کوتاه مدت برنامه های سلامت نیروی بسیاری برای پرداخت هزینه های نجات بخش درمان گزارش می یابد

برخی استدلال می کنند که در کوتاه مدت برنامه های بهداشتی هستند به خوبی مناسب به ارائه مقرون به صرفه پوشش برای مردم اقبال با شوک اقتصادی از این بیماری همه گیر.

عکس: ایلین تامپسون/آسوشیتد پرس

بسیاری از مصرف کنندگان مجبور به پرداخت هزینه برای خود نجات بخش درمان تحت کوتاه مدت برنامه های بهداشتی که باید دیده می شود ثبت نام جهش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آرام محدودیت در آنها با توجه به گزارش منتشر شود پنج شنبه توسط آمریکا در انرژی و تجارت کمیته.

از برنامه های کوتاه مدت ندارد و مطابق با سال 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه, به طوری که آنها اغلب حذف پوشش از قبل موجود شرایط و اتهام زنان بیشتر برای همان پوشش yearlong بررسی یافت.

این برنامه را نشو و نما از ماه اوت سال 2018 زمانی که وزارت بهداشت و خدمات انسانی صادر قانون گسترش دسترسی به, یکی از مهم ترین مراحل برای تضعیف ACA پس از توافق قانونگذاران در کنگره موفق به لغو آن در سال 2017.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم شرکت های بیمه ارائه برنامه های کوتاه مدت پر نقش مهمی در بهداشت و درمان-مراقبت از زمینه و یا فراموش خطرات سنگین تر بودن از مزایای? پیوستن به مکالمه زیر.

این طرح به طور کلی قیمت پایین تر, اما می تواند انکار پوشش بر اساس مصرف کنندگان از قبل موجود شرایط بهداشتی. آنها همچنین مجبور به پوشش مزایای همان ACA-سازگار با برنامه های.

دولت بارها گفته قصد دارد به مصرف کنندگان در انتخاب های بیشتر و ارتقاء رقابت در بازار و که آنها یک مزیت برای افرادی که نمی توانیم حق بیمه برای ACA-سازگار با برنامه های.

“رئیس جمهور تهمت به ارمغان آورده است مقرون به صرفه تر گزینه های بیمه به بازار از جمله از طریق اجازه دادن به از سرگیری برنامه های کوتاه مدت” یک HHS سخنگوی گفت. “ما شده است کاملا روشن است که این طرح برای همه نیست اما برنامه های کوتاه مدت می تواند یک گزینه مقرون به صرفه برای میلیون ها نفر از مردان و زنان به جا مانده از قانون مراقبت مقرون به صرفه.”

بررسی 14 شرکت هایی که فروش و یا کمک به مردم برای خرید کوتاه مدت برنامه های بهداشتی راه اندازی شد در ماه مارس 2019. آنها شامل UnitedHealth Group , Inc. و Anthem Inc. این کمیته شامل نه نفر از فروشندگان عمده از جمله برنامه های در نظر.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر ستایش قانون جدید که از آن صادر شد و در سال 2018 است.

عکس: الکس ونگ/گتی ایماژ

UnitedHealth و سرود نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این گزارش در بر داشت افزایش 27 درصد و یا بیش از 600,000 افراد ثبت نام شده در برنامه های کوتاه مدت در طول سال 2019 برنامه ریزی سال در مقایسه با قبل از طرح در سال در مجموع حدود سه میلیون مصرف کنندگان ثبت نام.

ثبت نام توسط کارگزاران افزایش حدود 60 درصد در دسامبر 2018 و بیش از 120 درصد در ژانویه 2019 در مقایسه با ماه قبل است. افزایش در طول این ماه نشان می دهد که این برنامه ها بهره گیری از ACA باز-ثبت نام فصل زمانی که مردم می توانند برای ثبت نام و یا دوباره ثبت نام در طرح بیمه.

در بررسی آن از مصرف کننده شکایت علیه شرکت های بیمه فروش کوتاه مدت برنامه های این کمیته گزارش داده است که در آن یافت می شود نمونه های بسیاری از بیمارانی که محروم بودند پوشش برای درمان ترک مصرف کنندگان در قلاب برای صدها هزار نفر از دلار است.

“محدودیت های پوشش تا حد زیادی متفاوت است از برنامه ریزی برای برنامه ریزی و بیمه گذار به بیمه گر و محدودیت ها ساخته شده است روشن در بازاریابی مواد ساخت آن را بسیار دشوار است برای مصرف کنندگان به درک آنچه آنها در حال خرید” با توجه به خلاصه ای از این گزارش.

برخی از برنامه های تحمیل حداکثر 500 دلار در هر سیاست دوره برای مطب بازديد 1000 $در یک روز برای بستری $500 در هر مراجعه برای خدمات اضطراری و 2500 $در هر عمل جراحی برای جراح خدمات با توجه به گزارش.

کمیته تحقیقات دریافتند که به طور متوسط کمتر از نیمی از حق بیمه دلار جمع آوری شده از مصرف کنندگان صرف مراقبت های پزشکی بر خلاف ACA-سازگار با فرد بازار برنامه های که نیاز به صرف حداقل 80 ٪ از تمام حق بیمه دلار در مراقبت های بهداشتی. بقیه پول به طور کلی می رود اداری سربار و هزینه های بازاریابی.

CDC را Anthony Fauci می گوید coronavirus است “به ارمغان آورد و این ملت را به زانو در” به ایالات متحده آمریکا می بیند افزایش موارد; لوکس فروشگاه در خیابان پنجم بازگشایی; یک برزیل قوانین دادگاه رئیس جمهور Jair Bolsonaro باید پوشیدن ماسک ، وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: Callaghan O’hare/ایسنا

“این برنامه یک توافق بد برای مصرف کنندگان و اغلب ترک بیماران زین با هزاران دلار در بدهی های پزشکی” گفت: انرژی و تجارت صندلی فرانک Pallone (D. N. J.) و فرعی chairwomen آنا Eshoo (D. کالیفرنیا.) و institutvanier (D., Col.) در بیانیه ای.

HHS تا به حال برآورد شده که در سال 2019 به عنوان بسیاری از 200 ، 000 نفر که قبلا ثبت نام کرده در پوشش بهداشت و درمان در ACA مبادلات خواهد خرید طرح معاف از سلامت قانون مورد نیاز. حدود 8.5 میلیون نفر امضا برای طرح سلامت در ACA مبادلات در سال 2019.

بسیاری از این برنامه در اصل طراحی شده بودند چند دهه پیش به صورت محدود پوشش زمانی که مردم بین شغل و به مدت 90 روز. دولت قانون به معنای تغییر برنامه می توان برای پوشش کل دوره سه سال است.

حامیان برنامه های کوتاه مدت می گویند صادر کنندگان ملزم به صورت برجسته نمایش در قرارداد و کاربرد مواد است که برنامه ندارد و مطابق با ACA مورد نیاز است. آنها می گویند این طرح ها حدود یک سوم از هزینه ACA برنامه.

داستان های مربوط به

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قیمت-شفافیت قانون پوشش بیمارستان را تایید کرد
  • به عنوان Covid-19 بازدید کشورهای در حال قربانیان آن هستند جوانتر (19 ژوئن)
  • مدیریت مسائل مربوط به حکومت به عقب فراجنسیتی حمایت در ACA (12 ژوئن)

کوتاه مدت برنامه های بهداشتی به خصوص به خوبی مناسب به ارائه مقرون به صرفه پوشش برای مردم جابجا اقتصادی شوک گیر با توجه به آوریل مقاله منتشر شده توسط جالینوس موسسه های دولتی و سیاست های رایگان-بازار تحقیقات سازمان است.

“برنامه های کوتاه مدت در دسترس هستند در بسیاری از ایالت ها برای عنوان کمی تا 3 درصد از گسترش بیکاری و مهمی گزینه برای بسیاری از افرادی که به طور موقت نیاز برای بیمه بهداشت و درمان” با توجه به مقاله توسط کیسی مولیگان بود که یک اقتصاددان ارشد در کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی رئیس جمهور تهمت; Brian Blase که او نیز در این شورا در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و داگلاس دوره گرد بود که با این سازمان تحت جورج دبلیو بوش است.

برنامه های کوتاه مدت ممکن است کاهش تعداد بیمه آمریکایی توسط 200,000 مردم به 3.7 میلیون نفر, با توجه به, مارس 2019 گزارش توسط کریس پاپ, یک عضو ارشد در موسسه منهتن.

“نزدیک به 98 درصد از مردم با کار مبتنی بر بیمه سلامت قبل از بیماری همه گیر هنوز کار مبتنی بر بیمه درمانی. برای کسانی که از دست رفته پوشش و قبلا بیمه, مردم, برنامه های کوتاه مدت ارائه ارزشمند حمایت مالی و خیلی بهتر امکان دسترسی به بیش از اکثر ACA برنامه” آقای Blase در مصاحبه ای گفت:.

اما این کمیته در نظر داشت آن است که مشترک صنعت تمرین برای کوتاه مدت برنامه ای برای شرکت در فرآیندهای اداری برای جلوگیری از پرداخت های پزشکی ادعا می کند. از طریق یک فرایند برخی از آنها به عنوان “post-ادعای اختصاصی” بیمه چالش مصرف کنندگان که ادعا می کند در واقع ممکن است تحت پوشش از نظر طرح نیاز آنها به ارسال گسترده مدارک پزشکی اغلب قدمت سال های بسیاری برای اثبات خود بیماری نیست از قبل موجود.

نوشتن به استفانی زره در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>