کوتاه مدت اجتماعی فاصله درمان است اما در دراز مدت یکی از علت شیوع

در حالی که nCovid19 قسمت به ما آموخته است که چگونه گیج کننده همه گیر می شود وجود دارد یک حقیقت غیر قابل انکار در مورد همه گیری که هر اپیدمیولوژی به توافق برسند و این که چگونه آنها ایجاد می شود.

درخواست هر گونه زیست شناس و شما یک پاسخ عجیب و غریب.

شیوع در واقع ناشی از طولانی مدت اجتماعی فاصله آن بین انسان و یا انسان و سایر حیوانات است.

شیوع تقریبا به عنوان به عنوان تولد sub-systems در زندگی بر روی زمین است که ما به اکوسیستم و از این رو بسیار رایج در سراسر جهان در هر گونه. در این مرحله تعدادی از شیوع مواج در میان حیوانات مختلف.

در استرالیا هر دو کوآلا و شیاطین تاسمانی در حال حاضر در حال سقوط طعمه به عجیب و غریب شیوع (کوآلا یکی شبیه به اچ آی وی). در آفریقا ما فقط تا به حال یک سگ مرض هاری ویروس (CDV) بیماری همه گیر است که جان تقریبا یک هزار شیرها فقط در Serengeti. این بود که به لطف افزایش جمعیت سگ های وحشی که در حال حاضر وارد دور مکان های وحشی. CDV رسیده به میهن حتی آمور ببر در روسیه و کشته شدن آنها را بیش از حد.

همه این شیوع یک دلیل مشترک. این گونه تسلیم به پاتوژن باقی مانده است مانع از پاتوژن و از این رو هیچ مادری ایمنی نسبت به آن است.

انسان شیوع نیز در عمل همان اصل انزوا.

اگر شما می خواهید به صفر در, دلیل اصلی که چرا عظیم landmasses از هر دو آمریکا که پرتکاپو با بومی “قرمز هندی” جمعيت برنده شد که به راحتی توسط سفید پوستان آن را بگیریم یا اسلحه آن اجتماعی فاصله.

به عنوان جغرافیای شمال و جنوب امریکا نگه داشته بود آنها را جدا بزرگ تمدن توسعه یافته است که وجود دارد به طور طبیعی اجتماعی رعایت فاصله از بقیه جهان. بنابراین, زمانی که سفیده وارد سواحل خود را به کشتی ها نه تنها به ارمغان آورد انسانهای هوشمند از اروپا بلکه با نام تجاری جدید پاتوژن که جمعیت بومی هرگز در معرض.

غیر مستقیم (مستقیم) نسل کشی انجام شد در سراسر آمریکا توسط اروپایی مهاجمان که آورده (و اغلب عمدا گسترش) کوچک مرغان و آنفولانزا که به کشته شدن تقریبا 90 درصد جمعیت بومی. در کمتر از 500 سال نزدیک به 100 میلیون بومی آمریکایی به دلیل طبیعی اجتماعی فاصله این جزیره قاره ها بود. استرالیا نیز همان داستان که در آن به طور طبیعی جدا بومی ملاقات همان سرنوشت زمانی که مرد سفید پوست پاتوژن آنها رسیده است.

در حالی که این شیوع از گذشته را به ما نشان می دهد خطر بودن جدا شده به عنوان ما در حال بحث در مورد طبیعی جدید از ماسک و اجتماعی فاصله در سن هواپیما است که می تواند یک انسان را از روی قطب دیگر در یک روز آنها را جدی تر درس را ارائه دهد.

ما در حال زندگی در یک جهان که در آن وجود دارد در حال اجرا به دور از پاتوژن در حال حاضر. ما را دیده اند که nCovid19 می تواند از راه دور و اقیانوس آرام جزایر در کمتر از یک ماه.

که اگر این اتصال است نه به اندازه کافی خطرناک است ما در حال حاضر رسیدن به داخل راه دور جنگل های آفریقا و آمازون و برش به عمق یخ های قطب شمال و از این رو در حال حفر و ارائه خط لوله به نام تجاری جدید پاتوژن مانند ابولا و ایدز است.

بدتر این است که ما ساخته شده است متراکم و شهرهای توسعه یافته غیر طبیعی در شیوه زندگی است که نه تنها منجر به پاتوژن موجود برای گسترش بلکه تکامل سریع تر از همیشه قبل از.

هنگامی که ما در کنار هم پاتوژن واقعیت طبیعی جدید ما یک فاجعه در ساخت به عنوان ما خواهد بود سوختن شمع در هر دو به پایان می رسد.

ما آن را دوست دارم یا نه پاتوژن ها خیلی دقیق تر از ما. یک ماسک یا یک PPE کیت می توانید آنها را نگه دارید در خلیج اما در یک قیمت بزرگ را پیدا کردن راه جدید برای رسیدن به ما و زمانی که آنها انجام شود غم انگیز است.

ما انسان ها نه از کیسه های پلاستیکی. ما پوسته توهم هستند که به ما اجازه می دهد یک حس از خود در حالی که ما شنا کردن در دریا زندگی به طور مداوم در تعامل با اکوسیستم است که ما در زندگی می کنند.

راه حل همه گیر نمی توان یک پارانوئید انزوا. طبیعی جدید به عنوان تصور خواهد در واقع منجر به انقراض اگر واقعا طبیعی می شود برای یک دوره طولانی به دلیل آن را به ما ضعیف شده سیستم ایمنی بدن خواهد شد که درمانده در برابر عوامل بیماری زا است.

واقعی جدید طبیعی است که ما باید هدف در در پست nCovid19 سن تدریجی در حال حرکت به دور از بهداشت OCD است که جهان غرب پرداخت قیمت برای امروز در این بیماری همه گیر. ما نیاز به تبدیل شدن به بیشتر یکپارچه با طبیعت و تمرکز بیشتر بر روی ساختمان ما ایمنی با توقف ترس عوامل بیماری زا.

در حالی که nCovid19 است در اطراف در این مرحله ما هیچ گزینه ای جز حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و حفظ شستن دست, اما که باید یک مرحله موقتی.

هنگامی که این بیماری همه گیر عبور می کند ما نیاز به آوردن فرزندان ما نزدیک به زمین و طبیعت است. ما باید طبیعت-استعداد تطبیقی سیستم ایمنی بدن است که همه ما باید یاد بگیرند که با تعامل با عوامل بیماری زا به جای فکر کردن که ما همیشه می توانید مخفی کردن و دور.

با تشکر از جهانی اینتر-اتصال و حتی تغییرات آب و هوایی ما خواهد بود بیشتر و بیشتر عوامل بیماری زا ورود در میان ما است. اگر ما ضعیف در این ساعت ما خواهد شد به موج همه گیری است که می تواند به راحتی منجر به فروپاشی تمدن بشری و در نوبت انقراض.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>