شش ساعت خواهد تصمیم هند بعدی دیجیتال برندگان: بلومبرگ

زمان خواهد بود که بعد frontier در هند دیجیتال میدان جنگ; دلار را به دنبال ساعت مصرف کنندگان صرف آنلاین.

هند را ترک کرده است یک جای خالی در روز خود را با ممنوعیت 59 برنامه های چینی پس از اختلاف مرزی با همسایه شمالی آن منجر به درگیری های خشونت آمیز. ویدیو-های پلت فرم Infinite که شوق در شهرها و روستاها به عنوان یک رسانه بیان از بین رفته است. بنابراین در حال کوچکتر خود عموزاده مانند Bigo زنده و Likee.

چه چیزی می تواند پر کردن شکاف? با تشکر از جهان ارزان ترین اتهامات داده ها از 9 سنت به ازای هر گیگابایت, هندی, کاربران گوشی های هوشمند در حال سبک و محتوا برای شش ساعت به علاوه. محلی برای راه اندازی مانند نگاه ارائه می دهد که بازی ها, اخبار و تصویری در موبایل قفل صفحه نمایش ممنوعیت چینی رقابت است یک فرصت برای اضافه کردن به آن شمارش 100 میلیون روزانه کاربران فعال. کشور را جوانان برآمدگی همچنین باعث می شود آن را به یک موقعیت مناسب برای وطنی آموزش و پرورش تکنولوژی تک شاخ مانند Byju به مقیاس.

اما جایزه نهایی ممکن است به فوق برنامه های است که ورق را رو کردن محتوا و تجارت در 16 زبان هندی علاوه بر زبان انگلیسی است که به رخ کشیدن در هر نقطه بین 5 میلیون تا نیم میلیارد بلندگو. را به دانلود برنامه های مختلف برای انجام کارهای مختلف خواهد شد صرفه جویی در حافظه گوشی در نظر گرفتن مهم برای کسانی که دسترسی به اینترنت در دستگاه های کم پایان.

Tencent Holdings Ltd. s WeChat که ارائه می دهد همه چیز را از پیام به بازی و خدمات مالی را فراهم می کند موفق الگو است. کاربران چینی نیز حاضر به مدت شش ساعت در روز بیشتر به مرور مطالب به خصوص رسانه های اجتماعی. اگر چه تنها 4 درصد از وقت خود را صرف تجارت الکترونیکی آن را به اندازه کافی به درایو 1.5 تریلیون دلار سالانه در فروش آنلاین می باشد. کوچکتر بازار هند با خرید و فروش آنلاین از $40 میلیارد دلار می خواهید برای کپی کردن راهکار است.

واضح ترین برنامه فوق العاده نامزد میلیاردر Mukesh Ambani را Jio سیستم عامل Ltd. چهار سال از راه اندازی با یک حقوق صاحبان سهام ارزش 65 میلیارد دلار از جمله بیش از 15 میلیارد دلار به تازگی مطرح شده از سرمایه گذاران از جمله Facebook, Inc., KKR & Co. و Silver Lake Partners. قبل از Jio در نهایت به دنبال یک لیست در نزدک یا New York Stock Exchange Ambani احتمالا می خواهید آن را آماده به عنوان یک حمل و نقل-محتوا-و-بازرگانی نیروگاه برای نیم میلیارد نفر است.

Jio 4G خدمات مخابراتی در حال حاضر حدود 400 میلیون مشترک هر چند آنها در حال حاضر حتی نمی پرداخت 2 $در ماه است. این ترفند به 100 میلیارد دلار به علاوه اولیه ارائه عمومی خواهد دروغ در استفاده از مشارکت با Facebook به معرفی ویژگی هایی از قبیل WeChat مینی برنامه از طریق محبوب WhatsApp سرویس پیام. این اجازه می دهد تا کاربران هتل ها کتاب سفارش تاکسی کشف واقعیت افزوده را امتحان کنید جدید اورآل زیبایی محصول و یا تست درایو یک تسلا — بدون ترک WeChat.

وقتی که می آید به ساختمان محصول آگاهی و علاقه این مینی تعبیه شده-نرم افزار در چین در حال حاضر یک چهارم به عنوان موثر به طور منظم فروشگاه آنلاین اجرا شده توسط JD.com Inc. و Alibaba Group Holding Ltd. با توجه به McKinsey & Co. آنها ارائه خواهد شد برندها در هند فرصتی برای فروش بیشتر و سودآوری بیشتر — حتی در دور افتاده شهرها. شرکت مشاوره دریافتند که مصرف کنندگان جوان تر در کوچکتر شهرستانها چینی به وزن بیشتر به مشاوره از رسانه اجتماعی اثرگذارندهها و ارجاع توسط دوستان از همتایان خود در بزرگتر مناطق شهری. این احتمالا درست نگه برای هند به عنوان به خوبی. به عنوان واقعی تجارت JioMart, Ambani جدید تجارت الکترونیک پلت فرم خواهد سفارشات و — اگر تنظیم مجوز آن — قبول پرداخت از طریق WhatsApp. کالاهای اساسی می تواند تحویل داده شده توسط محله سنتی فروشگاه با Jio کمک به اتصال آنها به خریداران است. به صورت اختیاری محصولات Ambani ممکن است استفاده از اعتماد خرده فروشی Ltd. در حال حاضر بزرگترین کشور آجر و ملات خرده فروش.

آن را نمی خواهد بیش از حد سخت به گریس چرخ فوق العاده-نرم افزار بازرگانی با اعتبار. وام دهندگان محلی خواهد بود از جان گذشته برای یک منبع جدید balance-sheet توسعه پس از جذب اجتناب ناپذیر ضرر و زیان از این بیماری همه گیر و مستند. هنوز هم راه برای راضی دیجیتال مشتریان خواهد بود طولانی و پر از دست انداز به دلیل هند creaky زیرساخت ها است. نگه داشتن کاربران رو با رمان محتوای بنابراین بسیار مهم خواهد بود. Facebook در حال ساخت یک نسخه جدید از تلاش هدست واقعیت مجازی; دره سیلیکون شرکت نیز دستیابی به studios است که VR بازی. Jio که می خواهد آن جعبه تنظیم بالا برای حمایت از بازی های آنلاین می تواند پیدا کردن فرصت برای همکاری است.

اما اصلی سرگرمی کرایه هنوز کریکت و بالیوود. در سال گذشته Ambani وعده داده شده Jio اولین روز اولین نمایش فیلم جریان به مشتریان پهن باند در روز خود را در تئاتر آزاد است. با Covid-19 تعطیل سینما تولید کنندگان در هند نیاز به دیجیتال جایگزین; مخاطبان نیاز خود را رفع کنید.

اگر چه Ambani به نظر می رسد به جلو خود را نمی خواهد هند را تنها برنامه فوق العاده. Amazon.com Inc. متعهد به سرمایه گذاری 5.5 میلیارد دلار در این کشور در حالی که Walmart, Inc. دارای کشت و زرع در 16 میلیارد دلار برای به دست آوردن محلی e-commerce رهبر Flipkart Online Services Pvt. بالقوه آنها — و یا حروف الفبا, Inc.’s گوگل می تواند به دنبال مخابرات و رسانه های دیجیتال همکاران.

غربی شرکت فنی شد و به طور گسترده در بسته از چین دیجیتال انقلاب است. در هند آنها را از پیوستن به نزاع امید برای بینش که در دستی در دیگر بازارهای در حال ظهور. اما هند هنوز هم ترجیح می دهند کنترل محلی بیش از فوق برنامه ها است. شش ساعت یک بعد از 1.3 میلیارد نفر — و تمام داده ها است که جریان از آن — یک آرزو منابع چیزی است که سیاستمداران نمی خواهید لغزش در خارج از حوزه نفوذ خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de