شش ماه است که جهان را تکان داد

عکس: تصویر عکس توسط لینکلن Agnew; عکس: گتی ایماژ (16)

این بیماری همه گیر است که تا کنون گرفته شده بیش از 120.000 زندگی در ایالات متحده قرار داده و اقتصاد کشور را به سقوط و تحت فشار قرار دادند به سیستم مالی را به آستانه سقوط. آن را به طور ناگهانی به پایان رسید یک بازار گاو نر قبل از سهام بسیج در مد دراماتیک. عظیم اجتماعی-عدالت حرکت جاروب خیابان های امریکا و ساخته شده راه خود را به جامعه کسب و کار.

رهبران کسب و کار و سرمایه گذاران هنوز هم در تلاش برای قطعه با هم چه اتفاقی در نیمه اول سال 2020—و بدانند که ما از اینجا بروید.

در اینجا برخی از داستان که داستان از شش ماه است که جهان را تکان داد.

Covid-19 یک پازل است که وال استریت نمی تواند حل کند
عکس: تصویر عکس توسط Kevin Van Aelst برای وال استریت ژورنال

نیمه اول سال 2020 بيشترين گیج کننده فروش-تبدیل-باز گشت بسیاری از مدرن روز سرمایه گذاران را تا کنون شاهد بوده است.

سهام و اوراق قرضه قیمت careened در ماه مارس را به عنوان یک بیماری مرموز در حال گردش در اطراف مرکزی چین بدل به جهانی همه گیر. طولانی ترین-همیشه bull بازار سهام آمد به یک پایان ناگهانی آن مرگ ایجاد می شود نه توسط یک بانک مرکزی قدم اشتباه و یا یک تجارت جهانی اما جنگ اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19. در یک نقطه از آن به نظر می رسد سیستم مالی خود را در آستانه سقوط است.

سپس چیزی باور نکردنی اتفاق افتاده در مارس 23: سهام کف.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن بیشتر در مورد چگونه سرمایه گذاران هنوز هم گیج کردن آنچه اتفاق افتاده است در بازار.

سیاه و سفید مدیران به اشتراک گذاری تجارب خود را از نژادپرستی بسیاری برای اولین بار
عکس: رین ریچاردز برای وال استریت ژورنال

برای Kamau ویترسپون آن شب که پلیس وارد در مینیاپولیس صفحه اصلی اسلحه اشاره کرد او در مدت کوتاهی پس از تنه زدن. برای مایک McGrew آن تحقق است که یک مدیر بود باطله و او را خرید در فروشگاه های عرضه شده توسط این شرکت که در آن او یک مدیر اجرایی است. برای کیم سیمور آن راه او به طور غریزی دارای کالا در بالاترین نقطهء کشتی در فروشگاه های لباس به آن را روشن است که او نمی افتاد.

پس از سالها سکوت بسیاری از بالا سیاه و سفید مدیران برای اولین بار به اشتراک گذاری تجارب خود را از نژادپرستی به طور گسترده ای با شرکت کارگران و کارکنان. پس از قتل جورج فلوید و تظاهرات که به دنبال برانگیخته ملی گفتگو در مورد مسابقه و جامعه از رهبران کسب و کار می گویند که آنها احساس می کنید زمان آن رسیده است برای باز کردن به همکاران در مورد این مشکل گاهی اوقات پس از سانحه برخورد آنها با جهان خارج کار می کنند.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

برای مدیران اجرائی و فشار به محوری از ‘بگو’ به ‘انجام’ در نابرابری

مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا است که صریح در مسائل اجتماعی گفت: شرکت سرمایه گذاری 150 میلیون دلار بیشتر به تنوع و شمول تلاش.

عکس: بس czerwinski/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

شرکت ها با عجله به اثبات آنها تا به حال شنیده ملی غلیان احساسات نژادی و اندوه بعد از پلیس کشته جورج فلوید. همراه با بیانیه در محکومیت نژادپرستی و حمایت از ورود مدیران ارشد وعده داده شده به ایجاد تغییرات.

بدون توجه به این موضوع تسریع تغییر اجتماعی به طور فزاینده ای در, مدرن, مدیر عامل دستور کار است. در سال گذشته بالا شرکت رهبران امضا بر روی کسب و کار میزگرد را نذر خدمت به همه جامعه و نه فقط سهامداران. موارد هنگامی که تصور می شود دولت مشکل مانند تغییر آب و هوا در حال حاضر رئیس این مشکل است. مقابله با نابرابری نژادی منتقل شده به کار یکی است.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

گوگل ماریان کرواک با هدف بالا. او نمی تواند فرار نژادپرستی.

ماریان کرواک معاون مهندسی گوگل به صحبت کرد وال استریت ژورنال در مورد حرفه خود را به عنوان یک پرت و تطهیر از چند هفته گذشته است.

عکس: Phobymo برای وال استریت ژورنال

دو سال پیش ماریان کرواک مخفی شده بود در دفتر خود در گوگل یوتیوب دفاتر متقاعد پلیس را وارد کنید و شوت او مرده است.

وجود دارد یک تیرانداز فعال در سان برونو کالیفرنیا دانشگاه و پلیس در حال حرکت بودند درب-به-درب به روشن کردن کارکنان. هر چند نرم-صحبت ریزه اندام خانم کرواک شد چادری در گوگل راحتي او تمایلی به بالا بردن سلاح های خود را و باز کردن درب به عنوان دستور مبادا افسر درک او را به عنوان یک تهدید.

اینجا را کلیک کنید به عنوان خوانده شده داستان خود را.

چرا آمریکا مصرف کننده کمتر انتخاب—شاید برای همیشه
عکس: تصویر عکس توسط Kevin Van Aelst برای وال استریت ژورنال

معلوم می شود ما ممکن است نیاز به 40 انواع مختلف کاغذ توالت یا 400 انواع سوپ.

مصرف کننده گرا شرکت صرف چند دهه گذشته در تلاش برای لطفا فقط در مورد همه است. همه گیر ساخته شده است که غیر ممکن است و در حال حاضر برخی از دیگر برنامه را امتحان کنید. فروشندگان چیپس سیب زمینی ماشین های, وعده های غذایی و بیشتر شده اند باریک ارائه شده پس از coronavirus snarled زنجیره تامین و coaxed مصرف کنندگان به برندهای آشنا.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

10 رهبران کسب و کار در آنها چه آموخته از این بیماری همه گیر

بالا مدیران از طیف وسیعی از صنایع به اشتراک گذاری بینش آنها به دست آورده ایم و در مورد مدیریت در بحران, برقراری ارتباط با کارکنان کار از خانه و تسلط بر هنر زوم جلسه

بازارهای بمباران سرمایه گذاران انجام شده در
تصویر: الکس Nabaum

یکی از بزرگترین شگفتی در نیمه اول سال 2020 چیزی بود که اتفاق نمی افتد: بسیاری از سرمایه گذاران فردی با وجود شهرت خود را به عنوان عصبی Nellies که به فروش به هر وحشت نمی کمپرسی سهام خود را حتی زمانی که بحران در بازار بود و در بدترین حالت آن.

معمولی فرد سرمایه گذار است که مخالف قطبی از قماربازان شده اند که عناوین گرفتن برای روز معاملات سهام. در حالی که برخی از bailed در پایین اکثریت قریب به اتفاق آویزان ثابت قدم از طریق یکی از ترسناک ترین بازارهای خرس در دهه.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8