کسب و کار کوچک وام در صورت تاخیر

مدیریت کسب و کار کوچک مدیر Jovita کررنزا و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin باید گفت که چک حفاظت از برنامه را به یک شروع قوی.

عکس: کوین Dietsch/مهر نیوز

واشنگتن—با وجود تهمت و دولت وعده به ارائه کمک های اولیه به سرعت کوچک-صاحبان کسب و کار که برای اعمال فدرال وام های تضمین شده برای نگه داشتن آنها را شناور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم تا حد زیادی در انتظار پول با توجه به کسب و کار طرفداران و صنعت بانکداری در افغانستان ،

350 $میلیارد چک برنامه حفاظت از افتتاح یک هفته پیش با وام به شرکت های با 500 یا کمتر کارکنان و گسترش جمعه شامل پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی افراد است.

در عین حال حتی به عنوان برنامه گسترش می یابد اولین متقاضیان هنوز در انتظار بودجه سوخت رسانی اضطراب در میان صاحبان کسب و کار که درآمد به چهار و اسکناس که ستون بندی بالا.

“بسیار کمی وجود دارد که صاحبان کسب و کار که باید با موفقیت به پول بدست” گفت: Amanda Ballantyne, مدیر اجرایی, اصلی, خیابان اتحاد, یک کسب و کار کوچک وکالت ، “پول نیست جریان است.”

خانم Ballantyne و دیگران نقطه به چند دلیل برای تاخیر. رئیس در میان آنها ناکافی است راهنمایی های داده شده به بانک از اداره کسب و کار کوچک مربوط به بسته شدن وام و همچنین سازمان فناوری مورد استفاده برای پردازش وام و تایید وام دهندگان جدید.

SBA وام, پورتال به نام E-Tran است برخی از بانک ها وارد گیرنده اطلاعات به صورت دستی و با کارکنان بانک هزینه در هر نقطه از 25 تا 75 دقیقه در هر برنامه یک انجمن تجارت اجرایی گفت. و بانک ها می گویند که آنها تجربه کرده اند سقوط بارها و بارها از جمله طولانی قطع برق که حداقل برخی از تجربه روز سه شنبه.

اریک Sandoval, اجرا می شود که عجیب و غریب-خودرو-کسب و کار اجاره طلایی Colo., می گوید او هنوز هم منتظر پاسخ پس از درخواست برای وام.

عکس: اریک Sandoval

“حجم گسترده از مردم در تلاش برای رسیدن به سیستم در همان زمان ضعف آن گفت:” پل Merski گروه معاون اجرایی رئیس جمهور مستقل جامعه بانکداران امریکا یک گروه به نمایندگی از حدود 5,000 جامعه بانک ها.

SBA گفت: بیش از 550 ، 000 وام به ارزش 141 میلیارد دلار رسید تایید شده اند تحت این برنامه که از روز شنبه. بانک گفت: تنها بخش کوچک از تصویب وام شده اند پرداخت برای کسب و کار. با استناد به افزایش تقاضا از وزارت خزانه داری و نمایندگان مجلس قول داده اند که اضافه کردن 250 میلیارد دلار در بودجه اگر چه این قانون گرفتار شنبه در کشمکش های حزبی.

“SBA همکاری نزدیک با وزارت خزانه داری در راه اندازی یک بی سابقه $350 میلیارد دلار کمک برنامه فقط در یک هفته” گفت: جیم Billimoria یک SBA دانشیار مدیر و سخنگوی. “این یک دستاورد تاریخی در فوق العاده مقدار کوتاه از زمان. در طول این زمان مسائل شناسایی شده توسط وام دهندگان و وام گیرندگان شده اند به سرعت حل و فصل شود.”

چک حفاظت برنامه یک رکن اصلی دولت حدود 2 تریلیون دلار طرح محرک اقتصادی برای کمک به اقتصاد و مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

این وام که 1% نرخ بهره هستند طراحی شده برای نگه داشتن کارکنان در اشتغال برای هشت هفته محدود کردن نصب صفوف کارگران درخواست بیکاری در چک. وام گیرندگان که حفظ و یا rehire بسیاری از کارکنان خود را به طور کلی می تواند بازپرداخت کل مبلغ وام و بهره. وام گیرندگان ممکن است از این پول برای اجاره و آب و برق.

در ضمن جدا اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام است که به طور مستقیم تجویز توسط آژانس و وعده تا 10 ، 000 دلار کمک مالی برای متقاضیان واجد شرایط است و همچنین تلاش برای تحویل پول است.

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

SBA گفت: نزدیک به چهار میلیون کسب و کار کاربردی برای کمک های مالی تحت این برنامه به دنبال $383 میلیارد—در حالی که کنگره اختصاص داده است به مراتب کمتر از $17 میلیارد.

اریک Sandoval, اجرا می شود که عجیب و غریب-اجاره اتومبیل و رانندگی-تور کسب و کار در, طلایی, Colo., دارای کاربردی برای وام های زیر هر دو برنامه و گفت: او هنوز هم در انتظار پاسخ. آقای Sandoval گفت: شش بانک در ابتدا رد درخواست خود را به صورت چک برنامه حفاظت از وام اگر چه او بعدها قادر به فایل از طریق یک کارگزار آنلاین و اصلی بانک.

آقای Sandoval, 42 سال, شمارش خود را به عنوان یک فن از رئیس جمهور تهمت اما گفت که او نورد چشمان او زمانی که وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و SBA مدیر Jovita کررنزا گفت: چک حفاظت از برنامه را به یک شروع قوی.

“من فقط می دانم که آن را در دست واقعی کسب و کار” آقای Sandoval گفت. “گرفتن پول از دولت دست از بانک ها دست به واقعی صاحبان کسب و کار دست. که در آن مشکل است.”

شکایت مشابه ساخته شده توسط صاحبان کسب و کار و کسانی که به آنها کمک فایل های کاربردی وام در سراسر کشور است.

بیشتر در Coronavirus

  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت Coronavirus مستندات
  • Coronavirus en Español

در رابینسون Brog نیویورک شرکت حقوقی, وکیل, آدم گرین گفت: این وام از 20 خود را نزدیک به 50 مشتریان تایید شده توسط وام دهندگان اعم از بانک ملی به منطقه ای کوچکتر بانک ها. اما هیچ یک از این وام شده است تامین می شود.

“آنها انتظار داشتند که پول در یک روز” او گفت:. “در حال حاضر آن را تبدیل به واقعی تر به فکر می کنم از آن خواهد شد در عرض 30 روز.”

صنعت بانکداری مدیران گفت: همه به جز تعداد انگشت شماری از بانک ها تمایلی به پرداخت بودجه به دلیل سردرگمی بیش از این فرمت برای یک سفته یک سند نیاز به یک وام تا زمانی که وزارت خزانه داری در نهایت ارسال یک توضیح.

برخی از آنها هنوز نگران است که SBA نشده ارائه مجوز اجازه می دهد تا بانک ها به صندوق وام خود را با گارانتی کامل.

“یک هفته به این برنامه هنوز هم وجود دارد عدم شفافیت و متضاد ارشاد گفت:” ریچارد شکار, مدیر اجرایی مصرف کننده انجمن بانکداران که نشان دهنده بزرگ ملی و منطقه ای بانک ها.

آقای شکار, اما گفت که SBA ساخته شده است پیشرفت بیش از گذشته چند روز در کمک به بانک ها به روند وام بیشتر هموار. این گروه 65 اعضای بیش از ده بانک ها آغاز شده بودجه برخی از وام های, او گفت:.

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. هویت خود را از جمله نام خود را محرمانه نگه داشته شود مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

نوشتن به یوکا هایاشی در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de