من در مراحل اولیه صندوق سرمایه گذاری. به عنوان Covid-19 بحران در زمان ما رسیده به ما نمونه کارها به بررسی چگونه این ویروس را تحت تأثیر آنها. ما شاهد یک الگوی جالب ظهور. به طور طبیعی کاملا دیجیتال و کسب و کار و آنهایی که حرکت ‘بیت’ در اطراف به خوبی انجام شد از جمله edtech یا محتوای نمایشنامه. اما تا کسب و کار بودند که حرکت ‘اتم’ از جمله مواد غذایی سایت تجارت الکترونیک است که با داشتن بهترین هفته تا کنون. اما وجود دارد برخی از ‘اتم’ کسب و کار مانند املاک و مستغلات تکنولوژی پلت فرم و یا یک عروسی tech بازی است که به وضوح تکان داد.

با توجه به بالا, چگونه ما باید درک Covid-19 و تاثیر آن بر کسب و کار ؟ آن را به وضوح سوغات اکثر دیجیتال کسب و کار, اگر نه همه, و همچنین سوغات برخی از فیزیکی و یا اتم های کسب و کار از جمله e-commerce یا حتی دست sanitisers. با توجه به این ساده دیجیتال در مقابل فیزیکی یا بیت در مقابل اتم چارچوب خوبی نیست لنز برای مشاهده Covid-19 تاثیر. است وجود دارد یک جایگزین چارچوب? بله.

همه کسب و کار ضربه Covid-19 دارای یک عامل مشترک هستند: آنها مردم را هم در نزدیکی نزدیکی — مانند سفر هاب و یا فرودگاه و ورزشگاه آفلاین کلاس های آموزشی و غیره. حتی اگر شما کاملا دیجیتال شرکت, می گویند سفر آنلاین فروش بلیط یا rideshare خدمات مشتری خود را مصرف خواهد شد خدمات شما فروش در نزدیکی به یکی دیگر از مشتری. و در صورت وجود تردید به مصرف محصول و یا خدمات پس از فروش را یک ضربه بیش از حد. Uber و Ola دیده سواری رها کردن بیش از یک سوم پس از بحران.

وجود ندارد یک کلمه در زبان انگلیسی برای توصیف چنین کسب و کار — که در آن مصرف این محصول در نهایت اتفاق می افتد در حضور فیزیکی افراد دیگر است. من پیشنهاد می کنم ‘تقریبی” به عنوان یک نام مورد استفاده برای چنین کسب و کار — آموزش و پرورش مدرسه, رستوران ها, املاک و مستغلات, خدمات, سفر و مهمان نوازی و…. Covid-19 نهفته است تقریبی کسب و کار بیشتر است. پس از آن وجود دارد کسب و کار که در آن محصول نهایی است که مصرف فوق العاده — بدون مردم دیگر در حال حاضر از لحاظ جسمی. آموزش آنلاین پرداخت دیجیتال, ویدئو, کنفرانس, e-commerce این لایحه مناسب. اجازه دهید ما آنها را منحصر به فرد کسب و کار. Covid-19 شده است بسیار مفید برای کسب و کار مانند وجود دارد به عنوان تهدیدی برای ایمنی در حالی که مصرف این محصولات و یا خدمات است.

علاوه بر منحصر به فرد کسب و کار Covid-19 دیده است دو دسته گسترده ای از کسب و کار رونق — اولین محصولات بهداشتی و به خصوص پاکسازی عوامل مانند sanitisers; دوم محصولات است که پشتیبانی از راه دور کار و یا زندگی می کنند. ویدئو کنفرانس یکی است. زوم بزرگترین ذینفع از Covid بحران دیدم ارزش بازار آن پیشی بارگذاری به طور خلاصه. و آن است که فقط زوم: تقریبا همه بازیکنان در این ویدئو کنفرانس فضا دیده می شود جهش عظیم در استفاده از. ما همچنین شروع به دیدن محصولات که بهبود ارتباطات میان کارگران از راه دور. و البته اگر شما گیر کرده در خانه برای مدت طولانی پس از آن جریان ویدئو خدمات مانند Netflix کمک بزرگی هستند.

چگونه آنلاین محصولات تکامل در یک پست-Covid جهان ؟ برای اولین بار خواهیم دید اجتماعی بیشتر قطعات پاشیده به ‘منحصر به فرد محصولات. را آموزش آنلاین. با اضافه کردن gamification عناصر مانند مدیران و یا امکان تعامل بین کاربران شما می توانید این محصول را بیشتر سرگرم کننده برای استفاده به عنوان درایو بهتر نامزدی. یا netflixparty — یک “غیر رسمی’ افزودنی chrome برای تماشای Netflix بکشد خود را با دوستان است. دوم وجود روند تقریبی محصولات در حال حرکت برای تبدیل شدن به منحصر به فرد. یک مثال عالی از این است چگونه ورزشگاه در حال استفاده از Facebook live و یا زوم به livestream کلاس های خود را در نتیجه کمک به تناسب اندام, خدمات, قبلا مصرف از لحاظ فیزیکی در یک محیط گروه تبدیل به یک فعالیت به دنبال از طریق دستگاه های متصل.

صنعت تناسب اندام شده و مبتکر در اینجا راه اندازی محصولات مانند Peloton (چرخه), مربوطه به اهنگ صدا (وزنه), Hydrow (قایقرانی) ، همه آنها یک شخص با استفاده از دستگاه های برای صفحه اصلی است که به اینترنت متصل شده و تعاملی است. به عنوان ما را دیده اند با فیزیکی کلاس در حال حرکت آنلاین و ورزشگاه در حال حرکت به دستگاه های متصل وجود دارد یک چارچوب برای رفتن مجازی. ارائه یک محصول (نرم افزار/دستگاه) برای تأمین انرژی مصرف فردی اما تجربه اجتماعی (تابلوهای پیام) و همزمان. اجازه دهید ما آن را “singularisation’.

به طوری که در آن همه می تواند از جمله ‘singularisation’ اعمال می شود ؟ دیگر چه فعالیت های تقریبی می تواند منحصر به فرد و موفقیت در یک پست-Covid جهان ؟ جدا از آموزش و پرورش و تناسب اندام, ما می توانید ببینید مذهبی و موسیقی و یا اجرای برنامه های هنری هر دو در حال حاضر مصرف در تنظیم گروه های singularised. تصور کنید یک دستگاه یک صفحه نمایش و یا حتی یک برنامه است که اجازه شما را به پیوستن به پرستش در حالی که آگاه و قادر به تعامل با دیگر نمازگزاران و یا حتی آنها را برای پیوستن به گروه نماز است.

به انجمن خوش آمدید پست-Covid جهان است. که در آن محصولات منحصر به فرد (و یا یک خدمت) اجتماعی و جریان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de