خواهر in arms: ارتش زنان در پیروزی در نبرد برای فرصت های برابر

پنج ماه پس از دیوان عالی کشور حکم که ارتش کوتاه خدمات کمیسیون زنان حق کمیسیون دائمی بدون توجه به چه مدت آنها باید در خدمت این مرکز ملحق به سفارش. این مورد را پوشش می دهد تنها در ده جریان مانند هوایی ارتش, دفاع, سیگنال, مهندسین, خدمات و اطلاعات سپاه – اما هنوز هم یک پیروزی برای کار برابر ، این یکی دلگرم کننده قدم در سفر به برابری جنسیتی در ارتش. تا کنون زنان را تشکیل می دهند تنها 3.89% از ارتش 6.7% در نیروی دریایی و 13.2 درصد در نیروی هوایی به استثنای مختلف خدمات پزشکی.

بیشتر مملو سوال مستقیم زنان در نقش های رزمی هنوز به آنها رسیدگی شود. در حالی که زنان باید به تصویب استانداردهای سخت خود را به اثبات مناسب برای این نقش به عنوان مردان وجود دارد هیچ جایی برای نگرانی در مورد واحد انسجام یا مردسالار ایده های افتخار و حفاظت. فیزیکی و روانی استاندارد برای این نقش باید یکنواخت و جنسیتی خنثی و زنان و مردان به رقابت برای آنها.

باورها تغییر کرده است مردان جوان امروز بیشتر مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن زنان به عنوان همسالان و اشغال پیشرو عمومی نقش. یک زن فرمانده آنها را در مبارزه می دهند ذهن خود را به عنوان آن ممکن است نسل های قدیمی تر از مردان ارتش. زنان را جداگانه نیاز به بازداشتگاه و توالت وجود دارد و باید روشن شود سیاست های ضد آزار. متوسط نر به طور پیش فرض در تجهیزات نظامی باید در حال حاضر نیز جای دیگر بدن.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de