نشان می دهد حل و فصل: دولت باید با شرکت در ممنوعیت چینی نرم افزار و گسترش آن به چین حمایت, اخبار, برنامه های

به عنوان برخی از ممنوع برنامه های چینی از جمله Infinite, رویکرد مرکز ادعای آنها مطابق با مقررات یک امید وجود ابهام در اطراف تصمیم دولت برای ممنوعیت 59 برنامه های چینی. اگر درخواست تجدید نظر است که یک ماده از تشریفات, آن را خوب است. اما باید وجود داشته باشد هیچ عقبگرد از بان کی مون تصمیم گیری است.

هند در صدا قانونی زمین در اینجا با استناد به امنیت ملی به ممنوعیت برنامه های. آنها در برخواهد داشت روشن ریسک امنیتی در زمانی که هندی و چینی سربازان روبرو هستند در لاک. بنابراین آن را نمی توان کسب و کار به عنوان معمول است. امنیت ملی را در اولویت جدا از نیاز به مقابله به مثل در برابر چینی رسوخ و کشتار سربازان هندی. علاوه بر این هند راه اندازی در حال حاضر با نرم افزار جدید که می تواند به تحقق تقاضای ملاقات ممنوع برنامه به عنوان به خوبی به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید به “آواز محلی”. آنها باید با توجه به یک شانس برای زنده ماندن و رشد.

جای تعجب نیست که پکن به شدت واکنش نشان داد و پرسید: دهلی نو به رعایت حقوق مشروع و قانونی از سرمایه گذاران بین المللی’. بیشتر آن را به نام ممنوعیت تبعیض آمیز و گفت: دهلی نو به یاد داشته باشید به طور کلی منافع روابط دوجانبه است. این خنده دار است. آیا آن را باید در روابط دوجانبه در ذهن داشته باشیم هنگامی که آن را راه اندازی تهاجم و حمله به سربازان هندی? علاوه بر این, چگونه احترام است پکن از حقوق سرمایه گذاران بین المللی? آیا این تحمیل نیست تمام انواع موانع برای شرکت هندی که مایل به دسترسی به بازار چین? دلیل اصلی چینی, اینترنت, سیستم عامل تبدیل شده اند بسیار موفق – و به دست آورد بودجه برای حمله به بازارهای خارجی است که آنها به شدت محافظت شده توسط فایروال بزرگ چین, جلوگیری از خارجی شرکت های اینترنتی از شکستن به بازار چین است.

اگر آن را نمی خواهید به دست پکن walkover دهلی نو بنابراین نباید هیجان در ممنوعیت; در عوض, آن را باید گسترش آنها به اخبار و برنامه های خاتمه سرمایه گذاری چینی در محلی اخبار رسانه های. هندی, سایت های خبری دیده نمی شود در چین حتی از طریق Vpn; علاوه بر این چین که یک کشور توتالیتر نمی تمایز بین خبر و تبلیغ و تبدیل خواهد شد سایت های خبری به تاثیر عملیات. بیش از حد به چین اجازه داده شده به دور با دسترسی به بازارهای خارجی از جمله در مناطق استراتژیک بدون پیوستن به روابط متقابل. هند در حال حاضر باید در هماهنگی با کشورهای دیگر مانند آمریکا و استرالیا و تایوان و پایان چین را مطلوب اجرا شود. متقابل به bottomline.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im