سینکلر به تعویق انداختن بحث نشان می دهد در مورد کوروناویروس

Sinclair Broadcast Group است و تاخیر در پخش یک قسمت از ” امریکا در این هفته شامل مصاحبه با پزشکی محقق جودی Mikovits.

عکس: برایان Cahn/زوما پرس

Sinclair Broadcast Group ,Inc. صاحب 191 ایستگاه های تلویزیونی در سراسر ایالات متحده با تاخیر پخش مصاحبه ادعا شده در مورد ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس که درو گسترده انتقاد در رسانه های اجتماعی.

یک قسمت از “آمریکا این هفته” بود که میله میله به هوا بیش از آخر هفته, ویژگی های یک مصاحبه با پزشکی محقق جودی Mikovits که ادعا کرده که دکتر Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-متخصص بیماری کمک تولید coronavirus و گسترش آن به چین است. دکتر Mikovits ادعا را قبلا جلب توجه در مستند “Plandemic” که در اوایل کشیده از عمده آنلاین سیستم عامل ها از جمله Facebook , Inc. و الفبای Inc.’s یوتیوب.

“ما از شنیدن نظرات شما در مورد یک بخش در این هفته ‘امریکا این هفته’,” این شرکت گفت: در یک سری از پست توییتر در روز شنبه. “پس از بررسی بیشتر ما تصمیم گرفته اند برای به تاخیر انداختن این قسمت را پخش.”

“همه ایستگاه ها ابلاغ شده است و نه به هوا در این [قسمت] و به جای خواهد بود دوباره پخش آخرین قسمت در جای خود” سینکلر گفت. این شرکت گفت: نبود هماهنگی با ديدگاه دکتر Mikovits یا حمایت “Plandemic” مستند که به آن اشاره شده است “به طور گسترده ای بی اعتبار.”

پخش و گفت: “صرف چند روز آینده در آوردن هم دیگر ديدگاه و ارائه اضافی زمینه” نشانه ای است که آن را هنوز هم قصد دارد به درجه یک نسخه از این قسمت. پخش نیز گفت: این قسمت شامل مصاحبه با “یک متخصص پزشکی که افشا و خنثی” ادعاهای ساخته شده توسط دکتر Mikovits “به عنوان تئوری های توطئه است.”

“ما طرفدار آزادی بیان و بازار از ایده ها و نظرات حتی اگر فوق العاده جنجالی” سینکلر گفت. یک سینکلر گفت: یکشنبه این شرکت تا به حال هیچ نظر بیشتر.

اریک Bolling میزبان از “آمریکا این هفته گفت:” در توییتر, “من همیشه استقبال تمام نقاط از نظر من نشان می دهد و باید به طور مداوم ایستاده بود برای سخنرانی در 15 سال در رسانه ها” اما افزود او “گرفتار کردن گارد توسط برخی از دکتر Mikovits’ ادعا می کند. در هیچ نقطه من با او توافق برسند.”

آقای Bolling گفت او احترام بسیار زیاد برای دکتر Fauci و دعوت او به نظر می رسد در برنامه های خود را.

این بخش که در دسترس آنلاین در اوایل هفته بود که برای اولین بار گزارش شده توسط رسانه ها مسائل چپ متمایل رسانه ای وب سایت که در آن یک ویدئو و متن در دسترس باقی می ماند. آن را به سرعت باعث واکنش شدید در رسانه های اجتماعی.

دکتر Mikovits وکیل لری Klayman که او نیز در مصاحبه با آقای Bolling در این بخش نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در آوریل دکتر Fauci داده شد جزئیات امنیتی کاخ سفید پس از حمله آنلاین توسط جناح راست پردازان توطئه و دریافت تهدید به مرگ.

بالتیمور-بر اساس سینکلر رشد کرده است در طول سال به یکی از بزرگترین پخش صاحبان ایستگاه در کشور تبدیل شده است و بیشتر آشکارا صوتی در مورد مسائل سیاسی.

در 2018, سینکلر مواجه انتقاد زمانی که آن را مورد نیاز مجریان خبر در آن ایستگاه به جزئیات ارتقاء بحرانی ملی رسانه های خبری متهم رسانه ها از پخش “جعلی داستان” و ابراز نگرانی در مورد روزنامه نگاران که با استفاده از سیستم عامل خود را به “فشار شخصی خود تعصب و دستور کار.”

در آن زمان سینکلر گفت: بخش نیست بخشی از یک دستور کار سیاسی شدند و به جای آن “تلاش برای افتراق ما برنده جایزه اخبار, برنامه نویسی, از, دیگر, کمتر منابع قابل اعتماد از اطلاعات است.”

نوشتن به لیلیان ریزو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de