انقلاب خاموش از دین به مسئولیت

توسط Sylvia Jaggi Vasudev

دو کفش فروشندگان فرستاده شدند به نقاط مختلف آفریقا است. یک هفته بعد یکی ارسال یک ایمیل فوری خانه: “من از این محل است. هیچ کس کفش می پوشد اینجا!” دیگر فروشنده نوشت: “وای! هیچ یک کفش می پوشد اینجا. ارسال یک shipload. در اینجا یک بازار آماده!”

من اغلب روایت این داستان برای کسانی که از من بپرسید که چرا من حفظ مجازات مسافرت های بین المللی برنامه ریزی برای آموزش یوگا. “آیا شما واقعا بر این باورند که کل جهان را به یوگا?” آنها بپرسید.

من به آنها یادآوری کنید که بیش از 15000 سال پیش Adiyogi گفت: هفت شاگردان را به حفظ یکپارچگی دانه از یوگا. او به وضوح پیش بینی یک سیاره است که در یک نقطه به نوبه خود در مجموع به این علم است. “هنگامی که آب و هوا مناسب است آن را به اتفاق می افتد.” امروز آب و هوا به نظر می رسد درست در راه های بسیاری. که آیا آنها تمرین یوگا یا نه در سطح جهانی و مردم با آن آشنا هستند این مدت است. این به خوبی می تواند نقطه عطف – آغاز عصر که Adiyogi پیش بینی بسیاری از هزاران سال پیش. و پس Adiyogi نه متعلق به گذشته او متعلق به آینده است.

در جهان تحت سلطه توسط عقل بشریت نیاز فوری ابزار برای بالا بردن آگاهی است. Adiyogi ارائه شده 112 راه هایی که ما می تواند تبدیل به اجبار به آگاهی. هیچ کس قبل یا پس قادر بوده است به پیش افتادن از این شگرف سهم.

پس از آن همه معلمان یوگا تنها قادر به ارائه به عبارت ساده تر از خود staggeringly پیچیده علم است. شما ممکن است درک نیست که چگونه سیستم های مخابراتی کار می کند اما شما آموخته اند به استفاده از تلفن همراه خود را. به ایجاد یک سیستم می خواهم که شما نیاز به یک فوق العاده سطح از قابلیت. اما به نفع شما فقط نیاز به می دانم که چگونه به استفاده از آن. پس از آن همه یوگی باید به سادگی این پدیداری علم پیچیده تر سیستم کاربر پسند.

شد Adiyogi بنیانگذار یک دین است ؟ هیچ. خود سیستم بود و صرفا بر اساس تجربه و نه ایمان. او سپس یک آواتار ؟ شما می توانید به آن نگاه کنید مثل این. هر زمان که نیاز ناشی آگاهی خواهد centralise در قالب یک فرد یا یک گروه است. زمانی که کریشنا می گوید که او آشکار خواهد شد هر زمان که نیاز وجود دارد او با اشاره به بی حد و حصر آگاهی است که به طور طبیعی آشکار هر زمان که آب و هوا است که منجر.

در زمان جنگ برخی همواره شروع به احساس “چگونه می توان ما فراتر از این ظروف سرباز یا مسافر؟” وقتی که فکر می کردم وارد بسیاری از ذهن آگاهی آشکار خواهد شد. هنگامی که آن را آشکار به عنوان یک فرد شما ممکن است تماس با آن یک نماد است. اما یک نماد است صرفا یک خارجی تجسم جمعی تخمیر. آن است که یک آگاهی در محل کار. بنابراین من آموزش یوگا است delinked از یک دانشمند در دانشگاه هاروارد آمریکا که یوگا کار می کند. این اتفاق می افتد به این دلیل است که به طور کلی انسانی تان شدیدا در این جهت است.

چه کریشنا است گفت: تقریبا این است که زمانی که بازار ما را در انتشار این محصول! در بسیاری از زمان به منظور بالا بردن آگاهی انسان است در حال حاضر. آب و هوا مناسب است. دانه قوی است. یوگایی کیمیاگری خود تغییر و تحول شده است هرگز بیشتر فوریت های مربوطه.

آرمان من برای بازگرداندن Adiyogi به عنوان یک شکل نمادین برای زمان ما این است که به یک صدای یک تجسم, به انقلاب بزرگ است که در حال حاضر در جریان است در سطح جهانی. اجازه دهید ما تجدید تعهد ما به انقلاب سکوت خود-تحقق – انقلاب از دین به مسئولیت.

دنبال Sylvia Jaggi Vasudev, عشا بنیاد در speakingtree.در

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im