کسب و کار کوچک برنامه کمک قابل توجهی خطر تقلب GAO می گوید

Jovita Carranza, مدیر کسب و کار کوچک, دولت, رئیس جمهور تهمت و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در زمان بخشی در کاخ سفید در یک رویداد برای چک حفاظت از برنامه در ماه آوریل است.

عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

واشنگتن—به $670 میلیارد چک حفاظت از برنامه ها برای کمک به مبارزه کسب و کارهای کوچک زنده ماندن خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس چهره یک “خطر قابل توجهی” از تقلب به دلیل گیج کننده قوانین و عدم تدابیر دولت گزارش دفتر پاسخگویی پیدا کرده است.

در آن عجله برای دریافت پول به کسب و کار به سرعت کوچک کسب و کار دولت و بانک ها مجاز به تکیه بر وام گیرندگان خود گواهینامه برای تعیین واجد شرایط بودن خود را برای وام های که می تواند بخشیده شود اگر وام گیرندگان دیدار با شرایط خاصی در این گزارش اشاره کرد.

کاستی در برنامه مرکب قوانین صادر شده توسط وزارت خزانه داری و SBA پس از برنامه راه اندازی شده است, خروج از وام گیرندگان و وام دهندگان بیشتر گیج و افزایش احتمال که بودجه در حال سوء استفاده از گائو گفت.

“از آنجا که از این تعداد وام مصوب سرعت که با آنها پردازش و محدود پادمان وجود دارد خطر قابل توجهی است که برخی جعلی و یا متورم برنامه های کاربردی مورد تایید” گائو گفت: در گزارش منتشر شده در پنج شنبه. “علاوه بر این عدم هدایت روشن است افزایش احتمال که وام گیرندگان ممکن است سوء استفاده از درآمد حاصل از وام و یا شگفت زده می شود آنها را واجد شرایط برای وام بخشش.”

مربوط تصویری

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

گائو که موظف به نظارت بر صرف بودجه عمومی تحت مراقبت در عمل قانون برای مقابله اقتصادی خرید اینترنتی از همه گیر توصیه می شود که SBA پیاده سازی برنامه ای برای شناسایی و پاسخ به چنین ریسک و اطمینان از یکپارچگی و اثربخشی PPP.

SBA سخنگوی جیم Billimoria گفت: گائو گزارش “رساند تاریخی کار که SBA انجام شده برای اجرای مراقبت در عمل و mischaracterizes SBA تعامل با گائو.”

پس از مقامات ارشد در دسترس برای مصاحبه و تولید صدها صفحه از اسناد گفت: SBA در ادامه به ارائه اطلاعات بیشتر به گائو از جمله وام-سطح اطلاعات در PPP وام های ساخته شده تا به امروز است.

“PPP شده است یک موفقیت تاریخی از یک مقیاس بی سابقه است. در کمتر از سه ماه PPP ارائه بیش از 4.7 میلیون کسب و کارهای کوچک با بیش از $515 میلیارد دلار در بخشایش وام هنگامی که آنها به آن نیاز است,” او گفت:.

وال استریت ژورنال نیز مستند یک سری از کاستی ها در این برنامه است. در مصاحبه اخیر وزیر خزانه داری استیون Mnuchinacknowledged نقص اما گفت که آنها تا حد زیادی اجتناب ناپذیر است.

“اگر شما می خواهید برای انجام کاری در مقیاس بزرگ است که کمک می کند تا اقتصاد را نمی توان کامل در هر میکرو مد” آقای Mnuchin گفت.

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر تاثیر

  • Chuck E. Cheese پدر و مادر به دنبال ورشکستگی در میان تمدید تعطیلی رستوران
  • دگزامتازون تقاضا Soars پس از مثبت Covid-19 مطالعه
  • تناسب اندام صنعت کار می کند به دوباره بجای اول برگشتن از Covid-19

با کمک های مالی خود را از $670 میلیارد PPP باعث می شود تا بزرگترین بخش از دولت $2.6 تریلیون Covid-19 پاسخ صرف و آن را اولین دولت فدرال برنامه اجرا می شود برای کمک به کسب و کار در طول زمان بحران.

دیگر برنامه های دولت شامل وزارت خزانه داری را به 500 میلیارد دلار کمک به مضطرب بخش $375 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای بیمه بیکاری $282 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به خانواده ها از طریق سرویس درآمد داخلی و $232 میلیارد دلار به صورت اضطراری بهداشت عمومی پاسخ توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

در گزارش گائو همچنین با اشاره به PPP ایجاد یک جنگ جدید بیمه بیکاری برنامه های ایجاد شده توسط مراقبت عمل می کنند. در حالی که بیمه بیکاری را فراهم می کند مزایای به افرادی که شغل خود را از دست PPP کارفرمایان را ملزم به حفظ و یا rehire کارگران برای به دست آوردن وام بخشش.

با توجه به وزارت کار هیچ ساز و کاری وجود دارد که می تواند اطلاعات را در زمان واقعی در مورد بیمه بیکاری متقاضیان که همچنین ممکن است دریافت دستمزد از PPP وام حاصل گائو گفت. این خواست وزارت کار و SBA بلافاصله به کار با دولت بیکاری سازمان برای رسیدگی به این موضوع است.

گائو گفت: SBA نمی به طور کامل مطابق با درخواست خود برای ارائه مصاحبه اطلاعات و داده های مورد نیاز برای ارزیابی PPP.

“کنگره متهم کرده است SBA با اجرای PPP و دیگر مفاد مهم این کشور را بهبود اقتصادی” گائو گفت. “با این حال SBA تا به امروز موفق به ارائه اطلاعات حیاتی به بررسی ما از جمله شرح مفصلی از اطلاعات در مورد وام ساخته شده است.”

گائو افزود: در مقابل “اکثر سازمان ها به طور کلی قادر به ارائه گائو به موقع دسترسی به اطلاعات این گزارش در حالی که اجرای مسئولیت های خود در طول این بی سابقه بحران ملی.”

رکوع به فشار از قانونگذاران هر دو حزب به وزارت خزانه داری و SBA گفت: در هفته گذشته آنها خواهد افشای برخی از جزئیات این وام از جمله کسب و کار نام, آدرس و مبلغ وام محدوده برای وام های بزرگتر از $150,000.

در 392 صفحه گزارش گائو شناسایی مسائل مختلف مربوط به دولت در پاسخ به بحران و توصیه می شود که چگونه آنها را به آدرس.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش “ناقص و متناقض اطلاعات” از وزارت امور خارجه و قضایی ادارات بهداشت در مقدار ویروسی تست ساخت آن را سخت تر برای پیگیری و یادگیری تعداد زیادی از عفونت ها و کاهش اثرات آنها و اطلاع رسانی به تصمیم گیری در بازگشایی جوامع گائو گفت.

در پرداخت محرک چک به خانواده گائو با اشاره به این که نمایندگان و وزارت خزانه داری را به سرعت پرداخت 160.4 میلیون پرداخت به ارزش 269 میلیارد و اما در مواجهه با مشکلات ارائه پرداخت به برخی از افراد در حالی که ساخت نامناسب پرداخت به واجد شرایط دریافت کنندگان مانند 1.1 میلیون پرداخت به ارزش حدود 1.4 میلیارد دلار به decedents و یا 1 ٪ از کل مقدار پرداخت.

با توجه به گائو بخشی از مشکل این بود که دفتر خدمات مالی—خزانه داری اتاق که پرداخت می کند—ندارد دسترسی به پرونده مرگ حتی اگر IRS می کند. در حال تغییر است که نیاز به عمل کنگره و گائو توصیه می شود کنگره به خزانه از جمله دسترسی داشته باشید.

گائو گفت: این امر ارزیابی وزارت کار تلاش برای نظارت جدید بیکاری برنامه های ایجاد شده تحت مراقبت عمل می کنند و کمک به کشورهای آنها مدیریت حجم زیادی از دعاوی است. همانطور که از پایان ماه مه متحده دریافت 42 میلیون ادعا و برخی از تلاش به موقع پرداخت.

گائو گفت: داده ها در مجموع هزینه های فدرال مربوط به کروناویروس هنوز در دسترس نیست چرا که کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه به کارگردانی و سازمان های فدرال به گزارش تعهدات و مخارج تا جولای. “این مایه تاسف است که باید منتظر بیش از 4 ماه پس از تصویب مراقبت در عمل برای دسترسی به جامع تعهد و مصرف اطلاعات در مورد برنامه های تامین مالی از طریق این امداد قوانین” گائو گفت.

نوشتن به یوکا هایاشی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>