آهسته به کسب و کار ایتالیا را قطب اقتصادی نمی تواند لرزش Coronavirus

کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی می گویند که این منطقه لمباردی, که در آن میلان است سرمایه مجاز است بسیاری از کسب و کار به نگه داشتن عامل.

عکس: پائولو salmoirago/شاتر

میلان—ایتالیا coronavirus همه گیر اوج خود را سپری سه هفته پیش. اما ebbing از سرایت کند است و طولانی درد ملی مستند و بزرگترین مشکل این است که در آن همه آغاز شد: لومباردی.

در ایتالیا پرجمعیت ترین و از لحاظ اقتصادی مهم منطقه که در آن میلان پایتخت تعدادی از عفونت های جدید باقی می ماند سرسختانه بالا, بالا بردن شک و تردید در مورد اینکه آیا ایتالیا آماده برای شروع به انهدام آن مستند به عنوان برنامه ریزی شده از مارس 4.

کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی می گویند منطقه شمالی اجازه داده است بسیاری از کسب و کار به نگه داشتن عامل با وجود این مستند که کارگران در حال ابتلا به این ویروس و دادن آن به خانواده خود را.

“این نیست که مردم سرپيچي از مستند قوانین. بسیاری از کسب و کار و فعالیت های حرفه ای باز ماند. که قطعا کمک به نگه داشتن مردم در حال حرکت می گوید:” سیمون نگری شهردار ویمدرن یک شهر در حومه میلان که در آن تعداد موارد تایید شده به شدت افزایش یافته است در هفته های اخیر.

لومباردی فرماندار به Attilio فونتانا در هفته گذشته گفت: او می خواهد حتی بیشتر کسب و کار برای باز کردن قبل از رسمی انهدام شروع می شود. پس انتقاد از بهداشت عمومی مقامات او بعدها گفت: “اگر علم به ما می گوید ما باید برای ماندن در بسته های ما بسته است.”

آهسته سرعت همه گیر عقب نشینی نشان می دهد اثرات ایتالیا مستند رسیده اند محدودیت های خود را. چالش برای ایتالیا به بازگشایی کسب و کار با وجود سطح بالایی از ادامه سرایت اقتصادی آن در منطقه مرکزی وحیاتی است.

ایتالیا با طرح این است که استفاده از آن مستند به کاهش این بیماری همه گیر به یک سطح که در آن می توانید به مبارزه با کوچکتر شیوع بیماری با آزمایش ردیابی و جداسازی ویروس های بالقوه حامل. اما مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان نگران است که این مقیاس از سرایت در لومباردی است که هنوز هم بیش از حد بزرگ برای این رویکرد می شود کافی است.

در لومباردی که در جای دیگر در ایتالیا روزانه مرگ و میر را کاهش بوده است پس در اطراف پایان ماه مارس. بیمارستان ها باید ثبت ثابت سقوط در تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های واحد—یک تسکین بزرگ برای بیمارستان ها در لومباردی را در شهر برگامو و برشا که مجبور به جیره مراقبت در ماه مارس است.

متوسط ویروس حامل در ایتالیا آلوده در حدود 0.8 افراد دیگر در حال حاضر در مقایسه با دو سه نفر قبل از ملی مستند آغاز شد و در مارس 10, با توجه به دولت علمی مشاوران. که به معنی ویروس است و دیگر, پخش كردن, نمایی—اما کاهش آن آهسته است.

به تازگی معافیت به ایتالیا را مستند کرده اند به سرعت رشد کرد. پلیس در حال بررسی گواهینامه Cadorna ایستگاه راه آهن در میلان در روز دوشنبه.

عکس: Alberico/Fotogramma/Ropi/زوما پرس

لومباردی درست است تعداد زیادی از عفونت ها شناخته شده نیست اما کارشناسان بهداشت می گویند این می تواند چند صد هزار نفر چند بار بیشتر از این رسما تایید تعدادی از اطراف 67,000 موارد است. با تعداد زیادی از افراد آلوده احتمال ابتلا به این ویروس در حالی که در محل کار و یا رفتن به محل کار بالا هستند.

“لومباردی است بسیار بدتر شکل سمت راست در حال حاضر از بقیه شمالی. این ویروس در حال گسترش وجود دارد توسط افراد بدون علامت که در حال حرکت در مورد گفت:” Andrea Crisanti های عفونی-بیماری های استاد است که رهبری یک موفق تر همه گیر پاسخ در همسایه منطقه ونتو.

درک Coronavirus

  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

زمانی که دولت ایتالیا مقرر بسته شدن مغازه ها و کارخانه ها و ادارات در ماه مارس از آن ساخته شده و تنها استثنا برای چند فعالیت های ضروری.

اما به تازگی معافیت باید به سرعت رشد کرد. به دولت اجازه داده غیر ضروری کسب و کار را برای چشم پوشی از اعمال و باز بماند اعلام کرد که آنها بخشی از زنجیره تامین از فعالیت های ضروری. شرکت ها می توانند شروع به عامل به عنوان به زودی به عنوان آنها اعمال می شود. اغلب مقامات محلی پاسخ نمی دهند برای کمبود پرسنل به منظور بررسی برنامه ها و کسب و کار می تواند حمل.

در بیشتر میلان منطقه بیش از 5000 شرکت های ثبت شده برای چشم پوشی از اواخر هفته گذشته و تنها 85 شده بود را تکذیب کرد به گزارش شهر استان.

پس از مستند عفونت در ادامه به گسترش در لومباردی را در بیمارستان ها و آسایشگاه ها می گویند مقامات محلی و کارشناسان بهداشت و درمان.

عکس: Duilio Piaggesi/زوما پرس

Davide برناردینی رو چشم پوشی برای کارخانه خود را فقط در غرب میلان است که باعث می شود ورق فلزی و اصولا برای لوازم خانگی. حدود 10 دفتر مشاغل در حال انجام توسط کارکنان کار از خانه در حالی که 25 از 35 کارگران کارخانه در حال گزارش به طور منظم و قوانین زیر که شامل حفظ یک متر فاصله در همه زمان ها و پوشیدن ماسک.

“این کاملا ضروری است به بسته همه چیز را برای مدتی و آن را احتمالا باید انجام شده است حداقل دو هفته قبل از آن اما در حال حاضر از آن زمان برای بازگشت به کار” گفت: آقای برناردینی.

هیچ کس دارای آزمایش مثبت در آقای برناردینی کارخانه و او می گوید که او بیش از دولت موظف ایمنی مورد نیاز است.

منتقدان می گویند سازش برای کمک به اقتصاد در حال کند کردن مبارزه با کروناویروس.

مربوط تصویری

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

“ویروس حرکت با مردم است. واضح است که نگه داشتن کسب و کار باز کمک می کند تا به گسترش این ویروس می گوید:” گیدو Marinoni یک نماینده لمباردی انجمن پزشکان.

ایتالیایی, مقامات می گویند که چشم پوشی لازم است برای کمک به حمایت از صنایع ضروری. برخی نیز گفتند که نمی خواهم به را اقتصاد به توقف کامل.

“ما در حال کم کردن سرعت کشور سازنده موتور اما ما نیست توقف آن” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: ماه گذشته زمانی که اعلام کرد که اکثر کسب و کار خواهد بود مجبور به تعطیل.

لومباردی بزرگترین پرش در عفونت ها در طول هفته از مستند شده است در شهرهای اطراف میلان حومه که در آن بسیاری از ساکنان به کار گرفته شده توسط شرکت های که در حال حاضر باز است.

بیشتر در ایتالیا به نبرد با کروناویروس

  • اروپا به آرامی پدیدار از Coronavirus مستند (مارس 19)
  • پس از ایتالیا Coronavirus غم و اندوه می آید خشم و تحقیقات (مارس 16)
  • ایتالیا Coronavirus تلفات به مراتب بالاتر از گزارش (1 آوریل)
  • ایتالیا امیدوار است که Coronavirus همه گیر است که کاهش پایین (31 مارس)

لومباردی را بسیار صنعتی اقتصاد و تعدادی از کارگران در حال حرکت مورد احتمالا توضیح می دهد که در ادامه عفونت و گفت: رانیری Guerra, یک سازمان جهانی بهداشت که نماینده اسبق ایتالیا به وزارت بهداشت.

پس از مستند عفونت نیز همچنان به گسترش در لومباردی بیمارستان ها و خانه های سالمندان و از آنجا به سایر مردم می گویند مقامات محلی و کارشناسان بهداشت و درمان.

زمانی که ایتالیایی ها آلوده اگر آنها نمی نیاز به مراقبت در بیمارستان و سپس به آنها گفته شده به قرنطینه خود را در خانه. که اغلب منجر به اعضای خانواده گرفتن ویروس.

“ما شاهد یک رشد است که در حالی که نمی, نمایی, ثابت است, می گوید:” Andrea Checchi شهردار سن دنتو میلانسه یک شهر را بدترین ضربه های ماهواره ای. “و یک عنصر کلیدی است, عفونت در داخل خانواده است.”

آقای Checchi گفت: بسیاری از کارگران بهداشت و درمان در شهر خود گرفتار ویروس و آلوده به اعضای خانواده خود را.

کارگران حرکت تابوت Covid-19 قربانیان در Ponte San Pietro یک استان برگامو, در مارس 13. در لومباردی روزانه مرگ و میر را کاهش بوده است پس در اطراف پایان ماه مارس.

عکس: Matteo Biatta/Ropi/زوما پرس

در برگامو که نماد ایتالیا با درد و رنج در اوج شیوع بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها باز ماند حتی به عنوان بیمارستان های سرریز و مرگ و میر افزایش یافت.

برخی از کارگران می گویند مقامات مجاز بیش از حد بسیاری از کسب و کار بماند باز بی ارزش در معرض آنها و اعضای خانواده آنها به عفونت است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه درس هایی می تواند ایالات متحده را یاد بگیرند از ایتالیا تجربه با کروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

“ما نمی کالاهای اساسی در اینجا ما برای تولید اسباب بازی” یک کارگر کارخانه از برگامو گفت: در یک نامه سرگشاده منتشر شده در رسانه های محلی خطاب به نخست وزیر کونته در اواخر ماه مارس است. “شما نمی فهمید چه ترس—ترس آلوده و آلوده به دیگران” گفت: این کارگر که به امضا این نامه با نام او Fabrizio.

“همه ما می خواهیم این است که به تعطیل تمام شرکت ها به دلیل عفونت نیز پخش از طریق کارخانه, طبقه,” او اضافه شده است.

دیگر کارگر کارخانه در کیسه های پلاستیکی تولید کننده نزدیکی برگامو گفت که او کار می کرد تا زمانی که او تشخیص داده شد که داشتن Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس. کارگر گفت: 10 سال و شریک زندگی خود را نیز بعد از آن بیمار شد.

“من فکر می کنم من مریض شدم در کارخانه و سپس من آن را به خانه آورد. این چیزی است که واقعا درایوهای من آجیل,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به اریک Sylvers در [email protected] و Margherita Stancati در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>