نشسته در Covid اطلاعات: دیگر تایید چگونه چین صدمه دیده به جهان

یک محکم AP تحقیقات نشان داده است که تا چه حد چین شکست خورده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد رمان coronavirus با کسی که در ماه دسامبر-ژانویه نیز که تا چه حد بود که بشدت از این مشکل آگاه است اما در زمان مکان و موقعیت است که آن را بسیار خدا را شکر به چین برای بودن بسیار تعاونی. رفتن به جلو آیات خرس قوی هشدار به جهان مبارزه در برابر ویروس نیز آن ویرانگر اقتصادی پس.

با توجه به بررسی ها در دومین هفته از ماه ژانویه که رئیس اورژانس Dr Michael Ryan گفت: همکاران که سناریو بود یکسان به شیوع بیماری سارس است که در چین آغاز شده و در سال 2002: “کسی که به سختی کردم که یکی با گردن آن دست نخورده با توجه به مسائل به وجود آمد که در اطراف شفافیت در جنوب چین است.” عدم شفافیت در این زمان است البته بسیار بیشتر غم انگیز عوارض تهدید دراز مدت سوختگی در بسیاری از کشورها است.

تایید-انسان به انسان انتقال و انتشار این ویروس در ژنوم های دقیق اطلاعات بیمار و غیره … وجود دارد تاخیر در هر جبهه. موضع چین بوده است که آن را به طور مداوم اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با کسی که در یک باز و مسئول. کاملا به خلاف این تحقیقات نشان می دهد که اغلب اطلاعات به اشتراک گذاشته شده بود که به دلیل آن در حال حاضر به بیرون درز کرده است.

دفعات بازدید: همچنین: “چین با تاخیر در دادن تاج, اطلاعات, خسته کننده, که’

Illustratively همچنین در نظر است که آن را در واقع تایلند که اولین گزارش-انسان به انسان انتقال به که پس از تطبیق ووهان ترتیب که از یک بیمار است.

که آشکارا نیاز به اصلاحات جدی است. بیشتر این تحقیقات موجب نگرانی های جدی در مورد چگونه علم را ادامه خواهد داد به لحاظ سیاسی دستکاری در چین, تأثیر مواد مخدر و در دسترس بودن واکسن برای بقیه جهان است.

به طور گسترده تر در کل قسمت یک یادآوری در مورد سهم لیبرال bulwarks مانند مطبوعات آزاد و آزادی بیان برای سلامت بشریت است. چین برخوردار مزایای بی شماری از این ارزش بودن پرورش در کشورهای دیگر, اما آن را به وضوح یکی از راه های ترافیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>