کاهش چشم انداز سود اضافه کردن به تهدید برای سهام

بوئینگ پیش بینی شده است برای ارسال یک دست دادن و 73 سنت یک سهم در مقایسه با وال استریت را برآورد به عنوان Dec. 31 برای درآمد از $3.08 به اشتراک بگذارید.

عکس: jason ردموند/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سقوط سود انتظارات برای بزرگ چند ملیتی و شرکت های ایالات متحده را در برخواهد داشت و در عین حال مانع دیگری برای بازار سهام در آشفتگی.

بازار فقط تحمل آن خشن ترین هفته پس از بحران مالی با شاخص S&P 500 و عمده دیگر شاخص های سهام ایالات متحده ضبط خود را بزرگترین هفتگی درصد کاهش از پاییز 2008. و با وجود چند نشانه اقتصادی ترس باعث گسترش coronavirus در حال فروکش است.

عدم قطعیت در مورد میزان که به این ویروس خواهد یافت نشد رشد جهانی است مجبور به سرمایه گذاران و تحلیلگران را به دوباره خود را فرض کنید. Goldman Sachs Group Inc. سهام تحلیلگران پیش بینی در هفته گذشته که شرکت های ایالات متحده تولید خواهد شد بدون رشد درآمد در سال 2020 اگر coronavirus گسترده می شود.

در میان شرکت هایی که به تازگی هشدار داد که این اپیدمی می تواند صدمه دیده است نتایج خود را—و یا آنها را دشوار است به پیش بینی هستند هواپیمایی متحده Holdings, Inc. مسترکارت, Inc., کوکا کولا شرکت ، Apple Inc. و Microsoft Corp.

“حتی اگر آنها می آیند تا با یک واکسن امروز آن را به چند هفته قبل از تولید و عرضه زنجیره ای در حال بازگشت به حالت عادی” گفت: Oliver Pursche رئیس استراتژیست بازار در Bruderman مدیریت دارایی ها. “که به ناچار اثرات تولید و در نتیجه فروش و در نتیجه درآمد.”

به عنوان سرمایه گذاران ارزیابی لرزاند بازار آنها سهام است که هنوز هم نیست به خصوص ارزان: S&P 500 معامله شد جمعه در 19.8 بار آن در سال گذشته درآمد در مقایسه با پنج سال به طور متوسط از 20.1 با توجه به FactSet. ترس از از دست رفته است که تا حد زیادی رانده سهام بالاتر از سال 2016 انتخابات بدل به درد به عنوان گسترده سهام شاخص کاهش یافته است 13 درصد بیش از گذشته هفت معاملات روز.

سرمایه گذاران خواهد بود گرسنه برای هر گونه اطلاعات در مورد این ویروس این مسیر در روزهای آینده و نیز شواهد جدید در مورد وضعیت اقتصادی—قبل از اپیدمی spiraled فراتر از چین است. گزارش های درآمدی از هدف Corp. و Costco Wholesale Corp. برای تعطیلات سه ماهه را ارائه بینش به رفتار مصرف کنندگان ایالات متحده و ماهانه شغل گزارش روز شنبه نشان خواهد داد که آیا بازار کار است که در ادامه به رشد سریع کلیپ.

در عین حال انتظار است که شرکت شتاب رشد درآمد خواهد حمایت بیشتر-از-decadelong bull بازار آمده است در معرض خطر.

در این مرحله پیش بینی رشد درآمد برای S&P 500 شرکت در سه ماهه اول کاهش یافته و به رقم 0.7% از یک پیش بینی از 4.4 درصد در پایان سال گذشته با توجه به FactSet نظرسنجی از تحلیلگران.

تا کنون درآمدها به طور کلی نگه داشتن برای بعد از آن در سال. سود در سه ماهه دوم انتظار می رود به افزایش 4.1 درصد کاهش از برآورد 5.7 درصد رشد در دسامبر. 31. برای سال درآمد انتظار می رود که برای صعود به 7.3% از پیش بینی افزایش 8.7%.

“این به طور معمول بسیار سخت برای بازار به بالا رفتن در مواجهه با کسانی که کوتاه مدت برآورد پایین آمدن گفت:” تیموتی Skiendzielewski, نمونه کارها, مدیر سهام ایالات متحده در آبردین استاندارد سرمایه گذاری است. “اما اگر ما رشد ما در حال انتظار در نیمه دوم سال, من انتظار می رود بازار به گزاف گویی.”

سه ماهه اول برآورد به شدت کاهش یافته برای بخش صنایع. Boeing Co. پیش بینی شده است برای ارسال یک دست دادن و 73 سنت سهم پس از اخطار در ماه ژانویه که از آن انتظار ندارد تنظیم کننده برای تصویب آن مشکل 737 MAX به پرواز قبل از midyear. که در مقایسه با وال استریت را برآورد به عنوان Dec. 31 برای درآمد از $3.08 به اشتراک بگذارید.

بخش انرژی نیز دیده می شود پیش بینی های خود را کوچک. انرژی سهام بدترین وضعیت را در شاخص S&P 500 در سال جاری کردن 25% به قیمت خام ایالات متحده به سقوط به زیر 50 دلار در هر بشکه رسید. نگرانی که کندتر رشد اقتصادی را محدود کردن تقاضا برای نفت را در وزن شرکت ها در این گروه است.

درست است که درآمد پیش بینی اغلب کاهش به عنوان چهارم پیشرفت است.

“این بسیار طبیعی است که شما شروع سال نسبتا خوش بینانه و سپس درآمد انتظارات کاهش بیش از زمان” گفت: Maura Murphy, مدیر نمونه کارها در Loomis Sayles.

مسترکارت گفت: رشد درآمد در سه ماهه اول می تواند باریکش با کاهش در سفر.

عکس: benoit tessier/ایسنا

اما این لیست در حال رشد از شرکت های است که باید هشدار داد coronavirus را کاهش می دهد نتایج خود را و یا آنها را بیش از حد نامشخص به پیش بینی.

هواپیمایی متحده اشاره کرد عدم قطعیت در اطراف شیوع هفته گذشته هنگامی که آن را خود کناره راهنمایی های مالی برای سال. حامل هوا گفت: این انتظار می رود برای دیدار با آن درآمدی چشم انداز, در بخشی به دلیل کاهش قیمت سوخت. اما در آن اشاره کرد که در کوتاه مدت تقاضا برای پرواز به چین تا به حال اساسا ناپدید شد. سهام کاهش یافته و 21 درصد در هفته گذشته.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما انتظار یک جهش در بازار سهام این سه ماهه? پیوستن به مکالمه زیر.

مسترکارت گفت: رشد درآمد در سه ماهه اول می تواند باریکش با کاهش در سفر. و کوکا کولا هشدار داد این بیماری همه گیر را کمی کاهش آن در سه ماهه اول درآمد اما در کنار آن سالانه پیش بینی شده است. کسانی که سهام کاهش یافته است 15 درصد و 11 درصد به ترتيب در هفته گذشته.

اپل در همین حال در ماه فوریه شد اولین بار عمده ایالات متحده شرکت می گویند آن را نمی خواهد دیدار خود پیش بینی درآمد برای سه ماهه جاری به دلیل coronavirus. غول فن آوری گفت: این بیماری همه گیر در حال محدود آیفون تولید و محدود تقاضا در چین برای محصولات خود است. سهام کاهش یافت و از 13 درصد در هفته گذشته و در حال خاموش 16 درصد از Feb. 12 بالا است.

و مایکروسافت هشدار داد در هفته گذشته است که زنجیره عرضه اختلالات از coronavirus خواهد یافت نشد این سه ماهه فروش. سهام کاهش یافته است 9.3% در هفته گذشته و در حال پایین 16 درصد از Feb. 10.

نوشتن به کارن در لنگلی [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de