سنگاپور به حال آرزو ویروس برنامه است. چه مشکلی پیش آمد ؟

کارگران مهاجر جمع آوری و توزیع مواد غذایی توسط داوطلبان روز دوشنبه در سنگاپور است. کارگران خارجی در صنعت ساخت و ساز صورت قرنطینه برای جلوگیری از انتقال coronavirus.

عکس: سنگ Huiying/گتی ایماژ

سنگاپور—از شروع سنگاپور در حال برنامه ریزی برای مبارزه با کروناویروس. حتی به کره جنوبی دست و پنجه نرم با یک شیوع در ماه فوریه و هنگ کنگ به خود جلب کرد فلاک برای حرکت بیش از حد به آرامی به طور کامل تعطیل مرز خود را با کشور چین شهر-دولت به دست آورد ستایش خود را برای پاسخ سریع و پیشرفته تماس با ردیابی.

در حال حاضر نزدیک به سه ماه پس از سنگاپور ثبت اولین مورد عفونت در حال افزایش سریع است. مقامات گزارش بیشتر موارد در روز سه شنبه به تنهایی از طریق تمام ماه های فوریه و مارس.

این ویروس یک نقطه کور: کارگران مهاجر. صدها هزار نفر از کارگران از بنگلادش و هند و کشورهای دیگر در خوابگاه زندگی اغلب 10 تا 20 نفر به یک اتاق. صعود آنها به بسته بندی وانت های در راه خود را به ساخت این شهر gleaming برج و آپارتمان.

بیش از سه چهارم از سنگاپور 9,125 موارد در حال حاضر از خوابگاه. نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: در یک آدرس شنبه که خوشه در این مراکز باقی مانده بود “تا حد زیادی موجود” و نه به جامعه. مقامات مشغول به کار بودند برای شناسایی هر گونه انتقال از خوابگاه به مردم خارج و آنها را زود به او گفت.

آقای لی گفت: سنگاپور مستند—آغاز شد که در اوایل این ماه و در نظر گرفته شده بود به چهار هفته اخیر—خواهد بود تمدید چهار هفته بعد از آن تا ماه ژوئن 1. لیست خدمات ضروری مجاز به باز باقی می ماند خواهد بود مقایسه کردن او گفت: برای کاهش خطر انتقال در میان کارگران که نگه داشتن این رفتن.

سنگاپور تجربه نشان می دهد که چگونه شکننده کنترل این ویروس می تواند به عنوان یک پیش اخطار برای آمریکا و دیگران است. جدید خوشه از عفونت اجتناب ناپذیر به عنوان مستندات سهولت و مردم شروع به معاشرت کارشناسان می گویند. این انتقال می تواند به سرعت گسترش و اگر مقامات قادر به قبضه کردن شیوع بیماری و یا گرفتن آنها در اوایل در نقاط که احتمال جیب انتقال سریع.

خلیج فارس به تازگی اقداماتی برای محدود کردن شیوع بیماری در میان کارگران مهاجر پس از گزارش رو به رشد موارد در میان آنها است. آنها راه اندازی توده سلامت غربالگری کارگران زندگی و کار در فضاهای محدود و در حال آزمایش آن با علائم. عربستان سعودی شروع به تبدیل مدرسه تسهیلات به مسکن موقت برای کارگران برای اطمینان اجتماعی فاصله.

در سنگاپور یک شهر 5.7 میلیون نفر از پرش های اخیر در عفونت اتحاد نا امید از تلاش های دولت برای محدود کردن صورت-شمارش به صورت تک یا دو رقمی روزانه را افزایش می دهد. تا مطمئن شوید که تعداد موارد خارج از خوابگاه است که هنوز هم نسبتا کوچک و مستند با هدف حفظ و گسترش به پایین سطح به اندازه کافی است که مقامات بهداشتی می تواند شناسایی تماس هر فرد آلوده و منزوی کردن آنها است.

کارگران مهاجر در یک خوابگاه در سنگاپور است که تحت انزوا سفارشات.

عکس: سنگ Huiying/گتی ایماژ

اما دولت در حال حاضر کشف هزاران نفر از موارد در میان کارگران خارجی نشانه آن است که این ویروس پاره پاره از طریق شلوغ خوابگاه احتمالا برای هفته ها غیر قابل تشخیص است. مقیاس گسترش مورد نیاز عمده اداری پاسخ در قالب ramped تا تست نازک شدن خوابگاه جمعیت و انتقال سالم کارگران به سایت های جایگزین از جمله کشتی ها و اردوگاه های نظامی.

این چشم انداز مثبت شده و با توجه به نابرابری میان نزدیک به یک میلیون دستمزد پایین کارگران خارجی و دیگر ساکنان ثروتمند شهر آنها کمک به ساخت و حفظ کند.

رئیس جمهور تهمت می گوید او را به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت برای محافظت از آمریکایی شغل متحده به سرعت در حال سوختن از طریق پول نقد برای پرداخت های بیکاری و بازارهای جهانی افت پس از آمریکا نفت سقوط به زیر صفر برای اولین بار. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جان Minchillo/آسوشیتد پرس

منتقدان می گویند دولت باید شناخته شده خوابگاه را تبدیل به نقاط داغ, با توجه به نزدیکی که در آن کارگران زندگی می کنند و خوردن. اولین موارد در میان کارگران خارجی پدید آمده در ماه فوریه هر چند اعداد نمی خروش پس از آن.

“آنها باید انجام آنچه آنها انجام می دهند در حال حاضر خیلی زودتر با قرار دادن آنها در مختلف شرایط مسکن گفت:” دبورا Fordyce رئیس مهاجر-گروه حقوق گذرا کارگران تعداد بیش از حد.

مقامات دولتی گفت: آنها در زمان اقدامات احتیاطی مانند بسته شدن غیر ضروری امکانات در خوابگاه مانند ورزشگاه متناوب وعده های غذا و توقف کارگران که در بلوک های مختلف از اختلاط.

اما اجتناب از بزرگ شیوع بیماری نیز ممکن است مورد نیاز بسته سنگاپور زودتر از دولت بود—کپسوله سازی از روی حیله و تزویر عمل تعادل رهبران مقابله با.

شهر-دولت, مدارس, مراکز خرید و رستوران ها و worksites باقی مانده تا حد زیادی باز تا اوایل ماه آوریل به مقامات هشدار monthslong مبارزه با این بیماری همه گیر تکیه بیشتر به سمت هدف مهار اقدامات در تلاش برای جلوگیری از شدید اقتصادی آسیب و مستند خستگی.

بسیاری از عفونت سرچشمه در آن زمان و مقامات می گویند برخی از آنها متصل به یک مگا فروشگاه خرید. شناخته شده مصطفی مرکز آباد توسط کارگران مهاجر و صدها نفر از دیگر ساکنان و بازدید کنندگان در هر روز ارائه همه چیز را از مواد غذایی و طلا به تی شرت و گوشی های تلفن همراه.

تقریبا خالی جاده در یک منطقه خرید سنگاپور در روز دوشنبه.

عکس: وی Leng تی/مهر نیوز

مقامات بر این باورند کارگران که برای بازدید از فروشگاه آلوده شد و این ویروس را به دیگران آنها کار می کرد و می خوردند در حالی که همچنین مصرف آن به مربوطه خوابگاه.

حدود 300,000 کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه. بعضی از آنها بزرگ و هدف ساخته شده از ترکیبات است که می تواند به خانه تا 25,000 مردم و دیگران کارخانه های کوچک تبدیل به مسکن تا 500 نفر از کارگران. توسط مقامات یافت موارد این ویروس در حال گسترش به بسیاری از امکانات مخفی در بخشی سکوت حامل کارگران تنها به نشان دادن علائم خفیف و یا هیچ در تمام.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

از آن پس تمام خوابگاه را به طور موثر تحت مستند با کارگران تا حد زیادی محدود به اتاق خود را به جز برای ضروریات مانند استفاده از توالت و یا دوش گرفتن.

فرخ Omor 30 سال کارگر ساختمانی از بنگلادش است قرنطینه در Kranji تسلیم یکی که در آن او سهام یک اتاق با 11 مردان دیگر است. او و هم اتاقی خود را ترک تنها به جمع آوری وعده های غذایی خود را دو بار در روز و یا برای رفتن به توالت.

“من به دنبال سنگاپور و اگر دولت می گوید ماندن در اتاق من ماندن در اتاق من” او گفت:.

سنگاپور نخست وزیر اخیر Facebook پست ابراز امتنان از کارگران خارجی که او گفت: کمک به ساخت سنگاپور فرودگاه و بنادر و مرد نیمه شب شیفت در کارخانه ها. اما فعالان می گویند دولت شهر نیاز به ایجاد تغییرات گسترده تر.

“هنگامی که همه این است که بیش از همه گیر باید یک درس برای یک سیاست عمومی تنظیم مجدد” گفت: کاترین جیمز مدیر اجرایی مستقر در سنگاپور خیریه و انسان دوستانه سازمان مهاجرت در اقتصاد است. “نگه داشتن آنها را در چنین شرایط زندگی ایجاد سیستمیک آسیب پذیری در انتظار فوران کند.”

بیشتر

  • چین بت متخصص می گوید ووهان آزمایشگاه نبود منبع ویروس
  • مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موقت متوقف مهاجرت به ایالات متحده در میان Coronavirus بحران
  • شرکت های هشدار از وخیم اختلالات از Coronavirus

نوشتن به Niharika Mandhana در [email protected] و Feliz جزایر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>