باید پوشش بیمه کسب و کار ضرر و زیان در طول یک بیماری همه گیر?

شیکاگو

یک بار شلوغ نوار و جلو پنجره جمع شده در زیر یک Michigan Avenue گذشتن معروف الهام گرفته از یک “شنبه شب زنده” skit بازیگران John Belushi و بیل موری. اما پول بیلی بز میخانه از دست دادن در طول شیوع کروناویروس هیچ شوخی است.

میخانه و میلیون ها نفر از دیگر توقیف کسب و کار در سراسر کشور به بیمه خود برای کمک به جبران ضرر و زیان خود را پس دولت دستور تعطیلی که در ترکیب ممکن است بیش از 300 میلیارد دلار در ماه است. اما شرکت های بیمه باید به طور گسترده ای را رد کرده و ادعا می کند به طوری که بیلی بز پیوست یک خط رو به رشد کسب و کار از جمله آرایشگری و قمار و تحت پیگرد بیمه به زور آنها را به پرداخت.

“این کسب و کار در حساس ترین دوران تاریخ خود و در حال رفتن به شرکت بیمه خود را به آنچه آنها پرداخت می شود گفت:” کریس Esbrook وکیل برجسته میخانه که باز در سال های 1934 و به عنوان افسانه می رود نفرین توله شیکاگو.

بیمه گران می گویند سیاست های طبیعی و یا انسان ساخته شده حوادث پوشش نمی شیوع ویروس را که اقتصاد به یک وقفه و پر مخاطره جنگ در دادگاه ساحل به ساحل مطمئن هستید که به دنبال. آنچه را در خطر می تواند بقای هزاران نفر از کسب و کار اگر بیمه پرداخت نمی کند و عجز از پرداخت دیون از بزرگ نام شرکت های بیمه اگر آنها را انجام دهید.

“همه گیر شیوع بیماری در حال ایجاد است زیرا آنها است uninsurable,” David A. Sampson, رئیس جمهور آمریکا اموال بیمه مصدوم ارتباط گفت: در این ماه.

بدون درآمد را به جریان بیلی بز که قبلا به خود جلب کرد صدها نفر از گردشگران در روز از جمله برخی از کسانی که به یاد داشته باشید بهترین و شناخته شده ترین خط از یک سری از اواخر 1970s SNL skits که در آن کارکنان رستوران rebuffs کاربران سفارش هر چیزی اما خانه تخصص: “Cheezborger, cheezborger, cheezborger! هیچ کک … پپسی!”

به عنوان بسیاری از 30 میلیون کسب و کارهای کوچک زور زدن برای زنده ماندن با کمی به هیچ درآمد می تواند ارسال ویروس-ادعاهای مربوط به ارزش تا $430 میلیارد و انجمن بیمه برآورد شده است. کسانی که تعداد بی سابقه ای خواهد بود چندین بار بالاتر از ادعای پیروی از سپتامبر. حملات 11.

انتظار این است که شرکت های بیمه را ادامه خواهد داد به رد اکثریت قریب به اتفاق از ادعای تحریک امواج از پرونده های حقوقی از کسب و کار تقریبا در هر شهر و شهرستان. چنین پر شور می تواند اضافه کردن به holdups در دادگاه هنگامی که آنها به طور کامل بازگشایی پس از همه گیر را برطرف می کند.

در میان ده ها تن از پرونده های حقوقی ثبت شده به تاریخ یکی توسط چاکتو ملت قمار در اوکلاهما و دیگر لس آنجلس شرکت حقوقی, افراد مشهور, وکیل علامت Geragos.

“شما پرداخت بیمه برای دهه دقیقا غیر قابل تصور و هنگامی که آن اتفاق می افتد این شرکت های بیمه انجام نامعقول” با رد ادعای آقای Geragos گفت: هالیوود.

وادار کردن شرکت های بیمه به پرداخت صدها میلیارد دلار در ماه می تواند به سرعت نایاب $800 میلیارد دلار را کنار بگذارند برای پوشش خانه های آینده خودرو و سایر ضرر و زیان با توجه به بیمه انجمن.

وکیل برای بیلی بز که از گسترش آن گل سرسبد سایت شامل موسسات در اطراف شیکاگو می گوید که او همدردی کمی برای شرکت های بیمه.

“آنها در کسب و کار فروش مردم بیمه دقیقا این نوع از وضعیت” آقای Esbrook گفت. “آنها نمی توانند در حال حاضر گریه آنها ضعیف وقتی که وضعیت آنها بیمه هستند مطرح می شود.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ابراز همدردی برای کسب و کار درخواست بیمه به پرداخت برای کسب و کار وقفه پوشش.

“هنگامی که آنها در نهایت به آن نیاز شرکت های بیمه می گوید:” ما در حال رفتن به آن را,” او گفت: در یک coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری. “ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

مشابه درگیری در حال بازی کردن در اروپا و آسیا هر چند آنها به احتمال زیاد برای دیدن این فیلمها از دعاوی مطمئن شوید که به در دعوایی, ایالات متحده است.

این پرسشی است که بسیاری از موارد خواهد لولا است که آیا حضور این ویروس در یا در نزدیکی یک کسب و کار می تواند به عنوان طبقه بندی مستقیم آسیب فیزیکی چیزی است که در غیر این صورت توان به وضوح تحت پوشش. این یک سوال دادگاه نیست و قطعی جواب داد.

اثبات میکروسکوپی ویروس تا کنون حتی در یک کسب و کار را در محل هرگز به ذهن آسیب دیده آن می تواند یک چالش مطرح به وکیل شاکی.

پنسیلوانیا دیوان عالی کشور در هفته گذشته ممکن است سهوا کمک به صاحبان کسب و کار خود را در مورد زمانی که آن را تایید کرد یک دولت به منظور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در طول همه گیر تشبیه coronavirus به طوفان در آن حاکم است.

“COVID-19 همه گیر است که با تمام تعاریف یک فاجعه طبیعی و یک فاجعه عظیم نسبت” نظر اکثریت گفت.

شرکت های بیمه می گویند سیاست های بسیاری است که پوشش پیش بینی نشده وقفه به یک کسب و کار عملیات به طور خاص محروم بیماری های همه گیر. از جمله استثنائات شد بیشتر رایج پس از شیوع ویروس سارس در اوایل 2000s ویران کسب و کار در بخش هایی از آسیا است.

یک پیام به دنبال نظر از بیمه گر بیلی بز است تحت پیگرد جامعه بیمه نشده بود بازگشت.

توجه داشته باشید به policyholders در وب سایت از مسافران غرامت بیمه گر آقای Geragos است تحت پیگرد بار خوانده شده مانند یک پتو انکار ویروس خاموش ادعا می کند چرا که آنها “نه یک نتیجه مستقیم از دست دادن فیزیکی و یا آسیب.” همچنین به نقل از ویروس محرومیت در سیاست های خود.

اما این محرومیت به این معنی نیست که کسب و کار ندارد و معتبر ادعا می کند کسب و کار وکلا ادعا. آنها با اشاره به سیاست جداگانه مقررات نیاز است که شرکت های بیمه پرداخت ضرر و زیان زمانی که مقامات مدنی دخالت در مواقع اضطراری و به منظور کسب و کار ،

بیلی بز میخانه تیم حقوقی می گوید در مورد آنها ممکن است که بسیار قوی تر چون بیمه نیست در نوشتن یک ویروس محرومیت و پس از آن هنوز هم پوشش را تکذیب کرد.

فشار بر شرکت های بیمه نه تنها آینده در قالب پرونده های حقوقی.

قانونگذاران ایالتی از جمله در ایلینوی نیویورک و نیوجرسی را پیشنهاد کرده اند که قوانین دیکته بیمه قبول ادعای کسب و کار برای coronavirus آسیب در برخی از موارد حتی اگر سیاست حذف بیماری های همه گیر.

صنعت طرفداران می گویند چنین حکم می تواند تخلیه بیمه وجوه مورد نیاز برای پرداخت مطالبات در آینده فصل طوفان و دیگر بلایای طبیعی به ناچار به اعتصاب. قوانین آنها استدلال می کنند نیز خواهد تضعیف قانون قرارداد که بر اساس آن بازار آزاد تکیه می کنند.

“اگر مقامات منتخب نیاز به پرداخت برای خطرات است که از مطالعه خارج شدند و هرگز تحت و برای آن هیچ حق بیمه که تا کنون جمع آوری شده نتایج فاجعه بار رخ خواهد داد گفت:” چارلز Chamness رئيس جمهور از انجمن ملی متقابل شرکت های بیمه.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>