سکوت لطفا

سکوت لطفا—ما شنیده ام این کلمات به طوری که اغلب در فیلم های ما به زبان آمده توسط یک قاضی در یک دادگاه با صدای بلند و نیرومند و درشت هیکل با صدای کوبیدن یک ادم تنومند و بدقواره اندازه چکش روی میز است. چه چیزی باعث سکوت خیلی مهم است که قاضی است که نهایی کارشناسی ارشد وضعیت در مقابل او.

در واقع سکوت ناشی از آن–سکوت لطفا– اجازه می دهد تا او را به افراط در بحث خود به طوری که هر آنچه بیرون می آیند در حال کامل هماهنگ و مناسب به عنوان هر کلمه که با او صحبت می کند و در نهایت در حالی که ارائه یک حکم می تواند و یا mar زندگی کسی.

در حال حاضر آنچه اهمیت– سکوت لطفا برای انسانهای عادی مثل ما. اجازه بدهید به بررسی این جنبه از سکوت بیشتر است.

مشکل با گفتار ما ناشی از این واقعیت است که بسیاری از زمان ما در حال آماده به صحبت کردن با چیزی که ما هنوز آماده نیست به جلو قرار داده.

را به مردم می دانند که ما کسی ما اغلب سعی خودمان را نگاه کنید و سعی کنید به نگاه دیگران و در نهایت گفت: بیش از آنچه که ما در واقع باید.

واقعیت باقی می ماند که زمانی که شما دلیل زمان مناسب برای صحبت و زمان مناسب به شما اهمیت سکوت.

زندگی فراتر از هر گونه منطق و آیا شما پرتاب کردن تعادل. با این حال که تعادل باید هرگز شما را صحبت می کنند این واژه ها که بدون نتیجه به عنوان نیش در آن عبارت است از صدمه زدن به اندازه کافی به گیرنده که آماده است تا به صورت کلامی خود بنماید.

اگر من به نقل قول از موارد از خود من, زندگی من, سکوت در بیشترین زمان به چالش کشیدن که آیا این چالش پرتاب شده توسط شرایط در زندگی من یا که چالش شده است با توجه به خاموش آهنگ واکنش از یک همکار و یا یک رابطه.

این سکوت در زمان شده است و به غلط به عنوان بزدلی توسط بسیاری از کسانی که عشق به فریاد ترومپت خود در کوچکترین بهانه. اما آنچه که من تجربه کرده اند این است که سکوت هرگز هدر می رود. این کمک می کند تا شما تکامل معنوی اخلاقی و به طور غریزی به عنوان شما می توانید رسیدگی خام و خام احساسات با وقار و عقل.

گفت: بیش از حد است مانند ارائه آماده آرسنال به صدمه دیده و یا باعث صدمه دیده است. با ماندن سکوت شما انجام می دهند دیگران به نفع اما انجام می دهند به نفع خودتان است. سکوت خود را میشکند اعتماد به نفس دیگران را همانطور که در طولانی مدت سکوت آنها قادر به کشف قصد خود را.

اگر من قول همان استعاره از “سکوت لطفا” به نقل از اوایل من به شدت معتقدم که ما باید به شعار این سرود–سکوت لطفا–شعار حداقل یک بار در روز به خودمان را به عنوان سکوت ناشی از آن—سکوت لطفا— محض است مراقبه در نظر گرفتن شما را به یک واقعه مسرور, خروس بزرگ, سرخوشی و نشئه دولت است.

این دولت از هیچ سخنرانی با جهان بیرونی به عنوان تنها گفتار شما باید در این دولت است با خود. یک بحث است که بدون کامل-دارای منع بحث به عنوان آن نیاز به هیچ مکث هیچ خلق و خوی قضاوت توسط دیگران و بدون خطر اشتباه و واکنش های.

بحث به عنوان احمقانه به عنوان شما می توانید به عنوان زمانی که شما صحبت کردن احمقانه وجود دارد این است که همیشه عاقلانه پاسخ از درون و عاقلانه جواب شما مانع از صحبت کردن احمقانه به دیگران است. هر بحث احمقانه است که ما با خود یک پا زیر بعدی دروازه حکمت.

P. S.: سکوت لطفا لطفا همه سکوت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>