Simar Dugal – A Supermodel & a Muse

توسط همه دوست، Simar Dugal برگ پشت میراث از فضل و زیبایی

من اغلب او را “Simmer” به جای سیمار، در اشاره ای آشکار به او لحیم کاری، زیبایی خیره کننده نامیده می شود. هوای اطراف به معنای واقعی کلمه با اسانس منحصر به فرد او می شود. واقعا و غمانگیزترین زیباترین کسانی است که زود از آنها گرفته می شود. دو شب پیش، “سِیمار دوگِل” زرق و برق دار بعد از یک مبارزه شجاعانه و با وقار چندین ساله، در سن ۵۲ سالگی به سرطان داد.

زيبايي دو نوعاست یکی که محدود به جنبه های فیزیکی، ساخت یکی با این کیفیت نگاه سرد، مغرور، بیش از حد مطمئن از به نظر می رسد او است. چنین زیبایی هایی بیشتر شبیه مجسمه های مرمری هستند که از دور تحسین می شن و شما را از این پس سرد می کند.

و سپس، یک بار در حالی که زیبایی به فردی که زیبا است از طریق و از طریق به دست می دهد. عشق چنین فردی، وجود شان را با هم در هم می پراکند و آن ها را به آن گونه از انسان های گرم و دوست داشتنی که همه گرامی می دارن، می کند. “سِمار” هم چين آدمي بود. اون با لطف و تشخص بود برای او هیچ یک از سرگرم کننده های فجیح است که جهان معتقد است مدل های indulge در.

ازدواج زود هنگام و مادر بیش از حد، سیمار به مدل سازی توسط آن bevvy از طراحان مد که، مست در آگاهی مد جدید جارو جهان در 90s، به شدت به دنبال موش خود را به مد. هنگامی که طراحان متعدد ادعا می کنند آنها کسانی بودند که سِمار را متقاعد به مدل کردن می کنند، هیچ کدام دروغ نمی گند؛ که همه آنها احتمالا تمام سد خود را به او را به جهان هیجان انگیز از زرق و برق و زرق و برق را به قرعه کشی. هنگامی که وجود دارد، او به سرکردگي و به ارمغان آورد کار تقریبا همه طراحان که نام افسانه ای در مد هند امروز.

اگر سیمار بیاد، سونالیکا می تونه خیلی عقب تر باشه؟ این تیتر مقاله ای بود که من چند دهه پیش نوشتم. این دو دختر شگفت انگیز زیبا (سیمار دوجال و سونالیکا سینها) تقریباً برای همه طراحان پیشرو در دهه ۱۹۹۰ این نمایش را افتتاح کرده اند. آن سال ها بود که طراحان مد، پادشاهان تازه تبرئه شده بودند، و مد نشان می دهد که در آن آنها جشن می گیرند oeuvre. و رسانه ها یک فضاسازی هیجان انگیز و یک سکوی هاله دار برای جشن ها ایجاد می کنند. من اولین منتقد مد این کشور بودم، برای روزنامه تایمز هند می نوشتم، با این همه وجود پراز پراز و پراز دم، کار یاد می گرفتم. Times of India

در طول سالها، من مشاهده کردم که گروه از مدل سازی به بازیگری، فرزندپروری، طراحی، نمایش لنگر، یا تنها باقی مانده موجودات زیبا به عنوان آنها با گذشت سال ها خروپف حرکت می کنند. Simar باقی ماند همان همیشه — او حتی موفق به نگاه همان تا کنون که او در حرکت برای تبدیل شدن به یک گلف باز مشتاق ، سوار و بعد از آن به ایجاد لباس به عنوان یک طراح. او معتقد بود که راه رشد این است که به انجام چیزهای مختلف ادامه دهد و معتقد بود که زیبایی متعلق به کسی است که تمام شخصیت او از طریق درخشش.

تبدیل شدن به یکی از اولین ابرمدل های کشور و یک مچی برای طراحان برجسته کشور هرگز به سر سِمار نرفت. او همچنان همان فرد گرم، خندان، دوستانه و با وقار باقی ماند که همیشه تا آخر حق داشت، حتی در رویارویی با دردشدید. من آخرین بار چند ماه پیش در استخر باشگاه Gymkhana با Simar آشنا شدم. ما از ملاقات برای گرفتن صحبت می کرد، اما این اتفاق نمی افتد.

به عنوان ریتو کومار آن را با احساس بزرگ قرار می دهد، “برای من در حال گذشتن او، به نظر می رسد که اگر یک دوره از مد در هند نیز رفته است، شاید هرگز به بازگشت دوباره کاملا در همان راه. من هم دوستو از دست دادم و يه شونه هم از دست دادم

سِمار البته توسط خانواده، دوستان و همکارانش از دست خواهد داد. اما او نبايد از ميراث زندگي با عزت و پريشاني و گرمي زندگي مي کرد چنین زندگی ای باید جشن گرفته شود.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im