شما باید متعهد به تعهد?

جلسه کسی است که باعث می شود قلب خود را جست و خیز ضرب و شتم است که همیشه بسیار هیجان انگیز است. به تازگی این ابراز علاقه و تمرکز بر روی شما چشم به تماس است که باعث می شود شما احساس عجیب و غریب tingly یا خاضع و این واقعیت است که شما نگاه به جلو به هر روز را با یک لبخند به دلیل این شگفت انگیز است به احساس بسیار ویژه. آن را نیز فوق العاده است چون به طور ناگهانی شما می خواهید به نگاه بهتر و بوی بهتر و هیجان بخرج دادن بهتر است و شما به سرعت شروع به هدف قرار دادن سالن سالن و مغازه های خرده فروشی. به عنوان است که معمولا مشاهده شده در, روابط, عاشقانه های شور و تازگی این tingles تلاش همه شروع به کاهش بیش از یک گذشت زمان است. روال تعیین شده در یک شریک ممکن است شروع به تمرکز بر روی کار و زندگی آنها ساخته شده است برای خود قبل از دیدار شما و خاص “مصرف مسلم” در مجموعه. مهمتر از همه زمانی که یک زن و شوهر اولین ملاقات آنها با قرار دادن بهترین خود را پا به جلو به طوری که “چیزهای خوب” است بر روی صفحه نمایش و تزئین شده با تلاش فوق العاده زیبا, فوق العاده بیمار و درک فوق العاده خنده دار, فوق العاده زیبا و سکسی و به خوبی معلوم شد. مشکلات تمایل به راه در هنگامی که یک رابطه در نظر گرفته شده است ثابت و هنگامی که آنچه شناخته شده به عنوان “دوره ماه عسل” که رابطه به پایان رسیده است. آن را ممکن است برای همیشه در بهترین رفتار و یا به وسواس در مورد یک شخص از راه آن زمانی که آن را آغاز کرد اما بسیاری از زوج های خشمگین رو از آنچه تا به حال یک بار پس از یک زمان ساخته شده آنها احساس دوست گرانبها و متصل است. از “به ظاهر کامل” شریک است و در حال حاضر آروغ زدن, قدیمی, farting, تاکید, تحریک پذیر, حسادت و خاص نامعلومی و شاید جنبه های نامطلوب به شخصیت خود شروع به پدیدار شود. در این نقطه, آن را یک معضل که آیا شما باید ادامه یابد چرا که شما در حال حاضر در یک حس متعهد بودن در آن, و یا اینکه آیا این تصویر واقعی است که به سادگی یکی از شما را به عنوان داستان زندگی خود را. من همیشه می گویم این مطلب مهم است که بدانید آنچه که شما نمی خواهید و نمی خواهد قبول در یک رابطه به جای آنچه شما می خواهید. به زندگی با آنچه شما را قبول نمی کند که یک زندگی طولانی و سازش است که هر دو پاره را در روح خود و یا پارچه را در معرض خطر رابطه است. آن را هرگز خیلی دیر به می گویند: “من سزاوار بهتر از من سزاوار احترام من سزاوار شادی” و به شجاعت به جلو حرکت کند از چه راحت اما متعفن. تا زمانی که وجود دارد هیچ مشروعیت و یا کودکان درگیر و اگر بد اهمیت بیشتری نسبت به خوب وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما باید متعهد به آنچه به وضوح کار نمی کند. مرتکب به یک تصمیم و یا یک فرد بلکه یک رابطه, و واقعیت است که شما را از قدرت به قدرت است.

  1. من از دیدن یک دختر آشنا شدم از طریق یک برنامه دوستیابی. اما زمانی که من قبول پیشنهاد کار در شهر های مختلف من معمولی گفت: دوستان من که رابطه نیست جدی است و من ترجیح تاریخ بهتر است دختران در شهرستان من در مورد به حرکت به. اما ما-ارتباط از راه دور کار می کرد. او را اغلب با پرواز کردن به من نگاه کنید من می خواهم به انجام همان. عالی بود تا زمانی که یکی از دوستان من ratted به من و گفت: دوست دختر من است که من می خواستم به تاریخ “بهتر دختران”. در حال حاضر او ارواح من به طور کامل. چگونه می توانم حل کنم چیزهایی است ؟

التماس دمر خوابیدن, ارسال گل او زمین در آستان او ارسال من شما را دوست دارم پیام ها و کارت های هر روز در رسیدن به مشترک دوستان و خانواده به آن را… اساسا خود را تخلیه نفس و انجام آنچه در آن طول می کشد. او را به می دانم که او در زندگی خود را به خاطر او واقعا بهترین چیزی است که تا کنون برای شما اتفاق افتاده است و نه به خاطر شما یافت نشد “بهتر جوجه” شما به امید.

2. من در عشق با یک زن در دفتر من برای یک مدت زمان طولانی. من به او گفتم در مورد احساسات من و او به وضوح به من گفت که او علاقه مند است. ما صمیمانه نسبت به یکدیگر, اما من نمی توانم دریافت بیش از او. احتمالا چون من او را در دفتر روزانه است. من نمی دانم که چگونه به دریافت بیش از او را بدون تغییر شغل. من خوشحال هستم با مشخصات کار اما تلفات عاطفی است بیش از حد. باید چه کار کنم ؟

خوب اولین چیزی که به انجام است که باز خود را به مصرف دیگر زنان در تاریخ. بیشتر شما تکرار به خودتان است که شما در عشق با او بیشتر شما را به خودتان یادآوری کنید از آن خودتان را متقاعد کند از آن و همچنین بسته خود را از حرکت رو به جلو. بنابراین هر زمان که شما او را ببینید می گویند به خودتان “او شگفت انگیز است, اما نه حق فرد برای من است. من سزاوار کسی است که دوست دارد من عمیقا برای شخص من هستم”.

3. شریک زندگی من و من شده اند در ارتباط راه دور برای دو سال در حال حاضر و دیدار با یکدیگر یک بار در هر شش ماه. آن را سخت به زندگی می کنند بسیار دور از هر یک از دیگر اگر چه تکنولوژی ساخته شده است آن را آسان به در تماس باشید. یک ماه پیش, من کشف کرد که من تا به حال به من فریب خورده با همکلاسی و این شکست قلب من است. اگر چه او اعتراف به آن و در خواست بخشش من پیدا کردن آن سخت به او اعتماد کن. چگونه می توانید یک بازسازی اعتماد و ایمان در ارتباط است ؟ و یا می توانید آن را هرگز نمی توان تعمیر ؟

بازسازی اعتماد و ایمان از طریق یک رابطه طولانی از راه دور بسیار دشوار است. بهترین به درخواست برای 6 ماه رابطه زمان و رفتن به خارج وجود دارد و چک کردن گزینه های خود را. در این دوره اگر هم می یابد کسی که به معنی وجود دارد بهتر همسان انتخاب و آن را به یک انتخاب است که با این نسخهها کار بهتر است. اما اگر هیچ کس دیگری علاقه دارید و شما هنوز هم دیوانه وار در عشق با دوست دختر خود را به شما به طور خودکار پیدا کردن یک راه برای آن را به کار. اما حداقل شما نمی خواهد در قربانی حالت به عنوان شما را نیز به را انتخاب کند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im