا تمام کسب و کار را از برنامه های در حال لابی کردن و یا تحت پیگرد به قطع در—از جمله لابی صنعت خود را که مدت طولانی است که فاقد شرایط لازم برای وام SBA.

SBA سخنگوی می گوید: این سازمان تلاش می کند به ارائه وام “در سازگار و مطابق مد” اما نمی, نظر بر روی هر خروجی خاصی.

به عنوان برنامه ظهور برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده جدید وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها فکر می کنم از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

دولت مقررات در برابر وام به بازار مسکن کسب و کار رسیدن به اوایل قرن 20 می گوید: Gary Richardson, یک مورخ اقتصادی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و اضافه شده اند به بسیاری از هر موسسه وام ایجاد شده پس از آن از جمله فدرال رزرو.

در SBA که اصل موجب قوانین محرومیت وام به بانک ها و شرکت های مالی و wildcatters و “هرم فروش و توزیع برنامه.” بودجه تحقیق و پژوهش نیز محروم به عنوان بیش از حد غیر قابل پیش بینی.

برای مسائل با اخلاقی جزء SBA استخدام چندین وکلا به تصمیم می گیرید که آیا متقاضیان وام عبور از خط به فعالیت های یک “prurient طبیعت جنسی” یا که شامل “indoctrinating دین است.”

موسسات که استخدام زنان برای خود می رسد و نیاز به آنها را به پوشیدن لباس نحیف احتمالا نمی خواهد عبور SBA جمع اوری می گوید جین ساقی که رهبری اصلی این سازمان برنامه های وام دهی در 1990s است و در حال حاضر معاون اجرایی رئیس جمهور از انجمن ملی از دولت تضمین وام دهندگان تجاری گروه از SBA وام دهندگان. که به دلیل تبعیض آمیز شیوه های استخدام نمی prurience.

“اگر آنها تنها به استخدام زنان خاص بدن که مناسب برای فدرال وام,” او گفت:.

گروه های مذهبی نمی تواند استفاده از وام SBA به بدین تازه وارد شدن هر چند آنها می تواند استفاده از پول به صندوق فروشگاه که فروش کتاب های مذهبی یا موسیقی. معمولا مذهبی وام گیرندگان باید برای پر کردن دقیق فرم توصیف خود را از فعالیت های برنامه ریزی شده اما SBA اوراق که نیاز به چک وام.

این سازمان تلاش کرده است با قمار. Spooked توسط حملات سیاسی در SBA را سلف آژانس بازسازی و سرمایه گذاری پارسیان در سال 1947 برای تامین مالی ساخت و ساز از Mapes هتل و کازینو در رنو, Nev. جدید سازمان منع اعطای وام به قمار.

قمار محدودیت شده است محدودتر هم در طول زمان پس از آن فقط به موسسات که بیش از یک سوم از درآمد خود را از قمار. انجمن آمریکایی بازی فکر آن را به حال یک شات خوب در کاهش محدودیت بیشتر زمانی که رئیس جمهور تهمت و گفت: در سال های اخیر کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که او را در نگاه به مسئله “بسیار به شدت.”

اما زمانی که SBA صادر شده تجدید نظر در قوانین به تازگی تنها مکان هایی که تا به حال کوچک قمار عملیات مانند رستوران با چند اسلات ماشین آلات می تواند واجد شرایط برای چک وام.

صاحبان ماری جوانا کسب و کار می گویند که آنها نمی نیاز فدرال کمک در ابتدا به عنوان گلدان فروش افزایش یافت و در اوایل روز از ویروس خاموش شدن است. در شمال نیوجرسی, اتومبیل inched به مدت چهار ساعت برای رسیدن به یک پزشکی-درمانگاه ماری جوانا.

“مردم احتکار شاهدانه به عنوان اگر آن را کاغذ توالت می گوید:” Rezwan خان مدیر توسعه جهانی در ژنتیک DNA, Inc., سن دیگو, کالیفرنیا., ماری جوانا تولید.

Rezwan خان مدیر توسعه جهانی در ژنتیک DNA, Inc., سن دیگو, کالیفرنیا., ماری جوانا تولید شده و تبدیل شده برای وام SBA.

عکس: آدم Holeszowksi

فروش به سرعت دم کردن, به عنوان خریداران احتکار آنچه آنها نیاز است و یا تبدیل به ارزان تر و غیر قانونی منابع. در حال حاضر می گوید: آقای خان او گذاشته 12 از 62 کارگران و می خواستم یک SBA-حمایت وام برای کمک به نگه داشتن بقیه به کار است.

تا کنون SBA گفت: هیچ دلیل اگر چه ماری جوانا قانونی است در مورد ده سه متحده—و تلقی ضروری خدمات در برخی از — آن است که غیر قانونی در سطح فدرال. خانم باتلر سابق SBA وام رئیس می گوید: آن را نمی خواهد حس را برای دولت فدرال برای تامین مالی کسب و کار است که آن را ممکن است حمله.

SBA ساخته شده است که وام به تولید کنندگان اسباب بازی های جنسی, اما نه strip clubs. آقای Lizza مونرو را—که برای یک وام اعمال شود اما هنوز هم انتظار برای دیدن اگر او تصویب شد—می گوید که این ممنوعیت از تاریخ است. بیشتر چه, او می گوید: SBA برنامه است که واقعا در مورد گرفتن حقوق مردم و نگه داشتن آنها را خاموش و تورم و بیکاری رول.

صاحبان Little Darlings باشگاه در سنگ چخماق, Mich., کت و شلوار واصل هفته گذشته در برابر SBA در دادگاه فدرال ادعا وام ممنوع شد تخلف از قانون اساسی اول و پنجم اصلاحات. دیگر باشگاه نوار با توجه به اقدام مشابه.

Shevvone هانسن یک میزبان در مونرو (او نیست انجام مرحله) می گوید: او نیاز به او چک را به حمایت از خود و خواهر و برادر کوچکتر. “Prurient است که تنها کسی که دیگری را قطب نمای اخلاقی” او می گوید. “در این روز و سن خود را؟”

با یا بدون وام SBA او انتظار دارد که نشان می دهد خواهد رفت در این باشگاه پس از همه گیر محو و حتی دامان رقص خواهد بود یک ضربه یک بار دیگر.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>