اتصالات اسکی اند و نه قابل ملاحظه ای تغییر داد. اما اسکی و اسکی بوت پاشنه داشته باشد و در آن نهفته است خطر است. بسیاری از اتصالات دیگر کار با تمام چکمه های اسکی و رو به رشد وجود دارد عدم تطابق بین اتصال طراحی و اسکی.

مسن اسکی اتصالات طراحی شده بودند به عنوان سفت و سخت گیره به معنای رفع سنگین چکمه به اسکی. اولین اولویت در که طراحی شد برای جلوگیری از زایمان زودرس انتشار: لگد زدن به اسکی باز در خارج از اسکی هنگامی که آن را لازم و یا مطلوب است. پا قطعات متناسب با هم به صورت چسبیده و پاشنه جامعی پایین بصورتی پایدار و محکم در گسترش پلاستیک از بوت. به منظور تسهیل وری انتشار تفلون skid pad اضافه شد درست در زیر استخوان متاتارس از چارپایان است. اکثر اتصالات را میکشید به سمت بالا و پهلو در پا اما تنها به سمت بالا در پاشنه است. اریب در زوایای بودند و نه قابل تحمل. چند طرح های جدیدتر سعی در ترکیب جانبی پاشنه منتشر شده اما آنها باید به طور کلی در.

آنچه به تازگی تغییر در بوت کف است اختلاط “گرفتن راه رفتن”: Vibram مانند پا و پاشنه صفحات. این ضخیم تر بالا کشش کف کاهش پارکینگ لغزش و اسلاید می افتد که گرفتار مناطق اسکی با دعاوی اما بهبود بازان’ توانایی صعود در هنگام پیاده روی تا کوه.

تراژدی اینجا است که بسیاری از قدیمی تر اتصال پا قطعات را با موفقیت سرکوب این جدید کف ضخیم تر—اما اصطکاک است تا به طور چشمگیری افزایش یافته که با گرفتن راه رفتن کف اجازه نمی جانبی پا انتشار. این منجر به یک مقدار قابل توجهی بیشتر پارگی ليگامان متقاطع قدامی رای به زانو می چرخد ثابت مچ پا. به عبارت ساده: اگر شما خرید چکمه های جدید شما یا باید تغییر یا تنظیم خود را دیررس یا جای گرفتن راه رفتن تنها با مسن تر آلپ پا قطعه.

این همه نیست. ترین چکمه های اسکی ساخته شده از پلی اورتان. در اکثر طرح های چکمه اساسا کست: آنها باید ضخیم و سفت به اندازه کافی برای انتقال نیروی به جلوی اسکی به منظور به نوبه خود. اگر شما خرید جدیدتر چکمه های ساخته شده از Grilamid—به جای بزرگتر و سنگین تر می شوند پلی اورتان چکمه—شما را پیدا خواهد کرد که شما می توانید در حال حاضر استفاده از مچ پا خود را به نوبه خود به آسمان خود را به عنوان به خوبی. اما مراقب باشید: اگر شما قبلا نصب شده برداران و یا صفحات به منظور بالا بردن بوت به صورت لبه اهرم و سفت وسط اسکی جدید بوت عملکرد خواهد بود حداقل بخشی از باطل است.

اسکی همچنان به بهبود سبک تر و موزون اسکی ظاهر می شود در هر فصل. بسیاری از در حال حاضر استفاده از لوله های کربن و لایه هایی از مواد دیگر عجیب و غریب است که اجازه اسکی سازنده به شماره گیری عملکرد و اسکی باز به حک کردن زیبا تبدیل می شود با تلاش کمتر است. کلید بهره گیری از این پیشرفت خود را ارتقا چوب اسکی و کفش و اتصالات در همان زمان. و مطمئن شوید که فروشگاه اسکی آزمون انتشار تنظیمات قبل از اسکی.

بر خلاف روز—هنگامی که شما می توانید اسکی قدیمی خود اسکی و مخلوط های مختلف در دست من فراز از دوستان و اعضای خانواده—امروز دنده یکپارچه برای عملکرد و خطرناک در هنگام عدم تطابق.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو