کفن تورین می رود بر روی صفحه نمایش نادر در میان Coronavirus همه گیر

کفن تورین به نمایش در 2015.

عکس: جورجو perottino/ایسنا

رم—کفن تورین که جانبازان بر این باورند به پارچه دفن عیسی مسیح را بر روی یک صفحه نمایش نادر روز قبل از عید پاک به عنوان بخشی از کلیسای کاتولیک را رعایت هفته مقدس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اسقف اعظم چزاره Nosiglia تورین گفت: او را دعا قبل از کفن در این شهر کلیسای جامع در شنبه مقدس است و این رویداد می تواند تلویزیونی و پخش زنده بر روی اینترنت.

“در این زمان تفکر را در دسترس برای همه در سراسر جهان تصویر مقدس پارچه ای که ما را به یاد عشق و شور و مرگ از خداوند, اما آن نیز باز می شود قلب ما را به ایمان به رستاخیز خود را,” او گفت:.

اسقف اعظم گفت: او در پاسخ به “هزاران و هزاران نفر از پیام های که آمده اند به من از مردم و بزرگان و بزرگسالان و جوانان” درخواست برای یک صفحه نمایش کفن در میان همه گیر.

کفن است که به طور معمول پنهان نگه داشته برای حفاظت از آن رفته است در نظر اغلب در دهه های اخیر.

عکس: Lapone/Fotogramma/Ropi/زوما پرس

کفن یکی از معروف ترین آثار از هر سنت دینی است 14½ پا بلند تکه از پارچه کتانی است که خرس جلو و عقب تصویر از یک مرد مرده بدن است. آن است که به طور معمول پنهان نگه داشته برای حفاظت از آن از اثرات نور و سنتی نمایش داده می شود تنها یک بار یا دو بار در یک قرن. اما آن رفته است در نظر اغلب در دهه های اخیر از جمله به علامت جدید هزاره در سال 2000. قلمرو مذهبی اسقف اعظم قرار داده و آن را بر روی صفحه نمایش دوباره در سال 2010 به صراحت به منظور جلب بازدید کننده به این شهر در میان رکود اقتصادی. آن را نیز نمایش داده شده در شنبه مقدس در سال 2013.

پاپ فرانسیس که خانواده مهاجرت به آرژانتین از نزدیک به تورین, دعا در مقابل کفن در سال 2015 در یکی دیگر از صفحه نمایش به خود جلب کرد که بیش از دو میلیون نفر بیش از دو ماه است. کفن متعلق به مقدس اما محافظت توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم تورین.

کلیسای کاتولیک را به یک موقعیت که آیا یا نه کفن است که در واقع پارچه دفن عیسی مسیح است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“پس از آن است که یک ماده از ایمان کلیسا هیچ صلاحیت خاص برای تلفظ در این پرسش” پاپ ژان پل دوم گفت: در سفر به کفن در سال 1998 است. 12 سال بعد پاپ بندیکت شانزدهم توصیف آن را به دقت به عنوان یک “پیچ در پیچ-ورق که پیچیده بود دور بدن یک مرد بود که مصلوب مربوطه در هر راه به آنچه که اناجیل به ما بگویید که عیسی مسیح.”

کربن-14 تست گرفته شده در سال 1988 نشان می دهد که شی تاریخ به قرن 13 و بعد از آن دیگر کارشناسان استدلال کرده اند که پارچه است و ممکن است آلوده در طول قرن ها. هیچ کس موفق به تکثیر تصویر یا توضیح میدهد که چگونه از آن ساخته شده بود.

هيأتهاي مذهبي در ایتالیا شده اند به حالت تعلیق در طول همه گیر زیر فرمان دولت منع مجامع عمومی در خانه از عبادت است. فرانسیس پیشرو هفته دفاع مقدس جشن از کلیسای سنت پیتر در واتیکان اما وفادار خواهد بود قادر به تماشای تنها توسط ابزارهای الکترونیکی است.

نوشتن برای Francis X. Rocca در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im