اهمیت مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید: جامع جهانی همکاری استراتژیک

با وجود عدم حضور ایران در این دیدار از رئیس جمهور تهمت تاکید رو به رشد هند و آمریکا همکاری استراتژیک. در طول جلسه مشترک با مغلوب ساختن پیشی جستن مودی به حال با اشاره به ارتفاع یک همکاری استراتژیک به سطح “جامع استراتژیک مشارکت جهانی.” این روال فصاحت و بلاغت است. بیانیه مشترک و توافق نامه های امضا شده منعکس نزدیک هم ترازی استراتژیک و امنیت منافع دو کشور است. بیانیه مشترک صحبت از “گسترش دفاع موافقت نامه های همکاری با هند برای خرید بیش از 3 میلیارد دلار از پیشرفته آمریکایی تجهیزات نظامی از جمله آپاچی و MH-60 رومئو هلیکوپتر.” این است با توجه به مقدار مورد نیاز بحرانی تجهیزات نظامی به نیروهای مسلح. به طور قابل توجهی جزء از بسیاری از سیستم عامل خواهد بود یا تولیدی یا مونتاژ شده در هند. علاوه بر این سه دفاع موافقت نامه های همکاری به روز رسانی دوجانبه سه جانبه و چهار جانبه گفت وگو و regularised تمرینات نظامی شامل هر سه خدمات. در این زمان وجود داشته است تاکید بیشتر بر دفاع و امنیت همکاری از در سال 2017 بیانیه.

مهم ترین جنبه این دیدار نگرانی های نشان داده شده به چینی تهاجمی فعالیت های هر چند بدون نام بردن از آن است. مودی و تهمت ارسال پیام به چین تاکید در یک بیانیه مشترک که همکاری نزدیک بین دو کشور بود “مرکزی برای باز و رایگان فراگیر صلح آمیز و مرفه هند و اقیانوس آرام منطقه”. مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که ستایش هند سنت دموکراتیک به خود جلب کرد در تضاد با “دیگری بزرگ کشور آسیایی”. “وجود این همه تفاوت در جهان بین یک کشور که به دنبال ادعای قدرت از طریق زور و ارعاب پرخاشگری و یک کشور است که به دنبال رشد با تنظیم آن مردم آزاد و رها کردن رویاهای خود است و هند”.

وجود دارد هیچ اشاره از قدس در سال 2017 اما این بار آن را به وضوح ذکر شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بعد از ظهر و من در حال احیای quad-ابتکار با آمریکا, هند, استرالیا و ژاپن است. پس من در دفتر ما برگزار شد اولین چهار Ministerio نشست…من حدس می زنم شما می خواهم آن را به یک نشست اما به نظر می رسد مانند بسیار بیشتر از آن است و گسترش همکاری در مبارزه با تروریسم سایبر و امنیت دریایی برای اطمینان باز و آزاد اقیانوس هند و آرام منطقه است.” این formalisation از چهار نشان می دهد که هند دیگر مردد به بخشی از این طرح است و نه بی جهت نگران چینی ‘حساسیت’. به طور قابل توجهی رهبران هند و ایالات متحده در زمان توجه داشته باشید از تلاش های انجام شده به کار معنی دار کد رفتار در دریای چین جنوبی است که در مرکز از افزایش درگیری بین چین و دریایی خود را همسایه در جنوب شرق آسیا است. آنها “رسما خواست” که اصول اخلاقی باید “نه تعصب حقوق مشروع و منافع همه ملت ها با توجه به قوانین بین المللی”.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده و هند به طور مشترک مقابله با رادیکال تروریسم و ایدئولوژی آن. صحبت کردن در یک رویداد در Motera ورزشگاه کریکت در احمدآباد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هر دو کشور ایران در دفاع از شهروندان از خطر رادیکال تروریسم اسلامی”. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه می گویند که او را تحت ایالات متحده موفق شده بود به “از بین بردن”; دولت اسلامی است. او اعلام کرد که ما تا به حال نابود خلافت در سوریه و به یاد می آورد که چگونه موسس آن ابوبکر البغدادی حذف شد. این صفر را تحمل نسبت به افراط گرایی اسلامی و تروریسم باقی مانده است یکی از مهم ترین الزام آور عوامل در هند-روابط ایالات متحده تحت تهمت رژیم است. در پاکستان گفت: در دهلی نو که با ما بود “همکاری با پاکستان برای سرکوب سازمان های تروریستی و داعش است که عمل از روی مرز پاکستان.” در پاکستان و هند را به تماشای تاثیر رویکرد آمریکا.

مهمتر هند و آمریکا حل و فصل شود به منظور افزایش امنیت خودشان را از طریق همکاری و به طور مشترک مبارزه با جنایات بین المللی مانند قاچاق انسان و تروریسم و خشونت افراط گرایی و قاچاق مواد مخدر و جرایم در فضای مجازی است. به عنوان یک تظاهرات مشترک خود را در تعهد به مقابله با این تهدید است که مواد مخدر مطرح به شهروندان خود آنها اعلام کرد قصد خود را برای ایجاد یک جدید مبارزه با مواد مخدر کار گروه بین های مربوطه خود را به سازمان های اجرای قانون.

هر دو نیز تصمیم به تعمیق همکاری در علم و فناوری و نوآوری در فضای پروژه های مرتبط. آنها استقبال تلاش هند تحقیقات فضایی سازمان (ISRO) و سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا) برای توسعه و راه اندازی در سال 2022 یک ماموریت مشترک با جهان اول دو فرکانس Synthetic Aperture Radar ماهواره و تحسین بحث که پیشبرد همکاری ها در زمین مشاهده مریخ و اکتشافات سیاره ای heliophysics بشر spaceflight و تجاری فضای همکاری است.

در تجارت مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که یک معامله بزرگ خواهد بود ساخته شده نسبت به پایان این سال است. وجود دارد برخی از مسائل که نیاز به بحث گذاشته شود قبل از هر گونه توافق امضا می شود. تفاوت وجود دارد در افغانستان نیز هست. در حالی که این قرارداد امضا شده در 29 th فوریه. بین ما و طالبان ممکن است رضایت بخش برای ما اما بعید است برای محافظت از هند ، اما آن را به سختی می توان انتظار داشت که وجود دارد خواهد بود همگرایی در تمام مسائل بین دو کشور.

بیش از همه دو کشور افزایش روابط خود را به “سطح جامع جهانی همکاری استراتژیک”. آن را هموار کرده است راه را برای بیشتر موافقت نامه خواهد بود که متقابلا سودمند است. مودی و تهمت متعهد به همکاری با یکدیگر برای تقویت و اصلاحات سازمان ملل متحد و دیگر سازمان های بین المللی و اطمینان از تمامیت خود را. رئیس جمهور تهمت مجددا بر حمایت ایالات متحده از هند دائمی عضویت در اصلاح شورای امنیت سازمان ملل. او همچنین تأکید کرد آمریکا برای حمایت از هند ورود به هسته ای تامین کنندگان گروه بدون هر گونه تاخیر. در این دیدار همچنین تاکید کرد که این گسترده مسیر ارتباط است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>