شل مدعی است که فن آوری های مایکروسافت نیروهای شرکت ها برای نصب تیم های بلوک خود را حذف می کند و انواع خاصی از همکاری غیر ممکن است.

عکس: کریس Ratcliffe/مهر نیوز

MSFT 0.50% کسب و کار-نرم افزار پیام شل است ثبت یک شکایت علیه آنتی تراست Microsoft Corp. MSFT 0.50% در اتحادیه اروپا با اضافه کردن یک نام بزرگ برای یک سری از تکنولوژی شرکت های تحت بررسی در هر دو طرف اقیانوس اطلس به اتهام سوء استفاده از سلطه خود را و انعکاس پنجره ساز در رقابت جنگ بیش از یک دهه پیش.

شکایت ظ روز شنبه به کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا رقابت بالا تنظیم متهم مایکروسافت از تلاش برای خاموش شدن رقابت در آن فشار به محل کار ابزار همکاری با بستن آن تیم نرم افزار خود را به طور گسترده ای استفاده می شود دفتر بهره وری در مجموعه.

شل Technologies ,Inc. کار -2.47% که منابع آن پیام برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یک مرکز برای دیگر کسب و کار-همکاری برنامه مدعی است که مایکروسافت نیروهای شرکت ها برای نصب تیم های بلوک خود را حذف می کند و انواع خاصی از همکاری غیر ممکن است. این شرکت درخواست اتحادیه اروپا به زور مایکروسافت برای فروش تیم به عنوان یک محصول مستقل و به جای بسته بندی آن با دفتر.

یک سخنگوی مایکروسافت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک سخنگوی کمیسیون اروپا گفت: تنظیم کننده دریافت کرده است شل شکایت علیه مایکروسافت و “ارزیابی خواهد شد آن را در زیر ما روش های استاندارد.” در گذشته چنین شکایتی را در زمان—اما نه همیشه—رهبری به صورت رسمی تحقیقات.

چهارشنبه, شکایت, آخرین چندین شکایت و باز کردن تحقیقات در اتحادیه اروپا و ایالات متحده را متهم بزرگ, تکنولوژی, شرکت ها از اتهام سوء استفاده از تسلط. غالبا در موضوع این سوال که آیا شرکت هایی که کار بزرگ اینترنت سیستم عامل برای شرکت های دیگر از جمله Apple Inc., الفبای Inc.’s گوگل و آمازون.com , Inc., مورد آزار قرار گرفته اند که قدرت را به یک اولویت برای محصولات خود را.

اتحادیه اروپا ماه گذشته افتتاح رسمی پروب به اپل را از اتهام سوء استفاده از تسلط خود App Store از جمله یکی بود که بر اساس یک 2019 شکایت از Spotify تکنولوژی SA .

در همان زمان بررسی از شرکت های فن آوری است که گرم کردن در ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری, کمیسیون تجارت فدرال و کنگره در حال تمام بررسی بزرگ و شرکت های فن آوری بیش از پتانسیل ضد تراست مهم است.

مایکروسافت به شدت تحت فشار قرار دادند و تیم را با برخی از رقبا و گفت آن استفاده کرده است sharp-elbowed تاکتیک های مانند بسته بندی نرم افزار خود را به انجام این کار وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه گذشته.

بازار برای محل کار, همکاری, نرم افزار مانند شل و تیم تبدیل شده است به خصوص سخت مبارزه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور است ده ها میلیون نفر از مردم به کار از خانه. شرکت های دیگر برای مبارزه با این بازار عبارتند از: Google, Facebook و زوم تصویری Communications , Inc.

شل می گوید آن شده است بحث در مورد آن قولنج در مورد مایکروسافت با تنظیم کننده در ایالات متحده و جاهای دیگر برای برخی از زمان. تصمیم خود برای شکایت در اتحادیه اروپا به جای آمریکا که در آن هر دو آن را و مایکروسافت بر اساس ریشه در بخشی از اتحادیه اروپا تهاجمی پیگیری ضد تراست موارد در برابر شرکت های ایالات متحده.

یکی دیگر از عوامل این شرکت اشاره کرد: اتحادیه اروپا پیدا کرده است که توزیع یک محصول به یک غالب ارائه می تواند نقض قانون رقابت—سابقه تاسیس در بخشی از یک مورد مربوط به مایکروسافت است.

در حالی که مایکروسافت به تازگی کمتر از یک تمرکز رقابت تحقیقات از دیگر شرکت های فن آوری آن را یک بار بود بصورتی پایدار و محکم در تیررس از هر دو ایالات متحده و اتحادیه اروپا. در 1990s دولت آمریکا شکایت مایکروسافت بر ضد تراست زمینه را برای اتهام استفاده از تسلط ویندوز برای سرکوب رقابت در مرورگر رو به رشد بازار است. دو طرف در نهایت حل و فصل.

شبیه بسته بندی شکایات به وجود آمد در اتحادیه اروپا در 2000s در مورد مایکروسافت بسته بندی آن در خانه پخش رسانه ای با سیستم عامل ویندوز است.

اتحادیه اروپا جریمه مایکروسافت در مجموع €2.2 میلیارد دلار ($2.5 میلیارد دلار) در اتحادیه اروپا در سال 2004 و 2013. علاوه بر آن مجبور به انتشار نسخه ویژه ای از ویندوز بدون مدیا پلیر هر چند چند نسخه تا کنون به فروش می رسد.

نوشتن به سام Schechner در sam.schechner@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de