پوشش نقره ای: حتی مرگبار ابر تیره coronavirus دارای چند لکه های روشن

یک عکس نشان دادن طیف وسیعی از برف قله انجام دور در رسانه های اجتماعی و کمک به کاهش با یک حس تعجب coronavirus ناشی از پال از دل تنگی اطراف همه چیز. چرا باید یک عکس از کوه های پوشیده از برف بود فرصتی برای تعجب ؟

دلیل آن این است که این عکس گرفته شده از یک خانه در Jalandhar داغ و گرد و خاکی شهرستان دشت است که به طور معمول همراه با منظره برف انداز. اما در حال حاضر به لطف مستند و حاصل بهبود چشمگیر در کیفیت هوا با کارخانه های بسته و تقریبا تمام حمل و نقل موتوری به وقفه های Dhauladhar محدوده 260 کیلومتری قابل مشاهده است از Jalandhar برای اولین بار در بیش از سه دهه است.

می رسد پایین تر از Ganga آلوده توسط پساب صنعتی تقریبا به نقطه بدون بازگشت اند به طور معجزه آسایی دوباره جوان شده. چه صدها هزار کرور صرف احیای طرح برای رودخانه نمی تواند انجام شده است به دست آمده توسط یک مستند و بسته شدن کارخانه های صنعتی.

سطح آلودگی هوا در مراکز شهری نه فقط در هند بلکه در سراسر جهان کاهش یافته است به طور قابل توجهی با بیش از سه میلیارد ساکنان کره زمین باقی مانده خانه نشین و در نتیجه تعلیق از انتشار کربن ساطع فعالیت است.

این گزارش که دلفین خال خال شد در لیدو ونیز معلوم شد متاسفانه به خبر جعلی. اما و نشانه هایی وجود دارد که در سراسر جهان از بهبود مشخص در محیط زیست است.

در Gurgaon, جایی که من زندگی می کردند گذشته از 24 سال, من هرگز دیده می شود آسمان آبی آن را به عنوان در حال حاضر. و به لطف سکوت از سکوت است که نازل شده در این شهرستان در صورت عدم وجود ترافیک شاخ و دیگر سر و صدا birdsong فراوانی مانند یک بالدار opera.

به عنوان این مستند به پایان می رسد در یک روش مرحله به مرحله در سراسر کشور همه چیز را به تدریج بازگشت به راه آنها شدند. اما نه کاملا.

عادات القا توسط رژیم سفت و سخت از این مستند ممکن است بی درنگ بسیاری برای ادامه کار از خانه.

فاصله زمانی معاملات کسب و کار انجام خواهد شد توسط تله کنفرانس obviating فیزیکی سفر. این تغییرات کمک خواهد کرد که صرفه جویی در مصرف سوخت و سایر منابع علاوه بر اینکه محیط زیست دوستانه است.

خواهد شد که واقعی پوشش نقره ای از coronavirus اگر این باعث می شود محیط زیست به ویروسی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im