وام کسب و کار کوچک برنامه باعث می شود پر از دست انداز شروع

بسته مغازه در برانکس, نیویورک در روز پنج شنبه.

عکس: جاستین لین/شاتر

دولت فدرال $350 میلیارد وام کسب و کار کوچک برنامه به صخره برخورد شروع جمعه با برخی از کشور بزرگترین وام دهندگان گفت: آنها نیست و در عین حال قادر به پردازش برنامه های کاربردی وام و خسته کننده و صاحبان کسب و کار در تلاش برای شناور باقی می ماند.

“این نا امید کننده است” گفت: تراشه گرابو صاحب رادیو سرخ قهوه تخصص قهوه برشته شرکت در Decatur, Ga. آقای گرابو درهم این هفته به جمع آوری اسناد و مدارک مورد نیاز برای درخواست برای وام اما مطمئن نیست که بانک JPMorgan Chase & Co., آماده خواهد شد و به قبول آن است.

از حدود 2:30 بعد از ظهر بیش از 5,979 وام به ارزش حدود 2 میلیارد دلار تا به حال تایید شده است با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک رئیس Jovita کررنزا که ارائه تعداد در حال اجرا در توییتر. مایکل فشار یک اقتصاددان در American Enterprise Institute محاسبه شده است که نیمی از این مبلغ را به بیش از 100 ، 000 کارگران شاغل برای بعد از هشت هفته.

رئیس جمهور تهمت امضا تاریخی 2 تریلیون دلار لایحه به صورت قانون در اواخر ماه مارس با هدف تسکین کارگران و کسب و کار صدمه دیده رمان coronavirus بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال می شکند چه در بسته. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

اما با میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود هفتگی است که “یک قطره در سطل” گفت: یک انجمن تجارت رسمی است که در تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک تامین مالی اضافی.

جمعه اولین روز جدید چک های برنامه حفاظت از بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک طراحی شده به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی رمان coronavirus بیماری همه گیر.

کسب و کار با 500 کارمند یا کمتر واجد شرایط برای وام های که 1 ٪ نرخ بهره و طراحی شده برای نگه داشتن کارکنان در اشتغال برای هشت هفته محدود کردن نصب صفوف کارگران درخواست بیکاری در چک. اگر وام گیرنده نمی اخراج کارگران دولت را نبرند بازپرداخت از جمله مورد علاقه. وام گیرندگان ممکن است از این پول برای اجاره و آب و برق.

بسیاری از ملت بزرگترین بانک ها از جمله جی پی مورگان چیس Citigroup Inc. و ولز فارگو & Co., گفت: صبح روز جمعه آنها نیست و در عین حال آماده است تا برنامه های کاربردی وام. روز جمعه بعد از ظهر تعقیب وام گفت: با یک کسب و کار چک کردن حساب کاربری می توانید شروع به درخواست برای وام آنلاین, اما این بانک هشدار داده بود که ممکن است “پردازش تاخیر و خرابی سیستم” با توجه به حجم بالا و گفت: مشتریان که برخی از برنامه های کاربردی نمی تواند تایید توسط SBA توجه به بودجه محدود است.

یکی از دلایلی که بسیاری از بانک ها نیست آماده به روند برنامه بود تاخیر در نهایی شدن قوانین در مورد برنامه از وزارت خزانه داری و SBA و همچنین عدم اطمینان در مورد چه نوع از اسناد و مدارک پذیرفته خواهد شد واجد شرایط وام گیرندگان بالقوه. دولت نمی انتشار نسخه های نهایی از اسناد است که باید ظ توسط وام گیرندگان و وام دهندگان تا پنج شنبه شب.

“ولز فارگو در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به صورت آماده برای کمک به مشتریان کسب و کار کوچک” یک سخنگوی در بیانیه ای گفت.

Bank of America Corp آغاز پذیرش برنامه های کاربردی صبح روز جمعه و دریافت کرده بود بیش از 15000. اما بانک گفته است که تنها با توجه به مشتریان با وام های برجسته و حساب سپرده به منظور سرعت بخشیدن به روند تصویب.

“اول ما باید تمرکز خود را بر روی وام گرفتن مشتریان را به مطمئن شوید که ما می توانیم مراقبت از آنها” بانک آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan گفت: در CNBC. “و سپس در مرحله دوم مردم با هسته ارتباط که آیا قرض گرفتن ما مسئولیت رسیدگی به آنها را نیز.”

بر اساس خانم کررنزا ارقام متوسط مبلغ وام تایید شده بود حدود 380,000. که در آن نرخ حدود 350 $میلیارد دلار اختصاص داده شده توسط کنگره خواهد اجرا پس از یک میلیون برنامه در حال تایید شده است.

وجود دارد و در مجموع 30 میلیون کسب و کارهای کوچک در وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفته او از کنگره برای پول بیشتر اگر چک حفاظت از برنامه نیاز به بودجه بیشتر.

حدود یک چهارم از کسب و کارهای کوچک در حال حاضر بسته شده, بر اساس یک نظرسنجی از 500 شرکت منتشر شد جمعه رییس اتاق بازرگانی و MetLife. یکی دیگر از 40 درصد گفت: این احتمال وجود دارد که آنها را باید به حداقل به طور موقت در دو هفته آینده.

سوال در مورد برنامه باقی ماند و حتی آن را به عنوان در راه است.

یک مسئله این است که آیا 1% بهره نرخ بهره ساده یا مرکب و چه بانک ها باید در مورد وام گیرندگان از دست پرداخت و گفت: Scott پیرسون, خدمات مالی کارشناس در شرکت حقوقی Manatt, فلپس & Phillips.

نیز از دست رفته بود یک استاندارد قرارداد وام است که مجموعه شرایط وام و شرایط.

SBA سخنگو تا به حال هیچ اظهار نظر فوری اما گفت که این سازمان را صدور بیانیه ای بعد در روز.

بانک ها نیز به دنبال اطمینان بیشتر است که دولت فدرال نمی انتظار می رود آنها را به انجام تحقیقات کامل برای محافظت در برابر تقلب و با توجه به این که سرعت ضروری بود, او گفت:.

آقای گرابو از رادیو سرخ قهوه گفت که او نگران است که فن آوری های اساسی سیستم وام نمی قادر خواهد بود برای رسیدگی به افزایش تقاضا هنگامی که بانک های بزرگ مانند تعقیب و گریز شروع به پذیرش برنامه های کاربردی.

او پنج ساله شرکت است که سه کارمند از دست داده است بسیاری از آن کسب و کار عمده فروشی اما خرده فروشی آنلاین سفارشات صعود به عنوان بسیاری از آمریکایی ها عمل انزوای اجتماعی.

“ترس من این است که هیچ بانکی را برای سیل آنها در حال رفتن به برخورد” او گفت:.

دولت گفته است که تصویب وام در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

دیگر کوچک-صاحبان کسب و کار می گویند که نا امید سیاست های چنین به عنوان یک مشخص شده توسط بانک مرکزی آمریکا که به برخی از مشتریان اولویت بیش از دیگران است. به کسانی که با موجود وام روابط اولویت جریمه کسب و کارهای کوچک گرفته اند که یک رویکرد محتاطانه به بدهی اما هنوز هم رنج می برند از نظر مالی از این بیماری همه گیر.

یک بسته رستوران در واشنگتن و اتحادیه اروپا در واشنگتن در روز پنج شنبه.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی تصویر

جن طبقه مالک مشترک از ردهیلل نقاشی در سان فرانسیسکو یک کسب و کار چک کردن حساب با بانک مرکزی امریکا و یک کارت اعتباری کسب و کار با جی پی مورگان چیس. او گفت: هشت فرد شرکت است که او و همسرش باید اجرا از سال 2004 کند استاندارد برای پردازش جدید وام SBA مجموعه توسط هر بانک.

برخی از بانک ها مشغول به کار بودند سخت برای به روز رسانی سیستم های خود را برای مقابله با آنچه آنها انتظار می رود به یک بهمن از برنامه های کاربردی وام. بوستون-بر اساس شرقی بانک نمی خواهد شروع به پردازش برنامه های کاربردی تا هفته آینده به دلیل آن نیاز به به روز رسانی فن آوری آن با توجه به Quincy Miller, بانک جمهور و معاون صندلی.

آقای میلر گفت: هدایت آمد خیلی دیر از آژانس های فدرال را به تمام تغییرات لازم در زمان شروع به پردازش وام جمعه. هنگامی که بانک دنده تا آن را به اولویت دادن به برنامه های کاربردی از مشتریان که هر گونه رابطه موجود با بانک شرقی.

“ما درک که وجود دارد این است که هیچ وقت با توجه به این اپیدمی اما ما امیدوار بودیم ما را دریافت کرده ام این اطلاعات اوایل این هفته به طوری که ما می تواند بهتر بوده است آماده” آقای میلر گفت. “به عنوان یک صنعت این است که دست ما پرداخته شد و هدف ما این است برای ارائه به همان سرعتی که ممکن است برای مشتریان خود در جامعه است.”

بکی فینبرگ-گالوز اجرایی در شیکاگو بر اساس Shop4Ties سفارشی پوشاک شرکت امیدوار بود به درخواست روز جمعه برای یک وام از طریق Citibank اما دریافت یک ایمیل گفت: این بانک نیست و در عین حال آماده به قبول برنامه های کاربردی.

“من نمی سرزنش [Citibank] بدیهی است. من فقط فکر می کنم آن را خسته کننده هیچ قطعیت و هیچ کس نمی تواند به شما یک پاسخ” خانم فینبرگ-گالوز گفت.

نوشتن در باب دیویس در [email protected] روت سیمون در [email protected] و پیتر Rudegeair در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>