یک افسر پلیس و مقام های محلی در گلا جزیره, ایرلند, حمل صندوق های رای در روز جمعه یک روز قبل از بقیه کشور راه اندازی شد برای رای دادن در یک انتخابات عمومی ،

عکس: لیام Mcburney/زوما پرس

یک جناح چپ حزب که هدف اصلی است برای reunify ایرلند راه انداخت و به نفع خود رای بیشتر نسبت به رقبای خود در روز شنبه ایرلندی انتخابات و با توجه به نظر سنجی های اخیر در چه خواهد بود بهترین نشان برای چپ در تاریخ این کشور است.

نظرسنجی ها نشان می دهد Sinn Féin است در دوره به پیروزی 25 درصد از آرا در مقایسه با 24 درصد برای Fianna Fáil و 20 درصد برای خوب Gael دو مرکز-احزاب راست که باید جایگزین حاکم در جمهوری ایرلند پس از آن استقلال از بریتانیا در سال 1922. حتی اگر آن را برنده بیشترین تعداد آرا این حزب بعید است که به بخشی از دولت آینده به دیگر حزب بزرگ است که مایل به پیوستن به آن را در یک ائتلاف.

یک مانع برای Sinn Féin شده است و آغاز آن به عنوان بازوی سیاسی از ارتش جمهوریخواه ایرلند یک گروه تروریستی است که مبارزه سه دهه جنگ به زور وحدت ایرلند. زمانی که ایرلند شد, مستقل, بریتانیا حفظ حاکمیت بیش از تقریبا یک سوم از جمعیت آن در شمال شرقی جزیره تشکیل یک واحد جداگانه شناخته شده به عنوان ایرلند شمالی است.

پس از توافق صلح در سال 1998 Sinn Féin متمرکز شدن بیشتر مرسوم سیاسی حزب و گسترش فراتر از آن پایگاه در امتداد مرز بین جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی پیدا کردن رای دهندگان در بخش های فقیرتر دوبلین و حومه.

از سمت چپ Fianna Fáil رهبر Micheál مارتین, خوب, Gael رهبر و نخست وزیر لئو Varadkar و Sinn Féin جمهور مری لو مک دونالد در نظر گرفتن بخشی در یک مناظره تلویزیونی روز سه شنبه در دوبلین.

عکس: niall کرسن/استخر/شاتر

نظر سنجی نشان می دهد که بسیاری از رای دهندگان جوان تر هستند افرادی که هیچ مستقيم حافظه از خشونت در اواخر 20 قرن درگیری شناخته شده به عنوان مشکلات و که دیدن Sinn Féin به عنوان یک جایگزین به حق-از-مرکز استقرار. این رای دهندگان در طول دو دهه گذشته به عنوان ایرلند کشتی با شدید ترین بحران اقتصادی تاریخ خود را به عنوان یک کشور مستقل خدشه دار کردن شهرت Fianna Fáil بلند محبوب ترین حزب است.

Sinn Féin نیز بهره مند از انتقال به نسل جدیدی از رهبران که به طور مستقیم در ارتباط با این خشونت گذشته است. دیرین رهبر جری آدامز به طور گسترده ای اعتقاد بر این بوده است یک عضو برجسته ایرا یک اتهام که او همواره رد شده است.

آقای آدامز پا را از رهبری حزب در سال 2018 بود موفق شد توسط مری لو مک دونالد. بر خلاف آقای آدامز که صحبت با ایرلند شمالی لهجه خانم مک دونالد است از دوبلین پایتخت و وارد دنیای سیاست شده پس از قرارداد صلح.

“او یک یادآوری از خشونت و جرم و جنایت از گذشته” گفت: جن مگوایر Donohoe, 22 سال با توجه به یک بار رای برای حزب. “آنها در حال کار به حرکت به دور از تصویر.”

مشابه انتقال صورت گرفته در ایرلند شمالی که در آن سابق رهبر ایرا مارتین McGuinness موفق شد به عنوان رئیس Sinn Féin توسط میشل اونیل که فقط 21 زمانی که توافقنامه صلح امضا شد. ایرلند شمالی نیست, رای گیری در روز شنبه.

در گذشته ایرلندی انتخابات Sinn Féin دریافت کرده است کمتر آرا از نظر سنجی پیشنهاد کرد اما این ممکن است اتفاق می افتد شنبه. به گفته خانم Donohoe علاقه در انتخابات بالا اجرا می شود در میان گروه سنی است.

“این سیاسی ترین من دیده ام Instagram,” او گفت:. “شدیم تا از طریق بسیار ما مجبور شدند به توان سیاسی است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید ایرلند مطبوعات به صورت اولیه همه پرسی در وحدت? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

هر دو Fianna Fáil و خوب Gael رد ورود به یک ائتلاف با Sinn Féin با استناد به آن خشونت گذشته است. اما حتی بدون تبدیل شدن به یک بخشی از دولت جدید تقویت Sinn Féin احتمال تقویت تمرکز بیشتر بر روی آماده سازی مسیر به سمت ایالات ایرلند. که دیرین آرمان حزب به نظر می رسد بیشتر قابل دسترسی از انگلستان رای به ترک اتحادیه اروپا یک مسیر مخالف با اکثریت رای دهندگان در ایرلند شمالی.

وحدت حزب را هدف اصلی و فراخوان خود را برای یک همه پرسی در مورد این موضوع ظرف پنج سال برجسته برجسته در آن مانیفست برای این انتخابات است. اما در سال های اخیر قرار داده است برابر با تاکيد بر آن در سمت چپ متمایل اقتصادی و سیاست های اجتماعی که طنین انداز با رشد تعداد رای دهندگان.

کمبود مسکن شده است موضوع تعیین کننده ای در مبارزات انتخاباتی و Sinn Féin پیشنهاد نشان دهنده آن به طور کلی موضع نسبت به این دو حق از مرکز احزاب: مستقیم نقش دولت در ساخت خانه های جدید و اتکای کمتر بر بازار برای حل مشکل.

“رشد در پشتیبانی از Sinn Féin ریشه در خود اقتصاد و سیاست های اجتماعی” گفت: ترزا Reidy, یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کالج کورک. “وجود دارد خطرات در دفاع ملی اهداف است. آن را مبارزه با تروریسم در اروپا که منجر به این مرز گفتگو و نه از پایین به بالا افزایش ناسیونالیسم.”

انتخابات پوستر بر روی صفحه نمایش در lampposts در دوبلین در روز جمعه یک روز قبل از کشور می رود به پای صندوق های رای.

عکس: پیتر موریسون/آسوشیتد پرس

اگر Sinn Féin بودند به بالای نظرسنجی این خواهد بود که اول سمت چپ-از-مرکز حزب به انجام این کار در ایرلند تاریخ است که باعث می شود این کشور یک چیز عجیب و غریب در اروپا است.

اما حتی اگر حزب امنیت رای به اشتراک گذاری است که به نظر می رسید از رسیدن به زمانی که نظرسنجی بود به نام سه هفته پیش در روز شنبه در نتیجه نیازی به احتمال زیاد منجر به یک تغییر رادیکال از جهت برای کشور است که با اتکا به شدت در سرمایه گذاری توسط غول فناوری آمریکا به درایو های اخیر افزایش رشد اقتصادی است.

Sinn Féin hobbled خود را با فیلدینگ بیش از حد چند نامزد به نفع خود به عنوان بسیاری از کرسی ها در پارلمان به آن رای پیش بینی شده سهم خواهد اجازه می دهد بازتابی از چگونگی کم کردن انتظارات خود را به عنوان کوتاه مبارزات انتخاباتی در راه است.

که پیش بینی غلط برگ راه باز کردن برای ایرلند یک بار دیگر اداره می شود یک راست از مرکز ، تازه ترین نظرسنجی ها نشان می دهد که Fianna Fáil تنظیم شده است تا جایگزین نخست وزیر لئو Varadkar را خوب Gael حزب به عنوان گروه با بیشترین تعداد کرسی در مجلس قانونگذاری شناخته شده به عنوان زراعت ومالداری ولایت بادغیس Éireann.

با این حال انتظار می رود را به نفع خود به اندازه کافی صندلی به حکومت خود و فرایند تشکیل یک ائتلاف ممکن است بسیاری از هفته.

این انتخابات برای اولین بار در ایرلند از کامرون به خروج از اتحادیه اروپا در سال 2016. پس از موفقیت پیمایش ظریف مذاکرات بیش از ایرلند روابط با انگلیس پس از خروج از بلوک آقای Varadkar به حال انتظار می رود را به نفع خود اصطلاح دیگری. اما برخی از رای دهندگان به نظر می رسد آماده به نوبه خود به دور از او را از نگرانی با رشد نابرابری در کشور و تعمیق مشکلات در مسکن و مراقبت های بهداشتی.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو