Simon & Schuster بعدی ناشر در نظر دارد برای بالا کتاب اثر

شروع جولای 27, دانا Canedy سابق نیویورک تایمز روزنامه نگار است که تجویز این جایزه پولیتزر است به موفقیت Jonathan Karp.

عکس: آیلین باروسو/دانشگاه کلمبیا

دانا Canedy است برای تبدیل شدن به انتشارات Simon & Schuster گل سرسبد اثر مصرف بیش از یک طبقه خانه در وسط یک بیماری همه گیر با چندین بالا مشخصات کتاب در خط لوله.

شروع جولای 27, خانم Canedy, 55 سال موفق خواهد شد Jonathan Karp سابق ناشر که در اواخر ماه مه بود که به نام رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Simon & Schuster کتاب-انتشارات واحد ViacomCBS Inc. واحد دیگر چاپی شامل Scribner که منتشر Stephen King.

خانم Canedy سابق نیویورک تایمز نگار ترین به تازگی به عنوان مدیر جایزه پولیتزر. در زمان او یک عضو از یک تیم است که برنده پولیتزر برای گزارش ملی به صورت یک مجموعه با عنوان “چگونه نژاد و زندگی در امریکا است.” او اولین زن سیاه به سر Simon & Schuster, یکی از کشور های پیشرو در انتشارات به عنوان ناشر.

آینده Simon & Schuster عناوین عبارتند از: Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” به مجموعه ای به انتشار ژوئیه 14. Simon & Schuster توصیف کرده است بگویید همه توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن زاده به عنوان یک “الهامی معتبر پرتره Donald J. Trump و سمی است که او ساخته شده است.” در ماه سپتامبر Simon & Schuster است انتظار برای انتشار یک کتاب جدید در مورد تهمت دولت توسط Bob Woodward سردبیر واشنگتن پست.

خانم Canedy است که نویسنده از خاطرات “یک مجله برای اردن: یک داستان از عشق و افتخار” منتشر شده در سال 2008 که او نوشت: در مورد پسرش که پدر فوت کرد در عراق در مبارزه. یک نسخه فیلم در آثار که او یک تهیه کننده او در مصاحبه ای گفت: دوشنبه.

خانم Canedy نیز همکاری نویسنده از “غیب: منتشر نشده تاریخ سیاه از نیویورک تایمز عکس Archives” منتشر کرد و در سال 2017. او گفت: خواندن و نوشتن بوده است فعالیت های مورد علاقه او پس از او 12 سال است.

در زیر ویرایش گزیده ای از مصاحبه با وال استریت ژورنال.

Simon & Schuster انتشار بسیاری از سیاسی عناوین طول انتخابات سال است. آیا شما احساس می کنید مانند شما در حال پریدن به منطقه جنگی?

مطلقا نه. من خوب تحت فشار است. آن را دریافت نمی کند سخت تر از اینکه یک خبرنگار انجام در سطح بالا و کار خوب در نیویورک تایمز پس از آن را در آورد.

چرا این کار علاقه شما ؟

فرصتی برای نفوذ در ادبیات و فرهنگ آنقدر جذاب است که من تا به حال به می گویند بله. این احساس مهم است و برای من مناسب است.

آیا اهداف خود را به عنوان ناشر?

شماره یک آن خواهد شد به یک بیت از یک چالش برای رسیدن به می دانم که کارکنان در طول Covid اما من می خواهم برای رسیدن به می دانم که آنها را به طوری که من می تواند بهترین پشتیبانی اهداف خود است. همچنین من می خواهم برای دیدن بیشتر روایت غیرداستانی کتاب, این کتاب که به شما در وسط شب که در آن شما به خودتان می گویید: “فقط یک صفحه است.” و من می خواهم مردم با پررنگ بزرگ صداها که چیز جالبی برای گفتن در سراسر ژانرهای.

Simon & Schuster به تازگی منتشر شده سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون خاطرات. چرا از آن به فروش می رسد به طوری خوبی ؟

مردم در حال فکر کردن در مورد انتخابات و آنها باقی می ماند کنجکاو در مورد عملکرد داخلی از کاخ سفید است. که همواره مورد بوده است, اما از آن است که حتی بیشتر است چون خیلی از اطلاعات شما از رئیس جمهور این است که از توییت. مردم گرسنه برای اطلاعات در داخل مانند این که آیا شما موافق با چگونه جان بولتون ارائه شده یا نه.

مربوط تصویری

در یک مصاحبه تصویری با ABC News سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, جان بولتون با انتقاد از رئیس جمهور تهمت را از دست داده و مسائل سیاست خارجی وی از سوی مامورین که آقای ترامپ فاقد دانش پایه از مسائل مربوط به او را به مقابله با. آقای بولتون جدید کتاب داغدار حساب خود را از 17 ماه کار برای رئیس جمهور. عکس: Saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ (در اصل منتشر شده 22 ژوئن 2020)

آیا شما برنامه ریزی برای گسترش Simon & Schuster ارائه شده از عناوین جدید?

ما می توانیم و باید گسترش محدوده ما. من می خواهم برای شنیدن صدای بیشتر از آمریکایی های بومی نویسندگان و از جامعه تجاوز. وجود دارد بسیاری از کتاب های نوشته شده درباره ما کشور تقسیم شده در هر دو طرف از فرهنگی راهرو. من سه لیست: نویسنده من می خواهم عشق را در, در حال ظهور نویسندگان و یک لیست از کتاب من می خواهم به کمیسیون.

مسائل مربوط به عدم تنوع—هر دو از نظر کارکنان و نویسندگان در چاپ و نشر کتاب به مدت طولانی بحث شده است. چه خواهد بود رویکرد خود را در Simon & Schuster?

وجود دارد کار انجام می شود نه فقط در انتشارات اما در تمام صنایع. به Simon & Schuster, آن را خیلی زود من به در و رول تا آستین و شروع به کار. دوباره در یک سال و پیدا کردن آنچه که انجام شد از نظر کتاب من سفارش نویسندگان ما منتشر شده و کاری که ما انجام داده ایم در تنوع ،

این معلوم نیست که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید. چقدر مهم است برای کارکنان برای بازگشت به کار ،

من فکر نمی کنم آن مهم است. من می خواهم به مردم را به ناهار یا قهوه, اما آنها حرفه ای هستند و من فکر نمی کنم از آن خواهد شد یک موضوع است. من مشغول به کار در کوتاه و, فلیپ فلاپ از ساحل نیوجرسی و من در گرفتن کار انجام می شود—به معنای واقعی کلمه در زیر یک چتر در ساحل.

Simon & Schuster برای فروش. که به شما مکث قبل از مصرف این کار ؟

من فکر کردم در مورد آن, اما من خطر یادداشت برداری. این یک خطر محاسبه شده با “ج.” زمانی که من پیوست این بار من آغاز شده به عنوان یک کارآموز بود و گفت: من تا به حال سه سال برای اثبات خودم. من پیشنهاد شد و پس از نه ماه. من نگران نیست در همه.

می تواند شما استادانه درست شده در معرض خطر-مصرف ؟

زندگی ادامه خواهد داد که آیا شما نگاه به عقب و یا جلو تا من تمرکز بر آنچه در مقابل. من رفتم از طریق غم و اندوه و از دست دادن اما هنگامی که من کردم و در زمان یک گام به جلو با خودم گفتم: “اگر من می تواند تحمل است و از روی زمین پس من نیازی به نگاه به عقب است.”

نوشتن به Jeffrey A. تراختنبرگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>