لنت نقره ای: این کلکسیون جدید طبقه متوسط در هند در 1990s. بهداشت و درمان جدید را می توان از آن

با بهداشت و درمان دریافت بیشترین اولویت از سیاست گذاران شبیه هیچ دیگر در دوره اخیر تاریخ هند فرصتی برای تکرار آن بخش موفقیت خواند. ضعیف بزرگ اشتغال فرصت سرمایه بر ماهیت کسب و کار و دوره بارداری بین سرمایه گذاری و payback, زیست فناوری, کارآفرین, Kiran Mazumdar شاو معتقد است تعطیلات مالیاتی است که آن بخش دریافت زودتر این ترفند را انجام دهد. بهداشت و درمان ارائه می دهد نقاط ورود برای سرمایه و نیروی کار در سطوح مختلف: از آن شامل بیمارستان های داروسازی, پزشکی, آموزش پزشکی, تحقیق و توسعه, تجهیزات جانبی تولید و تشخیص های مردمی سلامت کارگران بیمه خدمات درمانی, پزشکی از راه دور و حتی گردشگری پزشکی.

این زمینه آلاینده می توانید میلیون ها نفر از ماهر مشاغل زمانی که اشتغال در جای دیگر است و سریع خشک. Coronavirus به راه انداخته است فوق العاده سازمانی و کارآفرینی انرژی با R&D و همچنین تولید ramping تا در مناطق بحرانی مانند PCR تست کیت واکسن و مواد مخدر, پنکه, توالی ژنوم شخصی و حفاظت از تجهیزات. هر دو بخش دولتی و خصوصی در حال پیدا کردن تو رفتگی در دیوار خود مناطق در اینجا. اما همه گیر است bared شکاف بزرگی در زیرساخت های بهداشت و درمان. در 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی هزینه های دولت در بهداشت و درمان شده است یک ناامیدی بزرگ: هند فقط 0.7 تخت به ازای هر 1000 نفر جمعیت در برابر به طور متوسط 2.4 تخت در کشورهای با درآمد متوسط. بسیاری از مناطق عقب مانده هنوز هم لازم نیست که دانشکده های پزشکی و محروم توسط پزشکان است.

چه شکاف در روستایی بهداشت و درمان دستگاه و استخدام بیشتر پزشکان و پرستاران و آموزش کمکی سلامت کارگرانی که کار می کنند به عنوان تماس با ردیاب phlebotomists, vaccinators و سلامت داده های جمع آوری کننده ایجاد خواهد شد lakhs از مشاغل است. نیز وجود دارد که نیاز رو به رشد برای حرفه ای پزشکی در سطح جهان است که هند می تواند ملاقات از طریق ramping تا آموزش پزشکی. در سمت تولید و کاهش هزینه های ورودی می تواند دوباره از دست رفته “atma-nirbharta” در رابط های برنامه کاربردی. تنها گسترش از هند به طبقه متوسط می تواند شکستن عادت آن است که مصرف طولانی گیر کرده است. دو اعتصاب برای هر دو سلامت و ثروت است. هوشمند شیفت در سلامت و سیاستهای نمی توانید صبر کنید.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>