کسب و کار کوچک وام صندوق ممکن است خشک اجرا دوباره. است راه دیگری وجود دارد ؟

یک هدف بالقوه مالیاتی-برنامه های اعتباری خواهد بود برای نگه داشتن کارگران متصل به کارفرمایان خود را. یک فروشگاه در ماموریت خود در خیابان های سان فرانسیسکو وعده داده شده در هفته گذشته آن را بازگشت.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

واشنگتن—به عنوان کنگره مسابقات به ارائه تازه تزریق کمک به کسب و کارهای کوچک قانونگذاران به فکر ساده تر و سریع تر راه را برای تامین آینده دور امداد.

یک ایده است که به دست آوردن شتاب: قرار دادن موجود حقوق و دستمزد سیستم مالیاتی به معکوس. دولت فدرال می تواند تحویل سریع یارانه به کارفرمایان با گفتن آنها را برای جلوگیری از ارسال پول کسر از حقوق کارگران.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما فکر می کنم مجلس باید انجام دهید بعد اگر چیزی برای کمک به کسب و کارهای کوچک ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

که می تواند یک راه کارآمد تر از پرداخت یارانه حقوق کارگران idled با این بیماری همه گیر کوروناویروس از چک حفاظت از برنامه ایجاد شده توسط کنگره در ماه گذشته حامیان می گویند. که محبوب برنامه های اجرا شده توسط اداره کسب و کار کوچک نیاز کارفرمایان به درخواست برای وام از طریق بانک ها و انتظار برای تایید قبل از پول تحویل داده شده است.

کارفرمایان که واجد شرایط برای فدرال یارانه دستمزد خواهد فقط جلوگیری از ارسال نکردن مالیات به دولت در حالی که پرداخت کارکنان که کار نمی کند. شرکت ها نیز خواهد بود قادر به نگه داشتن درآمد و مالیات حقوق و دستمزد آنها در غیر این صورت ارسال به نمایندگی از کل نیروی کار است. دستمزد یارانه می تواند مجموعه ای برای پوشش اکثریت دستمزد حتی بیش از همه نکردن مالیات به طوری که در برخی موارد این سرویس درآمد داخلی می تواند پرداخت های اضافی به کارفرمایان برای ارائه آنها را با مقدار کامل.

حامیان جایگزین دستمزد-یارانه رویکردهای طیف وسیعی از محافظه کار به مترقی از جمله دموکرات در کنگره Pramila Jayapal از واشنگتن است.

عکس: تام برنر/گتی ایماژ

در حالی که اعتبار مالیاتی ایده شبیه گسترده حقوق و دستمزد مالیات تعلیق جمهور تهمت به دنبال آن خواهد تحویل بزرگتر یارانه ها را هدفمند تر شدند. آقای تهمت ایده را قطع خواهم مالیات بر حقوق و دستمزد خود را که به مقدار به 15.3 درصد از حقوق و دستمزد و کاهش کلی هزینه های کارگری. این ایده ممکن است به جای ارائه کم و یا هیچ چیز در موارد که در آن مردم هنوز هم کار می کند اما می تواند به طور قابل توجهی بزرگتر یارانه برای کارفرمایان که نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد در حقوق و دستمزد کامل برای کم و یا هیچ کار.

این ایده عمدتا دارای پشتیبانی در میان دموکرات ها در حال حاضر, هر چند آنها تفاوت در جزئیات است و به دور از خاص است که هر حرکتی جدید برای یارانه دستمزد می توانید از طریق یک کنگره که به سرعت بسیج پشت PPP برنامه.

“من فکر می کنم این واقعیت است که این برنامه های موجود کار نمی کند به خوبی به اندازه کافی است فشار به مردم بگو: چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم؟’ “گفت: تشکر. Pramila Jayapal (D. بشویید.), که پیچ و تاب و در این ایده را ارائه می کنند تا در مقابل پرداخت به شرکت های مستقر در گذشته حقوق و دستمزد-مالیات براده.

برخی از نمایندگان مجلس نیز ممکن است با احتیاط از باز یارانه برای کارفرمایان. هنوز هواداران برای مفهوم طیف وسیعی از مترقی خانم Jayapal به سن. مارک وارنر (D. Va.) به محافظه کار ایالت جاش هاولی (R., Mo.).

نشانه هایی وجود دارد که به مفهوم به دست آوردن پشتیبانی می کند. روز دوشنبه مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) گفت: دموکرات ها در طول یک caucuswide تلفن نشست که “فراتر از این هفته لایحه, ما نیاز به نگاه در انواع گزینه های برای نگه داشتن مردم بر خود” و او با اشاره به طرح قانونی از خانم Jayapal.

مربوط تصویری

این کسب و کار کوچک وام برنامه طراحی شده برای نگه داشتن کارگران شاغل است و برخی از خیابان اصلی صاحبان کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس می گویند که آن را به سادگی به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار خود را زنده در وهله اول. Photo: B. A. Van Sise/NurPhoto

خانم Jayapal گفت که او تا به حال خواسته خارج اقتصاددان مارک زندی از مودی آنالیز برآورد و پیشنهاد او را هزینه. پس از شمارش دولت صرفه جویی در هزینه ها از قبیل بیمه بیکاری و خدمات درمانی گفت: این امر هزینه 250 میلیارد دلار بیش از سه ماه و کمتر از 500 میلیارد دلار بیش از شش.

هدف از چنین مالیاتی-برنامه های اعتباری خواهد بود برای نگه داشتن کارگران متصل به کارفرمایان خود را. که می تواند در حفظ سلامت بیمه, مهارت, دانش و اطلاعات تماس آنها را اجازه کارفرمایان از سرگیری عملیات به سرعت زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار.

“است که می تواند کمک به سرعت بخشیدن به دوباره بجای اول برگشتن اگر ما فقط می توانید نوع mothball اقتصاد و پس از آن به نوبه خود در همان اقتصاد با همان مدیر-کارمند رابطه گفت:” الکس بریل ساکن همکار در سمت راست متمایل American Enterprise Institute.

بیشتر

  • این شرکت های دولتی که وام کسب و کار کوچک
  • مدیریت کسب و کار کوچک کاهش وام در حال حاضر برای افشای
  • راه اندازی جهانی کشتی با در نظر گرفتن کسب و کار کوچک وام
  • دموکرات ها فشار برای ایمنی محل کار قوانین
  • شرکت های هشدار از وخیم اختلالات از Coronavirus
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

این حرکت برای این ایده به اندازه کافی به آن را دریافت گنجانده شده در این لایحه در سنا تصویب سه شنبه. این قانون را مجلس رای پنجشنبه را اضافه کنید $310 میلیارد به چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که وام های کم بهره و تبدیل آنها به کمک های مالی اگر شرکت نگه داشتن کارگران در payman.

که برنامه آن رسیده $350 میلیارد اولیه سهم پس از فقط سه هفته. Tranche بعدی می تواند اجرا به سرعت بیش از حد است که نمایندگان مجلس و کارشناسان به دنبال طرح های پیشنهادی است که نیازی به چنین مکرر طراوت.

“چرا قرار داده و تقریبا همه ما تخم مرغ در SBA وام سبد کار به طور غیر مستقیم از طریق بانک ها به عنوان واسطه که IRS در حال حاضر در محل جهانی سیستم کارآمد است که می تواند کمک به کارفرمایان بلافاصله گفت:” علامت Iwry سابق ارشد وزارت خزانه داری رسمی است که صحبت کردن به کنگره کارکنان است.

کنگره در واقع در حال حاضر ایجاد یک کارمند-حفظ اعتبار مالیاتی در ماه گذشته اقتصادی و قانون است. که اعتباری را پوشش می دهد 50 ٪ از حقوق و دستمزد و سلامت-بیمه هزینه تا $10,000 چنین هزینه های. آنچه قانونگذاران در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر در حال شکل گرفتن است که ساختار و گسترش آن است. انجمن ملی تولید کنندگان همچنین از گسترش اعتباری.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

“این یک برنامه است که بسیاری از اصطکاک با استفاده از زیرساخت های موجود برای حقوق و دستمزد در واقع backstops آمریکایی’ حقوق و دستمزد” گفت: تشکر. استفانی مورفی (D., Fla.), که کمک گرفتن حفظ اعتبار در ماه گذشته قانون است. “مردم از جان گذشته در حال حاضر.”

وکلا و حسابداران نیز با فشار نمایندگان برای واضح تر قوانین در مورد چگونگی مالیاتی موجود اعتباری کار می کند و هشدار داد که کارفرمایان را حفظ خواهد کرد تخمگذار مردم بدون اطمینان در مورد کسانی که واجد شرایط هستند.

“همه تعجب آنچه که آنها نیاز به انجام” گفت: مریم Hevener یک وکیل متخصص در حقوق و دستمزد مالیات در مورگان Lewis & Bockius LLP. “اگر مردم می دانستند و وجود دارد مطلوب پاسخ این پول فقط می خواهد به رول کردن.”

برخی از اشکالاتی وجود دارد. حقوق و دستمزد-اعتبار مالیاتی باید کار خوبی برای شرکت های بزرگتر و برای کسانی که با استفاده از حقوق و دستمزد-شرکت پردازش, اما آنها می تواند چالش برانگیز برای برخی از شرکت های کوچکتر آقای بریل گفت.

و تمرکز بر حقوق و دستمزد و یا حفظ و نگهداری کارکنان را پوشش نمی دهد کسب و کار عمده دیگر هزینه سعید جان Lettieri جمهور و رییس اجرایی اقتصادی نوآوری گروه واشنگتن فکر می کنم تانک.

“کنگره باید متمرکز بر بقای شرکت” او گفت:. “به تاریخ کنگره هنوز برای مقابله با مقیاس کامل از کسب و کار کوچک در بحران.”

نوشتن به ریچارد روبین در [email protected] و Siobhan هیوز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>