Six pack بدن در مقابل شش بسته ذهن

امروز بدنسازی و تناسب اندام صنعت در حال شکوفایی در کشور ما با بسیاری از ملی و بین المللی بازیکنان قارچ در بخش. افزایش موارد چاقی و دیابت منجر به یک انقلاب در هند تناسب اندام میباشد. اگر ما به اطراف نگاه ما را پیدا خواهد کرد که تبلیغات از دست دادن وزن هستند در همه جا. این یکی از دلایل اصلی رشد بهداشت و درمان باشگاه و عضویت در باشگاه در کشور است. قلب سالم پروبیوتیک قند و چربی و بدون چربی و کم کلسترول پخته و آب پز برخی از خطوط ما دیدن ظاهر می شود در بسته بندی محصول این روز است. بنابراین آمادگی جسمانی است که در حال حاضر بخش مهمی از زندگی ما است.

یوگا منشاء آن در هندوستان و یا در جایی در این نزدیکی است که شاید یکی از قدیمی ترین ثبت اشکال ورزش که نه تنها می افزاید: برای ما سلامت جسمی بلکه به سلامت روان ما. تمرین یوگا منجر فردی به اتحاد با آگاهی که از آگاهی جهانی است. این در نهایت منجر به یک هماهنگی بزرگ بین ذهن انسان و بدن انسان و طبیعت است. در باگاواد گیتا لرد کریشنا می گوید: “Samatvam یوگا Uchyate”– متانت در ذهن است نشانه ای از یوگا. یوگا توانایی باقی می ماند محور در شرایط نامطلوب. هر چه طول می کشد ما را به اصلی ما شاد و هماهنگ طبیعت یوگا است.

یوگا یک برکت و رحمت از ریشه های ما به ما می دهد یک ذهن سالم و بدن با این حال با توجه به غربی ما بیشتر تمایل به سمت ورزشگاه. شش بسته و حتی هشت pack abs ساخته شده اند بدن ما مانند فولاد اما ذهن ما هستند و نه حتی تک بسته بندی شده. با این که من هرگز به این معنا می گویند که ما باید نشان می دهد تا برای تناسب اندام, اما تناسب اندام از ذهن دارای اهمیت مساوی. این هیچ راز است که ورزش ما کمک می کند تا به احساس خوب با درگیر شدن در فعالیت های تناسب اندام مانند فشار یو پی اس, یو پی اس, در حال اجرا, و غیره. ما در حال ایجاد توازن میان ما انتقال دهنده های عصبی و حصول اطمینان از عملکرد هموار بدن روند.

ما نمی توانیم تجارت بین ذهن و بدن است اما ما قطعا می تواند متصل به ریشه های ما است که به ما آموزش درس یوگا و مدیتیشن و Dhyana ، این تمرینات نه تنها ساخت یک بدن بزرگ بلکه بیشتر ذهن است. رهبران بزرگ مانند Mahatama گاندی, دکتر Ambedkar سردار Vallabhbhai Patel, Dr APJ کلام و بسیاری از بوم از تاریخ به ما آموزش اهمیت داشتن شش بسته و ذهن است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>