کارن ایتون دیرین ساکن فلینت میشیگان زندگی می کند در یک خانه ساخته شده در سال 1920. او بخشی از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ناشی از 2014 تغییر در این شهرستان در تامین آب است. تغییر اثر مضر بر این شهر پیری لوله و ارتباط بود به خارش پوست, ریزش مو, مسمومیت با سرب و شیوع بيماری لژيونر. “کسی باید پاسخگو” خانم ایتون می گوید.

نتیجه دادگاه جنگ را حول دو متضاد حقوقی آن باشد. شاکیان ادعا می کنند که حقوق مدنی خود را در زیر 14th اصلاح این روند به دلیل بند نقض شده است. آنها به ویژه در حفظ آن خود را “قصاص” اعمالی تصمیمات اتخاذ شده توسط مقامات بدون توجه به سلامت انسان.

وکیل مدافع برای متهمان ادعا می کنند “واجد شرایط ایمنی” محافظت از آنها را از مسئولیت تصمیمات خود را. اما 6th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکم داد که هر گونه ادعای واجد شرایط ایمنی بود خواهد چه بود به عنوان فاحش رفتار مقامات دولتی.

“قطعا وجود دارد یک واقعی از دست دادن اعتماد عمومی در میان شهروندان از سنگ چخماق نسبت به هر مقام دولتی می گوید:” استاد بری Rabe از دانشگاه میشیگان. “وجود دارد هیچ آسان وضوح به این.”

سنگ چخماق, Mich.

آمدن آب از لوله ها در این شهر است و دیگر تغییر رنگ و یا بد بو. بازگشایی آب های بطری شده از جوامع دیگر را آهسته به شدت. این پیشرفت به این معنی نیست که فلینت آب بحران است. به جای جدید و مضطرب عادی مستقر است.

“یکی از اثرات طولانی است بیزار شده است که بازیگران این شهر می گوید:” برگرد. دبورا کنراد کشیش Woodside کلیسا multidenominational جماعت در قلب مرکز شهر فلینت. “این نوع از افسردگی و عدم تمایل به اعتماد. وجود دارد طولانی ذهنی و اثرات فیزیکی ما نمی گیری و نمی دانید برای یک مدت زمان طولانی است.”

مداوم از بی اعتمادی شهروندان به کارگردانی مستقیما در مقامات دولتی بودند که بازیکنان کلیدی در چه فدرال استیناف دادگاه نظر به نام “بدنام دولت-ایجاد فاجعه, معمولا شناخته شده به عنوان سنگ چخماق بحران آب.” کسانی که مقامات در تمام سطوح – در مرکز مداوم سوال است که فراتر از سیاست های حزبی در این شهرستان کمتر از 100,000: چه تشکیل عدالت در فلینت آب بحران ؟

Lee A. دین

فعالان در فلینت میشیگان هنوز در حال جستجو برای یک حس عدالت در پی خود را به شهر بحران آب. از چپ به راست در حال بازنشسته پاستور جی Cummings; سنگ چخماق ساکن کارن ایتون; برگرد. دبورا کنراد کشیش Woodside کلیسا و Juani الیورس رئیس Genesee County, اسپانیایی, لاتین مشترک.

“وجود دارد هیچ آسان وضوح به این می گوید:” بری Rabe استاد عمومی و سیاست های زیست محیطی در دانشگاه میشیگان. “دادگاه به زمان دارد. تمیز کردن سیستم آب طول می کشد زمان. قطعا وجود دارد یک واقعی از دست دادن اعتماد عمومی در میان شهروندان از سنگ چخماق نسبت به هر مقام دولتی. پس از آن فقط یک سوال کوتاه مدت مهندسی تعمیر. این یک بازسازی اعتماد عمومی و اعتماد به نفس.”

در آوریل 2014 یک دولت منصوب اضطراری مدیر مالی با قدرت به جایگزین مقامات محلی روشن چخماق تامین آب از شهر دیترویت به رودخانه سنگ چخماق یک حرکت بود که انتظار می رود برای ذخیره پول در بسته شهر پول است. این آب فرآوری شده بدون اضافه کردن ضد مواد شیمیایی خورنده و سپس پمپ را از طریق این شهر پیری لوله های. نتیجه این شد یک منبع آب مربوط به خارش پوست, ریزش مو, مسمومیت با سرب و شیوع بيماری لژيونر مقصر مرگ و میر 12.

نزدیک به 80 پرونده های حقوقی واصل شده اند در برابر وزارت امور خارجه میشیگان, شهرستان فلینت و فدرال آژانس حفاظت از محیط زیست. چند شهروندان را به استخدام خود وکلای اما اکثریت قریب به اتفاق پیوست و در کلاس اقدام کت و شلوار. وکلای مدافع برای دولت و شهرستان در تلاش بودند به پرونده های مدنی را رد کرد و تا به حال به دادگاه تجدید نظر تصمیم 6th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر اجازه می دهد تا برخی از موارد به ادامه. در اواخر ماه ژانویه دادگاه عالی ایالات متحده حاضر به بررسی پایین تر تصمیم دادگاه به این معنی است که پرونده های مدنی هم اکنون می توانید ادامه دهید.

دادگاه جنگ حول دو متضاد آموزه های حقوقی: قصاص و واجد شرایط ایمنی. شاکیان ادعا هستند که خود را حقوق مدنی تحت 14th اصلاح این روند به دلیل بند نقض شده است. آنها به ویژه در حفظ آن خود را قصاص اعمالی تصمیمات اتخاذ شده توسط مقامات صرفا بر اساس صرفه جویی در پول و بدون توجه به سلامت انسان.

بحران آب در یکی دیگر از ضربه به سنگ چخماق که تماس های خود را به وسیله نقلیه شهرستان با اشاره به سابق خود را برجسته در جهان تولید خودرو. کاهش از ایالات متحده در صنعت خودرو چراغ مربوطه در کاهش جمعیت این شهر که به شدت کاهش یافته است از بالا از 196,940 در سرشماری سال 1960 به 95,943 در سال 2018 سرشماری برآورد.

مناسب برای تمیز کردن آب

تئودور لئوپولد قانون شرکت کوهن Milstein یکی از سرب وکیل شاکیان در کلاس اقدام کت و شلوار می گوید قصاص اشاره به حفاظت از شهروندان “ذاتی و حقوق اساسی از جمله توانایی به آب پاک و که یک گروه باید تقسیم بر دیگری از این حقوق است.” آقای لئوپولد می گوید مشتریان خود هستند و به دنبال عدالت برای فردی صدمات همراه با خسارت به اموال شخصی و کسب و کار متاثر از آلودگی آب.

وکیل مدافع برای متهمان ادعا می کنند واجد شرایط ایمنی محافظت از آنها را از مسئولیت تصمیمات خود را. 6 مدار حکم داد که هر گونه ادعای واجد شرایط ایمنی بود خواهد چه بود به عنوان فاحش رفتار مقامات دولتی.

در ابتدا اتهامات جنایی آورده بودند در برابر هشت مقامات دولتی. در ماه ژوئن گذشته میشیگان دادستان کل دانا Nessel کاهش یافته و این اتهامات گفت: اصلی تحقیقات آغاز شده توسط سلف او لایحه Schuette خیلی ناقص به دنبال. کسانی که مقامات ممکن است هنوز نمی توان در روشن. خانم Nessel است نه اظهار نظر در جزئیات هر گونه دادخواهی آینده اما ارتباطات مدیر کلی Rossman-مککیننی می گوید کار در جریان است در هر دو کیفری و مدنی عرصه است.

جیک مارس/MLive.com/fa / سنگ چخماق مجله/AP

سنگ چخماق ساکن آریانا شاهین کنسول پسرش صادقانه اسمیت و Aliana شاهین در دو ساعت جلسه جامعه با مقامات قانونی در 28 ژوئن 2019 در فلینت میشیگان. صادقانه اسمیت به نظر می رسد بر روی جلد مجله تایم در ارتفاع سنگ چخماق بحران آب.

“ما به تازگی افتتاح یک ماهواره در سنگ چخماق که در آن اعضای تیم ما قادر به دیدار با اعضای جامعه همانطور که ما حرکت رو به جلو” می گوید: خانم Rossman-McKinney.

مقامات دولتی به اتهامات شامل دو اضطراری مدیران منصوب شده توسط دولت برای سنگ چخماق است. شش دیگر مقامات در وزارت امور خارجه از کیفیت محیط زیست و وزارت بهداشت و خدمات انسانی مواجه اتهامات وی از سوی مامورین پوشش تا تست داده ها و ایمیل های. شکایت های بالاتر در سطح مقامات دولتی از جمله سابق DEQ مدیر دن wyant, رئيس سابق MDHHS مدیر نیک لیون اخراج شدند, ایالات متحده دادگاه منطقه شرقی میشیگان.

Peter Jacobson استاد ممتاز سلامت قانون و سیاست عمومی در دانشگاه میشیگان. او یک مشاور حقوقی تیم دفاع از آقای لیون بود که اتهامات جنایی روبرو از سوء رفتار و قتل نفس غیر ارادی.

“یکی از دلایل من می خواستم به یکی از نیک وکلا بود که من احساس شارژ وزارت بهداشت مقامات كيفرى را جدی نامطلوب بهداشت عمومی عواقب می گوید:” آقای جاکوبسن گفت که اتهامات عنوان شده علیه آقای لیون و دیگر MDHHS رسمی Eden چاه بودند هرگز قابل اثبات. “سنگ چخماق جامعه می خواهد قصاص و پاسخگویی. من با آن موافقم. اما به چه معنا است ؟ مطمئن شوید که آنها می خواهند برای دیدن نیک به زندان برود اما نیست که هر چیزی را حل کند.”

“بهداشت عمومی است که در حال حاضر یک ریسک گریز حرفه ای. ترس از پیگرد قانونی اگر شما آن اشتباه را یک اثر سرما نه فقط در روز-به-روز اما فعالیت های گسترده تر در سوال. نگاهی به کروناویروس موضوع: آیا شما واقعا می خواهید یک بخش بهداشت و درمان به خاضع و ریسک گریز در مقابله با این بیماری به دلیل آن نیست که جامعه اعتماد کرد؟”

حتی سخت تر انجام

سنگ چخماق ساکنان در حال تماشای به عنوان شهرستان خود را متعهد وظیفه دشوار بازسازی آن زیرساخت های آب. بازسازی اعتماد عمومی در نهادهای دولتی و پرسنل ممکن است حتی سخت تر کار سخت و طاقت فرسا. اگر چه آب تست داده ها نشان می دهد که سطح سرب در سطوح امن ساکنان هنوز هم با احتیاط خرید بطری آب در فروشگاه و به اشتراک خارج از آب خدمات تحویل. کار مداوم جایگزین این شهر لوله کشی سیستم نیز تا به حال آن اشکالات از جمله شکایت از صدمه به اموال توسط کارگران است.

“هنگامی که صاحب خانه وجود ندارد که کارگران قادر به رسیدن به تمام خانه ها به جای همه لوله ها می گوید:” خانم کنراد کشیش. “اگر آنها نمی تواند جایگزین تمام لوله های آب سیستم است 100% امن. این نوع از عدالت است. هیچ عدالت برای هر کسی اگر هیچ عدالت برای همه است.”

اعتماد موضوع به یک اثر منحصر به فرد در این شهر هیسپانیک جامعه است. در اوج بحران و زمانی که تلاش شده است به کرباس خوابگاه برای توزیع فیلتر های آب و بازرسی بسیاری از مهاجران غیر مجاز نمی خواهد آمد به درب می گوید Juani الیورس رئیس Genesee County, اسپانیایی, لاتین مشترک. سازمان های خیریه محلی تن به تن به خرید فیلترهای آب برای توزیع به تاثیر مهاجران.

سیاست های عمومی کارکنان و کارگران بهداشت در خصوص, خواهد شد راه رفتن نقطه در تلاش به دست آوردن مجدد اعتماد عمومی و بازگرداندن حس عدالت است. این کار آسان نخواهد بود به گفته استاد Rabe که با استفاده از سنگ چخماق حماسه در دوره مدیریت عملکرد.

“این برای من روشن نیست که در فلینت شما می توانید دوباره اعتماد که در آن مردم احساس می کنند این موضوع حل و فصل شده و یا آنها را دریافت برخی از جبران خسارت بر این اساس می گوید:” استاد Rabe. “این یکی از آن کلاسیک بهداشت محیط که من از ترس اعتماد عمومی به دولت شده است صدمه اگر نمی خرد.”

اگر کلاس اقدام دعاوی موفق و قضاوت خواهد شد به احتمال زیاد مستلزم مالی پرداخت به اشتراک گذاشته شود با هزاران نفر از شاکیان که بخشی از کلاس. اما دادخواهی است که در مورد به دست آوردن مالی, با توجه به برخی از سنگ چخماق ساکنان.

“عدالت به این معنی است که برخی از مردم پاسخگو هستند می گوید:” دیرین چخماق ساکن کارن ایتون عضو Woodside کلیسا زندگی می کند که در یک خانه ساخته شده در سال 1920 و که بخشی از کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام. “من 77 و من هرگز تجربه این نوع از dismissiveness قبل از. من هرگز احساس نمی کنم به اندازه کافی مهم است با توجه به پرداخت. کسی باید پاسخگو باشند.”

یادداشت سردبیر: این عنوان برای یکی از عکس ها تجدید نظر شده است به طوری که این لیست جهت درست برای چهار نفر نشان داده شده در تصویر.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im