وام کسب و کار کوچک کمک خوبی پاشنه بلند و متصل به هم

P. F. chang’s China Bistro, یک اپراتور رستوران با بیش از 200 ایالات متحده مکان های, یکی از شرکت هایی است که دریافت وام اضطراری تحت برنامه فدرال.

عکس: مایکل وید/آیکون SMI/زوما پرس

واشنگتن—دولت فدرال چک حفاظت از برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و هوا coronavirus همه گیر کمک طیف وسیعی از سازمان ها از جمله برجسته رستوران های زنجیره ای, شرکت های حقوقی و غیر انتفاعی.

در میان دریافت کنندگان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فاش دوشنبه: Boies شیلر Flexner LLP, قانون شرکت به رهبری ضد تراست litigator زمان دیوید Boies; Newsmax Media, Inc., شرکت رسانه ای اجرا شده توسط تهمت دهنده کریستوفر گلچهره; و P. F. chang’s China Bistro, Inc., یک رستوران اپراتور با بیش از 200 مکان های ایالات متحده.

P. F. chang’s گفت که “به عنوان یک نتیجه مستقیم از دریافت PPP وام ما شده اند قادر به نگه داشتن بیش از 12000 اعضای تیم در کار و بسیاری از رستوران ما باز در طول این بحران است.”

بویزی شیلر و Newsmax نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دیگران در این فهرست شامل پیشاهنگی دختران از ایالات متحده آمریکا, ایلینوی-بر اساس megachurch Willow Creek Community Church و برجسته نیویورک کنیسه Emanuel.

شهر نیویورک کنیسه Emanuel دریافت وام از طریق چک حفاظت از برنامه با توجه به آمار منتشر شده در دوشنبه.

عکس: سیندی Ord/گتی ایماژ

“این مهم حمایت مالی برترین بود به سلامت از سازمان ما در طول زمان هنگامی که دیگر جریان درآمد بودند مختل,” دختر پیشاهنگی گفت. سازمان های دیگر نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

چند منحصر به فرد مدارس خصوصی که در آن سالانه شهریه می توانید بالای 50000 دلار نیز دریافت PPP وام حداقل 5 میلیون دلار. آنها شامل سیدول دوستان مدرسه ای در واشنگتن که فرزندان رئیس جمهور سابق اوباما و کلینتون با حضور همراه با سنت ان را در بروکلین n. y. و بین المللی سازمان ملل متحد در منهتن. سه مدارس نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی, یک سازمان غیر انتفاعی که طرفداران برای کاهش مالیات دریافت وام از بین 150.000 دلار و $350,000. این گروه گفت: این وام به دست آمده توسط آن حمایت بازوی اما خود را از نظر مالی جداگانه بنیاد پژوهش که با استفاده از بودجه برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد.

سیدول دوستان مدرسه ای در واشنگتن بود و در میان منحصر به فرد مدارس خصوصی که دریافت کمک های مالی از طریق وام برنامه طراحی شده برای کمک به مبارزه کسب و کارهای کوچک.

عکس: ران ساکس/CNP/زوما پرس

در علاوه بر این به P. F. chang’s دریافت کننده دریافت وام از حداقل 5 میلیون دلار شامل رستوران کسب و کار مانند مکزیک زنجیره ای روبیو رستوران, Inc., مستقر در کالیفرنیا آنگوس سیاه Steakhouses, LLC و پنج بچه Enterprises LLC همبرگر.

تعدادی از گاه به گاه-ناهار خوری زنجیره ای است که دریافت وام از جمله یاقوت سه شنبه, Inc. و TGI Fridays, Inc., تا به حال تلاش شده است تا قبل از همه گیر و ضربه شد به خصوص آن پس از تمرکز آنها بیشتر بر شام خوردن در خدمات نسبت به خرید و فروش.

پنج رستوران های زنجیره ای نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

وزارت دفاع فوق العاده سریع پیتزا Holdings LLC سریع-بازی گاه به گاه زنجیره ای در حدود 485 مکان در سراسر 27 متحده دریافت وام از حداقل $5 میلیون. اسکات Svenson, مدیر اجرایی Bellevue بشویید.-بر اساس زنجیره ای گفت که او مخالف و بیش از اینکه به نگه داشتن وام داده شده امکان واکنش در برابر شرکت های بهره برداری از این برنامه است. اما او گفت که این زنجیره مورد نیاز بودجه به نگه داشتن در حال اجرا است.

“ما زندگی در یک جهان که در آن آسمان در حال سقوط بودند” آقای Svenson در مصاحبه ای گفت: پس از بحران بهداشت و درمان رسید.

برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقاومت کرده بود نامگذاری شرکت هایی که دریافت مالیات دهندگان-تضمین وام و گفت: انجام این کار می تواند نشان محرمانه اطلاعات کسب و کار به دلیل مقدار وام مبتنی بر حقوق و دستمزد.

پس از فشار از کنگره دولت ناظران و دیگر مقامات به توافق رسیدند برای شناسایی دریافت کنندگان وام های بیش از 150.000 دلار. دولت نیست افشای خاص مقدار وام به جای گروه بندی وام گیرندگان به پنج دسته بندی بر اساس اندازه وام. شرکت های بزرگ نام حساب برای حدود 15 ٪ از وام گیرندگان و تقریبا 75 درصد از پول قرض گرفته شده.

رستوران شرکت های تشویق خود را با نام تجاری صاحبان به درخواست برای وام از جمله franchisees پیتزا کلبه مک دونالد Corp. و وندی Co. زنجیر. مک دونالد و وندی بهبود از فروش آمریکا پس از همه گیر آمار در حالی که Pizza Hut دیده است تاریخی رشد.

برجسته موسسات خیریه نیز دریافت وام از بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار از جمله موزه اپراتور Solomon R. Guggenheim Foundation.

خیریه-دادن مدیر بخشی متعلق به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, رنسانس کسب Company LLC دریافت یک وام از $2 میلیون و 5 میلیون دلار. خانم DeVos است فاش سهام به ارزش بیش از $1 میلیون نفر در ایندیانا شرکت. نمایندگان این شرکت و خانم DeVos تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

سیاه و سفید کوچک-صاحبان کسب و کار مواجه شده اند مانع از دسترسی به چک حفاظت از برنامه. در اینجا چگونه آفریقایی-آمریکایی صاحبان MahoganyBooks در واشنگتن دی سی نگه داشته اند خود را کسب و کار کوچک شناور. عکس: Zach چوب برای وال استریت ژورنال

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم PPP وام برنامه شده است به خوبی اجرا میشه ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

پیش از انتشار داده های دولت منتشر شد به تجزیه و تحلیل نشان می دهد وام شدند و به طور مساوی توزیع شده در سراسر کشور با کم تا متوسط درآمد مناطق دریافت 27 ٪ از وام در تاریخ همتراز با 28 درصد از آمریکایی ها که زندگی می کنند وجود دارد.

این وام به هر دو مناطق شهری و روستایی در انتخابات گفت: حمایت از کسب و کار است که گزارش به کارگیری بیش از 51 میلیون نفر در آنها اعمال می شود. مقامات گفتند که عدم اطلاعات دقیق در مورد وام گیرندگان جمعیتی چرا که آنها جمع آوری شده است که اطلاعات در یک به طور داوطلبانه بر اساس. با توجه به داده ها کمتر از 15 درصد از متقاضیان دریافت وام از $150,000 یا بیشتر افشا نژاد یا قومیت.

بسیاری از شرکت ها حمایت سرمایه گذاری-سرمایه شرکت دریافت PPP بودجه از جمله Getaround Inc., حمایت Softbank گروه Corp. ‘s Vision صندوق; ZocDoc Inc., حمایت Peter Thiel بنیانگذاران صندوق; و Reputation.com حمایت کلاینر پرکینز.

ZocDoc گفت: این ملاقات برنامه معیارهای اما بازگشت پول پس از آن کسب و کار به سرعت بهبود یافت. از دیگر دریافت کنندگان تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: هر وام را تصویب “منعکس نمی کند یک عزم توسط SBA وام گیرنده است که واجد شرایط برای PPP یا وام تحت عنوان وام بخشش.” مدیریت کسب و کار کوچک رئیس Jovita کررنزا روز دوشنبه گفت: “امروز داده ها نشان می دهد که کسب و کارهای کوچک از همه نوع و در تمام صنایع بهره مند از این برنامه بی سابقه ای.”

بیش از 30 میلیارد دلار از وام های لغو شده پس از بانک ها در ابتدا ثبت نام آنها با SBA ارشد دولت رسمی روز دوشنبه گفت:. وام لغو شد دلایل بسیاری از جمله زمانی که وام گیرندگان بازگشت پول و بازگشت وام نمی تواند شامل اطلاعات عمومی ،

دولت همچنین گفت که $7.3 میلیارد دلار از وام های رفت و به سازمان های مذهبی همراه با حدود 6.2 میلیارد دلار به انواع دیگر از سازمان های غیر انتفاعی.

بالا بخش دریافت PPP وام بود بهداشت و درمان صنعت در حدود 13% به دنبال حرفه ای, خدمات, ساخت و تولید هر کدام بیش از 10 درصد از بودجه. دولت توسط دولت داده ها نشان داد بسیاری از وام های رفت و به پرجمعیت متحده با کالیفرنیا در صدر فهرست در 68 میلیارد دلار. تگزاس کسب و کار دریافت $41 میلیارد نیویورک شرکت $38 میلیارد و فلوریدا 32 میلیارد دلار.

بیشتر در چک حفاظت از برنامه

  • آنچه شما نیاز به دانستن در مورد آخرین تغییرات PPP وام
  • شانس دوم در Covid-19 کمک برای کسب و کارهای کوچک تساوی پشتیبانی
  • PPP کسب و کار کوچک وام های چپ در پشت بسیاری از نیازمندترین افراد شرکت

به طور جداگانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه لیست از تمام PPP وام گیرندگان به کنگره کمیته نظارت و پاسخگویی دولت کار حسابرسی آژانس. آن را در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده داده ها با وزارت دادگستری دادستان. سازمان های رسانه ها از جمله Dow Jones & Co., ناشر وال استریت ژورنال, suing دولت برای افشای لیست کامل.

چک حفاظت از برنامه طراحی شده برای کسب و کارهای کوچک به طور کلی تعریف شده به عنوان کسانی که با 500 کارمند یا کمتر و برای توزیع بودجه به سرعت در حال به بنیادی اقتصادی خرید اینترنتی. به این منظور دولت به طور موثر با استفاده از یک سیستم افتخار: اگر یک شرکت واجد شرایط و اقتصادی گفت: عدم اطمینان ساخته شده وام لازم تصویب شد. شرکت نمی خواهد که به پرداخت وجوه اگر آنها صرف بیش از 60 درصد حقوق و دستمزد و سایر شرایط.

بسیاری از صاحبان کسب و کار گفت: این وام کمک به آنها را جلوگیری از اخراج اما بسیاری دیگر گفت: اصلی شرایط وام—از جمله نیاز است که 75 درصد از بودجه صرف حقوق و دستمزد به آمرزش خواهند—شد غیر عملی به خصوص برای کسب و کار با اجاره بالا و هزینه های سربار. که مورد نیاز بود و بعد از آن کاهش می یابد تا 60٪.

ناظران گفته اند که سرسری بررسی صلاحیت ها از وام گیرندگان ایجاد خطر قابل توجهی است که PPP وام خواهد بود و سوء استفاده. دولت وعده داده است به بررسی سوء استفاده بالقوه با تمرکز بر وام های بیش از 2 میلیون دلار پس از اعتراض عمومی پس از این برنامه مارس راه اندازی.

برخی از اولین دریافت کنندگان شناخته شده—از جمله لس آنجلس لیکرز Shake Shack , Inc. و اموزش نوازی, گروه , Inc., صاحب روت کریس استیک—بازگشت سرمایه پس از انتقاد و تهدید به مجازات کیفری است.

نوشتن به رایان تریسی در [email protected] چاد روز در [email protected] و هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de