سنگاپور ساخته شده است یک ویروس برنامه, اما آن را کار نکرده تا کنون

پوشش برای یک چک دما در خارج از سنگاپور ساختمان اداری در ماه فوریه است.

عکس: SeongJoon Cho/مهر نیوز

سنگاپور—به عنوان دولت ها در سراسر جهان مسابقه به رول کردن تماس-ردیابی نرم افزار تلفن برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس اولیه آزمایش در سنگاپور چهره یک مانع بزرگ: مردم برای ثبت نام.

دولت-توسعه نرم افزار به نام TraceTogether طراحی شده است برای کمک به مقامات شناسایی افرادی که با یک coronavirus بیمار شده است در تماس نزدیک. این افراد اگر در بر داشت به سرعت می تواند جدا شده قبل از آنها عبور ویروس به دیگران شکستن زنجیره انتقال.

اما برای این فن آوری به طور موثر و سه چهارم شهر-دولت 5.7 میلیون نفر باید این برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود مقامات گفته اند. یک ماه پس از راه اندازی آن سنگاپور است که به دور از هدف. همانطور که از هفته گذشته TraceTogether بود 1.08 میلیون کاربر در یک سخنگوی دولت گفت.

این بدان معناست که اگر چه برنامه در حال استفاده از آن نیست حرکت سوزن در سنگاپور تماس با ما-ردیابی عملیات که رشد بیشتر طاقت فرسا در هفته های اخیر به عنوان مورد فقره افزایش یافته است. سنگاپور گزارش داد بیش از 10,100 عفونت از 385 زمانی که برنامه راه اندازی شده در مارس 20.

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

تجربه ثروتمند تکنولوژی زرنگ و دانا سنگاپور است داستان احتیاطی برای شرکت ها و دولت ها در سراسر جهان است که به دنبال به سمت برنامه های گوشی های هوشمند به سرعت گسترش یافته است.

در میان بسیاری از مشخصات بالا طرح یکی توسط ایالات متحده غول تکنولوژی اپل وارز. و الفبای Inc.’s گوگل. ابزار خود را می رود به راه اندازی در مه, می, هشدار, کاربران اگر آنها به حال شده است در تماس نزدیک با یک فرد است که بعد از تایید به این بیماری است.

استرالیا و نیوزیلند و کشورهای اروپا نیز بررسی برنامه های مشابه به عنوان آنها به دنبال جلوگیری از تجدید حیات از موارد بعد از مستندات کاسته.

اما اگر سنگاپور—یک محل که در آن سطح از اعتماد به دولت نسبتا بالا است—تلاش به منظور جلب اعداد کشورهای دیگر به احتمال زیاد به صورت مساوی یا بیشتر از مقاومت گفت: ناتالی اضطراب سخت و ناگهانی یک استاد ارتباطات در دانشگاه ملی سنگاپور است.

یک گارد امنیتی, توزیع بیش از یک دشنه پس از چک دما در خارج از سنگاپور ساختمان اداری در ماه فوریه است.

عکس: SeongJoon Cho/مهر نیوز

حریم خصوصی یکی از عمده نگرانی های او گفت: در حالی که برخی از سنگاپور نیز می گویند این برنامه لازم نیست که بسیاری از این شهرستان تحت موثر مستند.

هنگامی که سنگاپور برنامه راه اندازی شد قانونگذاران خواست ساکنان آن را دانلود کنید برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند. هر کسی با یک سنگاپور تلفن همراه-شماره تلفن می توانید آن را فعال کنید. بسیاری از ساکنان پرید داخل و توسط آوریل 1 وجود دارد نزدیک به یک میلیون دانلود.

سپس اعداد شروع به فلات. نخست وزیر Lee Hsien Loong در آدرس شنبه به دادگاه تجدید نظر به ساکنان برای نصب این برنامه گفت: هر گونه نگرانی های حریم خصوصی نیاز به وزن برابر مزایای کاهش این شهر تنگ محدودیت در حرکت و باز ماندن پس از آن.

Yeo کای ون, a 30-year-old عکاس آزاد که نیست, دانلود برنامه, گفت که او کاملا متقاعد شده توسط دولت تضمین می کند که داده ها امن بود. “من هیچ ایده چه نوع از اطلاعات است که گرفته شده و دور از من,” او گفت:.

آقای Yeo نگرانی بازتاب گسترده سوء ظن است که به طور فزاینده ای همراه با نوآوری های تکنولوژیک. نظارت دولت گسترش یافته در سال های اخیر و مجموعه و دست زدن به اطلاعات شخصی توسط غول تکنولوژی است برانگیخت.

سنگاپور برنامه و دره سیلیکون پروژه بر اساس همان فن آوری راه اندازی. آنها در کنار استفاده از داده های مکان و به جای تکیه بر یک گوشی بلوتوث تابع انتخاب کنید تا به حضور گوشی های دیگر در اطراف آنها. فردی گوشی و سپس ارز ناشناخته خواهد ماند و هویت دیجیتال برای ضبط چنین فعل و انفعالات. که داده های ذخیره شده در دستگاه های منحصر به فرد و کاربران می توانید انتخاب کردن در هر زمان.

در سنگاپور هنگامی که یک فرد با استفاده از نرم افزار تست مثبت تماس با ردیاب به دنبال بیمار اجازه برای استخراج داده ها از تلفن های خود را. مقامات بهداشتی باید یک کلید دیجیتال برای بازیابی شماره تلفن تماس. تماس با ردیاب و سپس تماس با شماره های هشدار به کاربران در مورد خود ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس.

یک کارگر مهاجر روز سه شنبه در یک خوابگاه که اعلام شده است انزوا منطقه در تلاش برای مقابله با کروناویروس در سنگاپور است.

عکس: چگونه hwee جوان/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

استرالیا و نیوزیلند در حال بررسی مدل های مشابه در حالی که فرانسه و آلمان به دنبال یک سیستم مرکزی برای پیگیری که تلفن در تماس با فرد آلوده و سپس ارسال هشدار. بیش از 50 دولت ابراز علاقه به یادگیری در مورد سنگاپور نرم افزار و شهر-دولت باز-منابع کد.

اپل و گوگل در حال هل دادن برای تعامل اطلاعات به کار گرفته می شود در یک مطلب غیر متمرکز در راه است. در سیستم آنها ایجاد دولت ها می توانید به ساخت برنامه های, در بالای تکنولوژی غول’ نرم افزاری است که به اطلاع افراد در معرض تماس با فرد آلوده بدون شناسایی کسانی که به طور بالقوه افراد آلوده به مقامات بهداشتی. پس از برنامه های اطلاع کاربران خود را از قرار گرفتن در معرض آنها می توانند با تشویق کاربران خود را شناسایی و برای تست و برای کمک به تماس با ردیاب.

در سنگاپور دولت مهندسین ساخته شده خود را برای به اشتراک گذاری داده ها با مقامات آنلاین کاغذ شکستن خود برنامه ویژگی های طراحی و استفاده کنید.

تعریف یک برخورد نزدیک آنها گفت: متفاوت خواهد بود بسته به ماهیت تعامل بین دو نفر و محیط زیست که در آن رخ داده است. مثلا زمان صرف شده با فرد آلوده برای برخورد به دفعات مشاهده شده به عنوان یکی از نزدیک خواهد بود کوتاه تر اگر دو نفر در یک منطقه محصور بدون تازه تهویه.

داشتن یک تماس انسان-تحقیقی غربال کردن از طریق داده های ضروری برای جلوگیری از مردم بدون توجهی و یا مربوط به قرار گرفتن در معرض از هشدار آنها نوشت.

در حال حاضر TraceTogether این محدودیت ها نشان داده اند اهمیت تماس انسان-ردیاب که صفوف رشد کرده و بزرگتر در سنگاپور است.

مقامات و کارشناسان می گویند تکنولوژی در حالی که به طور بالقوه مفید نباید به عنوان جایگزینی برای این ضروری است اگر خسته کننده مهار کار انجام شده از طریق روش های سنتی از جمله دقیق مصاحبه با بیمار مردم است. ایالات متحده سلامت مشاوران خواست متحده و شهرستانها به ساخت تا این تیم به عنوان آنها از ظهور مستندات.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در مارس 11, وبلاگ, پست, Jason بای محصول منجر به TraceTogether و یک مدیر ارشد در سنگاپور, دولت, فناوری, آژانس, هشدار در برابر construing خودکار تماس-ردیابی به عنوان یک coronavirus نوش دارو.

“هر گونه تلاش برای باور این است که ورزش در غرور و فناوری triumphalism,” او گفت:.

نوشتن به لیزا لین در [email protected] و چونگ پینگ در کوه [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>