باید مدارس بود بسته ؟ ناهموار جهانی پاسخ بکارد سردرگمی

گسترش یک رمان coronavirus باعث شده موجی از تعطیلی مدارس در سراسر جهان است. اما عمومی-بهداشت و راز بیش از آنچه که نقش کودکان ممکن است در گسترش این بیماری باعث شده است تا مقامات به اعمال استراتژی نابرابر—ابتلا به پدر و مادر و معلمان با تعجب و کاشت سردرگمی در مورد اینکه آیا کلاس های درس امن هستند.

مدرسه-بسته شدن استراتژی بخشی از تاسیس آرسنال برای کاهش بیماری های همه گیر شد و به سرعت به تصویب رسید در کشورهای عمده شیوع کروناویروس مانند چین و کره جنوبی. کشورهای دیگر از جمله ایران و ژاپن و امارات متحده عربی پس به دنبال کت و شلوار. این هفته ایتالیا اعمال شده در سراسر کشور تعطیل است که اثرات برخی از 8.4 میلیون دانش آموز و واشنگتن بسته برخی از مدارس ،

دیگر کشورهای در حال وزن ناشناخته مزایای تعطیلی مدارس در برابر قابل توجهی در هزینه های اجتماعی است. انگلستان و آلمان را بسته اند و تنها تعداد انگشت شماری از مدارس و مقامات هشدار داد در برابر بسته شدن بیشتر. فرانسه بسته حدود 150 مدارس در مناطق آمار شیوع بیماری های, اما وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer و گفت: این دولت نبود برنامه ریزی پتو تعطیلی حتی در صورت تمام عیار بیماری همه گیر مانند ایتالیا ،

“ما فکر نمی کنم آن را مناسب استراتژی فرانسه در مورد” آقای Blanquer گفت. “اگر شما یک پرستار با کودکان و شما باید به ماندن در خانه به تماشای کودکان خود را که در مدرسه و سپس شما در بیمارستان کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.”

کسانی که هزینه های اجتماعی هستند در حال حاضر در برخی از مناطق. با هیچ پایان دادن به این ویروس را در نزد برخی از پدر و مادر کار در حال حاضر در تکاپوی به ترتیب هفته اگر نه ماه مراقبت از کودکان. آنها همچنین در تلاش برای نگه داشتن کودکان خود را—و خود را آرام به عنوان برخی از مدارس نزدیک در حالی که دیگران باز بماند.

یک مرد با یک کودک به تصویب یک بسته مدرسه در پکن.

عکس: روم pilipey/شاتر

Julien Aufort برق در روستای باغچه از Saint-Gervais-les-Bains گفت: او 6 ساله پسر مدرسه تعطیل برای 14 روز پس از یک دانش آموز وجود دارد آزمایش مثبت برای ویروس. آقای Aufort را کودکان ادامه داد: رفتن در مورد روال زندگی روزانه خود را—حضور در مدرسه در یک روستای همسایه و بازی های ورزشی—در حالی که مقامات دستور او 6 ساله به پوشیدن فولاد ماسک در خانه و تحت یک آزمون برای این ویروس که منفی بود.

“این بسیار ترسناک برای یک پسر هم سن و سال خود” آقای Aufort گفت. “او رفت و به یک اتاق که در آن همه پزشکان در لباس محافظ و ماسک. او را درک نمی کنند چه اتفاقی می افتد.”

مدرسه

سیزده کشور در مجموع نزدیک به 291 میلیون دانش آموزان را بسته مدارس در سراسر کشور به دلیل coronavirus که مهمترین آنها در چین است.

چین

233 میلیون

ژاپن

16.5

ایران

14.6

ایتالیا

9.0

آذربایجان

1.8

U. A. E.

1.2

عراق

7.0

لبنان

1.1

کویت

0.4

S. Korea

4.2

بحرین

0.2

مغولستان

0.9

ارمنستان

0.4

چین

233 میلیون

ژاپن

16.5

ایران

14.6

آذربایجان

1.8

U. A. E.

1.2

عراق

7.0

لبنان

1.1

کویت

0.4

S. Korea

4.2

بحرین

0.2

ارمنستان

0.4

مغولستان

0.9

چین

233 میلیون

مغولستان

0.9

ایران

14.6

عراق

7.0

S. Korea

4.2

ژاپن

16.5

ایتالیا 9.0

ارمنستان

0.4

آذربایجان

1.8

U. A. E.

1.2

لبنان

1.1

کویت

0.4

بحرین

0.2

چین

233 میلیون

S. Korea

4.2

ژاپن

16.5

ایران

14.6

عراق

7.0

یک

ب

C

ایتالیا 9.0

آذربایجان

1.8

کویت

0.4

لبنان

1.1

بحرین

0.2

U. A. E., 1.2

یک

مغولستان 0.9

ب

ارمنستان 0.4

C

یادداشت: شامل نمی شود کشورهایی که اجرا شده اند موضعی تعطیلی مدارس. چین شامل هنگ کنگ و ماکائو است. آمار و ارقام مربوط به تعداد زبان آموزان ثبت نام در پیش دبستانی اولیه پایین تر از متوسطه و بالای متوسطه در سطح آموزش و پرورش است.

منبع: یونسکو

برخی از 400 مایل دورتر در مرکز یک خوشه از حداقل 105 عفونت در فرانسه l’Oise بخش کریستف Patora, 45, یک پیمانکار گفت: او متعجب و متحیر شده توسط تصمیم به نزدیک به پنج سال است که دیگران در روستاهای همجوار باز باقی می ماند—خروج از این منطقه باز سرایت به.

“من پیدا کردن این اقدامات یا نامتناسب یا derisory گفت:” آقای Patora که به تکیه بر خود پدر به پسر.

تا کنون 13 کشور اجرا در سراسر کشور, تعطیلی مدارس تاثیر نزدیک به 291 میلیون کودک از طریق 12th درجه با توجه به یونسکو است. یکی دیگر از نه کشور—که شامل 180 میلیون بیشتر کودکان در دوره ابتدایی مدرسه را بسته اند برخی از مدارس برای مهار این ویروس یونسکو گفت.

یک مدرسه در Crepy-en-Valois, l’Oise, در شمال فرانسه, منطقه ای است که در مرکز یک خوشه از عفونت.

عکس: فرانسوا nascimbeni/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک دلیل عمده برای تکه تکه اجرای تعطیلی مدارس است که مقامات بهداشت نیست هنوز درک روشنی که آیا کودکان—مدارس—قابل توجهی وکتور برای گسترش این ویروس. به دلایل محققان هنوز نمی فهمم شواهد اولیه نشان می دهد کودکان کمتر احتمال دارد به این بیماری مبتلا شوند و حتی زمانی که آنها علائم خود شده اند کمتر شدید.

در چین 87 درصد از تایید موارد در افراد با سن 30 تا 79 با توجه به چین مرکز کنترل بیماری ها بر اساس داده ها از 44,672 افرادی که تایید شدند که این ویروس را از Feb. 11. که همان مطالعه نشان داد که تنها 1.2 درصد از موارد تایید شده بودند در کسانی که در سن بین 10 و 19 و 0.9 درصد در کسانی که در سن 9 یا زیر. در میان کسانی که آلوده فقط یک نفر بین سنین 10 و 19 اثر در مجموع 549 نفر در حالی که وجود دارد هیچ مرگ و میر ثبت شده در میان 416 تایید موارد کودکان بین 0 و 9 سال.

با flulike ویروس ها و مدارس می تواند سرعت بخشیدن به گسترش عفونت در میان کودکان و بازگشت به خانواده خود را, مقامات بهداشتی می گویند. به همین دلیل بسته شدن مدارس دارای پتانسیل برای کاهش انتقال به خصوص در میان کودکان سنین مدرسه با توجه به 2013 نقد و بررسی منتشر شده در مجله پزشکی BMJ Open.

مربوط تصویری

جهانی گسترش این رمان coronavirus مؤثر است بسیاری از جنبه های زندگی روزانه و به زودی که ممکن است شامل آنچه که در قفسه دارو خود را. وال استریت ژورنال به چارلی کمک مالی توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

این coronavirus رفتار متفاوت از آنفولانزا مقامات بهداشتی می گویند. برای مثال افرادی که آلوده می شوند اما هنوز بیمار به نظر می رسد به بازی کمتر از یک نقش در گسترش جدید کروناویروس از آنها آنفولانزا با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

چه گروه های سنی آنها آلوده است ، خوشه هایی از عفونت تبدیل شده تا در سراسر اجتماعات بزرگ از بزرگسالان در کلیساها و خانه های سالمندان کنوانسیون—اما وجود داشته اند هیچ گزارش مبتنی بر مدرسه شیوع بیماری در میان کودکان است. در سنگاپور که گزارش 117 تایید coronavirus عفونت پنج شنبه, مقامات ترک مدارس باز شده و هیچ خوشه و یا شیوع بیماری های پدید آمده از آنها با توجه به دیل فیشر استاد بیماری های عفونی در دانشگاه ملی سنگاپور است.

“در حال شیوع در سن, صفحه اصلی, در یک زندان. اما شما در حال دیدن گزارش از آنهایی که در مدارس گفت:” بروس Aylward ارشد مشاور که مدیر کلی که رهبری یک تیم بین المللی است که مورد مطالعه چین تلاش ها برای مهار ویروس.

این بدان معنا نیست که وجود دارد هیچ دلیلی برای بستن مدارس. در حالی که وجود دارد چند تاسیس موارد از کودکان عبور از این بیماری به بزرگسالان است که هنوز مشخص نیست. “حتی اگر خود بچه ها نیست بیمار شدن آنها را به ویروس بازگشت به خانه و آلوده پدربزرگ و مادربزرگ و پدر و مادر؟” آقای Aylward گفت. “این سوالی است که ما نمی توانیم پاسخ نشده است.”

دانش آموزان مدرسه ابتدایی به خانه راه می رفت در هفته گذشته در ایچیکوا, ژاپن, که در آن بسیاری از مدارس در حال حاضر بسته در سراسر کشور.

عکس: Tomohiro Ohsumi/گتی ایماژ

“که در آن شما باید ابهامات شما گمراه در کنار احتیاط,” او اضافه شده است.

علامت سوال باقی می ماند, در بخشی به دلیل مقدار از آنچه در جهان می داند در مورد جدید کروناویروس از چین می آید که در آن ویروس نشات گرفته و سایت از مهمترین و تایید عفونت. چینی مدارس بسته شد برای هفته تعطیلات سال جدید شکستن زمانی که شیوع شروع به خاموش و چین نگهداری مدارس بسته به این معنی که مقامات بهداشتی باید کمتر از یک ایده چگونه تمام عیار شیوع خواهد از طریق گسترش مدارس از اگر آنها باز شده بود.

محققان در حال حاضر به دنبال اطلاعات از کشورهای دیگر که در آن وجود دارد بسیاری از موارد مانند کره جنوبی و ایتالیا و ژاپن را بهتر حس عفونت نرخ و نرخ انتقال در میان کودکان و بین کودکان و بزرگسالان است.

“ما در حال هل دادن داده ها” که آقای Aylward گفت. “در مه از جنگ, آن را سخت برای دریافت این پاسخ.”

بر روی زمین پدر و مادر و مقامات محلی شده است whipsawed بین رقابت در اولویت است. مقامات در حال تلاش برای به طور موثر حاوی بیماری و نجات جان اما بدون گسترش وحشت است که منجر به کمبود تجهیزات پزشکی در برخی از مناطق و یا باعث اختلال است که می تواند جرقه یک واکنش در برابر مهار مراحل.

در آلمان بیش از یک دوجین مدارس تعطیل این هفته عمدتا در ایالت نوردراین وستفالن در کشور بلکه در برلین در برخی موارد پس از معلمان یا دانش آموزان سفر به مناطق گسترده coronavirus عفونت. اما در چهارشنبه, آلمانی, مقامات بهداشت گفت که چنین اقداماتی نیست در حال حاضر مورد نیاز است.

“تنها لازم است به مدارس که به عنوان مثال ویروس بسیار گسترده هنگامی که آن را به شدت در میان کودکان و یا زمانی که معلمان به راحتی می توانید انتقال ویروس” گفت: دکتر رنه Gottschalk رئیس فرانکفورت وزارت بهداشت ، “در شرایط فعلی وجود ندارد و برای این نیاز است.”

در انگلستان که در آن ویروس است که در حال حاضر کمتر گسترده دولت نیز مشاوره مدارس در برابر بسته شدن مگر اینکه دستور—اما گفت: این امر در نظر گرفتن چنین اقداماتی در صورت سریعتر شیوع. تعطیلات مدارس کمک کند گسترش آنفولانزای خوکی در سال 2009 دولت گفت: در coronavirus طرح اقدام انتشار سه شنبه.

یک ساختمان مدرسه منعکس شده است در پنجره کلاس درس با صندلی ایستاده بر روی میز در یک بسته در گنگلت نزدیکی هاینزبرگ غربی آلمان است.

عکس: قانون مهاجرت و ملیت fassbender/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“بستن همه ما در مدارس و دانشگاه ها…نمی خواهد که یک سود بالینی در این مرحله اما این امر مستلزم بزرگ اجتماعی و اقتصادی هزینه های” بریتیش وزیر بهداشت مت Hancock گفت: پنج شنبه.

خبر داد که روز چهارشنبه گفت که آنها تمام مدارس تا اواسط ماه مارس اعتراف آنها هنوز نمی دانند که آیا تعطیلی آن را قبلا اجرا شده موثر بودند. اما ایتالیایی امیدوار است که تعطیلی مدارس کمک خواهد کرد که کل جمعیت را با کند کردن روند گسترش این ویروس از کودکان به نسل های قدیمی تر. بیشتر از ایتالیا مرحوم و به طور جدی بیمار coronavirus بیماران شده اند افراد مسن.

در فرانسه مقامات نگرانی های مشابه. لوران Touvet یک رئیس پلیس محلی در شرق فرانسه روز جمعه ممنوع افراد زیر سن قانونی از مراجعه افراد به خانه ها و بیمارستان ها در Haut-Rhin بخش که در آن 81 نفر تست مثبت برای ویروس. آقای Touvet پیشنهاد کرد که افراد زیر سن قانونی می تواند حامل ویروس “بدون داشتن هر گونه علائم” چیزی مقامات بهداشت هنوز در تلاش برای تعیین.

برای برخی از پدر و مادر, آیا فرزندان خود را به مدارس باز هستند یا بسته به نظر می رسد تمام مراحل ad hoc. جسیکا Sallé, 41, که با این نسخهها کار در روابط مشتری گفت: او 17 ساله دختر مدرسه روی لبه l’Oise خوشه باز است اما مقامات مدرسه بسته غذاخوری و لغو کلاس های بدنسازی و برخی از امتحانات.

“آن را تغییر دهید هر چیزی ؟ من مطمئن نیستم” خانم Sallé گفت: از این اقدامات است. “دیدن تعدادی از افرادی که این ویروس را احتمالا در حال حاضر خیلی دیر است.”

نوشتن به سام Schechner در [email protected] و نیک Kostov در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im