کوچک کسب و کار دولت جدید به کار بزرگ پیش رو

رئیس جمهور تهمت دعوت Jovita کررنزا به صحبت در لاتین ائتلاف قانونی اجلاس سران در واشنگتن در اوایل این ماه.

عکس: اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس

واشنگتن—Jovita Carranza, رئیس تازه منصوب شده اداره کسب و کار کوچک فقط خودش را در بر داشت منجر به اتهام در یک جبهه در نبرد حماسی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با همه گیر را تهدید به غرق بسیاری از این کشور 30 میلیون کسب و کارهای کوچک 70 ساله خانم کررنزا در حال حاضر برگ برنده دولت نقطه فرد در جلوگيري از یک بخش از اقتصاد که حساب برای 44 درصد از تولید ناخالص داخلی توسط این سازمان تخمین می زند.

آژانس چهره مسئولیت زیادی از حصول اطمینان از کسب و کارهای کوچک دریافت $349 میلیارد دلار در SBA-تضمین وام های حیاتی تکه از حدود 2 تریلیون دولت نجات بسته است.

چالش: SBA هرگز انجام هر چیزی حتی از راه دور قابل مقایسه با کار فوری در دستور کار خود و خانم کررنزا شده است در این کار به مدت سه ماه.

SBA یک آژانس فدرال با 4,000 کارکنان در حال حاضر در تلاش برای پرداخت بودجه به موقع در هنگام مواجه با حوادث اخیر طبیعی از جمله 2017 خسارت طوفان در پورتوریکو. برخی از کسب و کار کوچک صاحبان در حال حاضر می گویند آنها دچار مشکل دسترسی به SBA وب سایت برای درخواست کمک از هفته گذشته.

مقدار کنگره را کنار بگذارند برای تضمین کسب و کار کوچک وام توسط بانک ها و اتحادیه های اعتباری و دیگر وام دهندگان است 12 بار به اندازه وام های این سازمان مصوب سال گذشته است.

و به موقع پراکندگی بسیار مهم خواهد بود, به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال اجرا از پول و مبارزه برای بقا.

“او کار فوری است برای اطمینان از این کسب و کار کوچک صاحبان دریافت پول نقد به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به آنها کمک به مطمئن شوید که آنها در حال دادن به امداد رسانی به کارکنان خود گفت:” رنه Johnson, ارشد, دولت, مدیر امور در خیابان اصلی اتحاد کسب و کار کوچک وکالت ،

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

بالاترین-رتبه بندی از آمریکای لاتین میراث در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خانم کررنزا به عنوان رئیس جمهور تهمت سفیر به جامعه اسپانیایی زبان که در آن حمایت خود را که پر از لکه.

او کاهش یافته است به مصاحبه اما زمانی که تایید شده توسط سنا در ماه ژانویه او توضیح داد که خودش را به عنوان “تجسم که رویای آمریکایی” یک کودک از مهاجران مکزیکی که شتافت تا از نردبان شرکت ها برای رسیدن به اوج از دولت فدرال است.

افرادی که می دانم خانم کررنزا می گویند او به عنوان واجد شرایط برای چالش به عنوان هر کسی ممکن است. او به عنوان SBA شماره 2 رسمی بین سال های 2006 و 2009 پس از یک موفقیت حرفه ای در بخش خصوصی است. او همچنین غیر منتظره ای قوی حمایت دو حزبی از قانونگذاران کسی که با او در حال حاضر نیاز به کار حتی نزدیک تر از قبل.

“او بسیار عملی” گفت: Shane Jett, مدیر اجرایی شهروند Potawatomi توسعه جامعه Corp., در, Shawnee, Okla., که با تمرکز بر ساخت وام به بومیان آمریکا کارآفرینان.

آقای Jett خدمت با خانم کررنزا در وزارت خزانه داری پنل که توصیه می کند در وام های کم درآمد جوامع است. “چه انگیزه او در تلاش است به شکل از چگونه برای شکل دادن به سیاست که در آن اثرات ترین,” او گفت:.

در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خانم کررنزا در ابتدا به عنوان ایالات متحده خزانه دار خزانه داری تحت دبیر استیون Mnuchin—یک کار است که به معنای امضای او به نظر می رسد بر روی اسکناس دلار در کنار آقای Mnuchin.

او همچنین توصیه آقای Mnuchin در “فرصت مناطق” برنامه آقای تهمت ابتکار به کسب و کار تشویق سرمایه گذاری در اقتصادی مضطرب جوامع است.

شکست از 2 تریلیون دلار محرک معامله – بزرگترین بسته امداد در تاریخ آمریکا – طراحی شده برای نرم کردن ضربه که شیوع کروناویروس پرداخته و به اقتصاد است.

قبل از آمدن به واشنگتن خانم کررنزا صرف بیش از 30 سال در ایالات خدمات بسته که در آن او شروع به در کالیفرنیا مشغول به کار پاره وقت در حال بارگذاری کامیون در حالی که بالا بردن یک کودک به عنوان یک مادر تنها.

او در نهایت رز به سمت معاون رئیس جمهور از عملیات های هوایی و رئیس جمهور از عملیات برای آمریکای لاتین و کارائیب نظارت هزاران نفر از کارکنان. مسئولیت های خود را در این نقش ها در بازه زمانی از دستیابی به فرودگاه فرود حقوق مذاکره با اتحادیه ها و به روز رسانی سیستم های اتوماسیون.

“او تا به حال یک تاریخ بزرگ در یو پی اس” گفت: Ron والاس رئیس جمهور سابق از یو پی اس های بین المللی که در ترویج خانم کررنزا به آمریکای لاتین رئیس در سال 2000. “او یک شریک زندگی خوب, و او تا به حال تمام این ویژگی منجر به زمانی که لازم است.”

سنا تایید او به عنوان SBA مدیر در ژانویه در 88 به 5 رای قاطع حاشیه نادر در زمان تفرقه سیاسی محیط زیست است. خانم Carranza که در شیکاگو است دیرین ایران حامی که مبارزات انتخاباتی میت رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری.

“اگر سال پیش کسی گفته بود شش سال Jovita در حالی که او نشسته بود در آشپزخانه در حال تدریس ارزش دلار سخت به دست آورده است که روزی نام او خواهد بود چاپ شده در هر دلار ایالات متحده, او هرگز معتقد به آن” خانم کررنزا گفته سناتور در ماه دسامبر تایید شنوایی. “اما من نشستن در اینجا قبل از اینکه شما امروز تجسم که رویای آمریکایی است.”

مربوط به پوشش

  • جانسون به ادامه پیشرو در انگلستان پاسخ
  • همه گیر تغییرات پلیس از جمله کمتر دستگیری
  • محققان MIT راه اندازی محل-پیگیری و تلاش برای کروناویروس جدید
  • ایتالیا به کندی پیشرفت در مبارزه با کروناویروس یک هشدار به غرب
  • اروپا تلاش می کند برای نجات دهه از ادغام به عنوان Coronavirus خاموش مرز
  • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس

ایالت و سناتور ” بن کاردین بالا دموکرات در سنا کسب و کار کوچک کمیته گفت: در طول ماه ژانویه تایید رای که او “خوش است که خزانه دار کررنزا می تواند رهبر و مدافع که SBA و آمریکا کسب و کارهای کوچک نیاز دارید در حال حاضر.”

قبل از شیوع ویروس شروع به بستن بسیاری از کسب و کار در این ماه خانم کررنزا قانونگذاران گفت که beefing تا آژانس امداد رسانی برنامه خواهد بود یک اولویت است.

در طول قبلی SBA تصدی او تاسیس یک طرح بازیابی فاجعه پس از توفان کاترینا که شد پایه و اساس این سازمان زمان فاجعه واکنش, ساختار, او گفت:.

“من می توانم اطمینان از اعضای این کمیته است که هنگامی که یک فاجعه رویداد تاثیر می گذارد خود را به منطقه و یا ایالت SBA وجود دارد خواهد بود در زمان نیاز” او گفت: قانونگذاران مجلس در طول یک Feb. 26 شنوایی. یک هفته بعد این آژانس شروع به ارائه کمک به فاجعه وام برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر شیوع کروناویروس.

قانونگذاران از هر دو طرف باید پس از ستایش آژانس سویفت تصویب متحده’ برنامه های کاربردی برای وام های در دسترس خود را برای کسب و کارهای محلی. صاحبان کسب و کار, اما, باید گله و شکایت در مورد دشواری رسیدن به SBA با ایمیل ها و تماس های تلفنی و همچنین از طریق وب سایت خود را.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

نوشتن به یوکا هایاشی در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>