آهسته و مزه تجربه

توسط Narayani گانش

تعطیلات به طور معمول شامل سفر داخلی و یا خارجی است. آنها را به هیجان و انتظار و مشتاق برنامه ریزی در انتظار همه چیز فوق العاده بود رفتن برای دیدن و تجربه است. در حال حاضر که همه گیر ناشی از جهانی مستندات برگزار شد تمام برنامه سفر در تعلیق یکی می تواند انجام یک کمی از صندلی سفر و نیز بحر تفکر غوطهور شدن تعطیلات گذشته تجربه. گاهی اوقات یکی از شگفتی شد این تعطیلات واقعا به عنوان عالی به عنوان ما به فکر آنها خواهد بود ؟ پس از یک ‘تعطیلات’ که درگیر گیج کننده گشت و گذار شما در نهایت به خانه, شاد, به عقب. آیا شما مبارزه با این احساس که شما نیاز به یکی دیگر از تعطیلات فقط به استراحت و بهبودی یافتن?

یک ماه بعد اگر شما سعی recollecting که تجربه سفر و در بر داشت که بسیاری از مناظر و صداها تا به حال تضعیف کردن حافظه خود را از هارد دیسک شما به تنهایی نیست. نام آنها را فراموش کرده کلیساهای معابد و موزه ها تبدیل به یک تاری, کوه و دریاچه های فلش در گذشته به صورت ناشناس و شما آرزو شما تا به حال صرف زمان بیشتری را در مکان های کمتر فقط بنابراین شما می تواند تجربه لذت بهتر و ارزشمند حافظه را مزه مزه کنیم یک بار دیگر بعد از آن.

جوان یا پیر ما را رنج می برند از ارضاء فوری اشکال. شده است وجود دارد که بعد چه ؟ رسانه های اجتماعی پست های عکس و سوغاتی از هم جدا را تجربه ترک شاد غذا در دهان? تجربی گردشگری شد buzzword یک دو دهه پیش زمانی که تمرکز از بروشور گردشگری برای تجربه های جدید است که رفت و در برابر غلات است. اما با تسلط دیجیتال رسانه های اجتماعی یک بار دیگر جزر و مد تبدیل شده است. تعدادی از مکان های بازدید شده به نظر می رسد مهم تر از نوع تجارب یکی بود.

برای ‘عالی’ تجربیات یکی شاید نیاز به سرمایه گذاری نیست دور یکی فقط می تواند در آرام کردن و تظاهر به بازدید کنندگان خود را از دست می دهند. شما متوجه خواهد شد و با قدردانی از چیزهایی که شما هرگز نمی دانستند.

با توجه به کشف مجله روانشناسان می گویند که دو چیز را به اتفاق می افتد به ماشه ترس واکنش. “شما باید به درک چیزی گسترده است – یا در آن اندازه فیزیکی (ادراکی ترس) و یا در آن حوزه (های مفهومی ترس). سپس گسترده چیز را به چالش فعلی خود را درک از جهان است. است که باید آن را نیاز به برخی از پردازش ذهنی.”

هنگامی که شما یک تجربه عالی در شاهد یک طلوع یا غروب تماشای یک گله از پرندگان از درختان در پارک محلی خود راه رفتن توسط یک دریاچه یا کوه تماشای یک فیلم مستند در جهان و اسرار آن و یا گوش دادن به موسیقی خوب قلب خود تمایل به پر کردن با شفقت و احسان – و احساس طول می کشد زمان طولانی پس از. چنین بی شتاب تجارب در فواصل منظم ممکن است در حال حاضر دستور غذا را برای یک بی سر و صدا و شاد زندگی است. دلیل این است که قلب و ذهن باز در پشت سر هم با آنچه که شما تجربه خود را در دیدگاه و نگرش باز به آغوش تقریبا همه چیز. فروتنی شما شروع به دیدن چیزهایی که شما قبل از دیدم هرگز. حتی آنچه شما در نظر گرفته عادی قبل از آن شروع به نگاه منحصر به فرد و قدردانی شایسته.

آهسته غذا جنبش در اروپا در اواخر 80s در واکنش به مواد غذایی سریع: برای یادگیری را مزه مزه کنیم و نه فقط مصرف بدون فکر. تمرکز بیشتر بر روی کیفیت به جای کمیت و آن را به طور طبیعی نیز ترویج سنتی فصلی و غذایی محلی است که پایدار و افزایش سلامت. رفتن آهسته ممکن است یک چیز خوب زمانی که آن ترجمه را به یک شیوه زندگی است که نه تنها پایدار اما همچنین مفید در بسیاری از خوشحال در راه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>