خریداران بودند Pampered در Wegmans. در حال حاضر آنها نشان دهنده یک چالش است.

Wegmans تبدیل به یکی از کشور, معروف ترین مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای توسط پرخرج pampering مشتریان خود را با تظاهرات پخت و پز, رستوران ها و شب فیلم. در حال حاضر هر مشتری یک خطر بالقوه.

تغییر مورد نیاز توسط سن Covid-19 نشان دهنده یک چالش وجودی به 104 ساله و متعلق به خانواده شرکت آن را به عنوان upends یک تجربه خرید ساخته شده است که آن را به یک نام خانگی در سراسر ایالات متحده در شرق.

زنجیره ای مشهور میله غذایی که فروش همه چیز از پیتزا را به سوشی بسته هستند. آن معشوق نمونه رایگان از بین رفته اند. آن را حذف انواع پاستا, سس ماست و کره به عنوان Wegmans لود کردن در پایه اساسی می باشد. فروشگاه خود را ساخته شده شبیه به سبک اروپایی در بازار سالن—در حال حاضر از ویژگی های پلکسی گلاس تقسیم در نقدی ثبت و بیشتر نیروهای امنیتی برای حفظ مشتریان در خط.

“بخش عظیمی از کسب و کار ما شده است درمان مشتریان خود را واقعا به عنوان مهمان و آنها را سرگرم کننده. ما نمی تواند انجام دهد که دیگر” دنی Wegman Wegmans Food Markets Inc.’s 73 ساله رئیس در مصاحبه ای گفت:. “ما از دست ما موجو. ما باید به جای آن است.”

Wegmans یک 104 ساله شرکت که مقر آن در روچستر, n. y., هنوز هم اجرا شده توسط Wegman خانواده است. تصویر در اینجا معاون ارشد نیکول Wegman, سمت چپ, رئیس دنی Wegman و مدیر ارشد اجرایی کالین Wegman. تقریبا 20 درصد از Wegmans کارکنان مرتبط با کارمند دیگری و آن را غیر معمول نیست برای سه نسل از یک خانواده برای کار به صورت زنجیره ای در همان زمان.

که همین معضل است که در حال حاضر یک مشکل اصلی برای بسیاری از کسب و کار است که ساخته شده یک فرهنگ در سراسر غرقه شدن مشتری می باشد. والت دیزنی شرکت ، شناخته شده برای feting مشتریان در آن پارک با افراطی توجه به پاکیزگی و نظم و برنامه به بازگشایی دیزنی جهان در ماه جولای با اجباری متوسط نمایش فیلم های “اجتماعی-دورى تیم ملی” است که بازدید کنندگان را تشویق به ماندن 6 فوت از هم جدا و بدون ملاقات و خوش آمد می گوید با شخصیت های دیزنی مورد علاقه. Nordstrom , Inc., یک گروه فروشگاه های زنجیره ای معروف برای آن شخصی یک ظاهر طراحی شده هشدار داده است که مشتریان خدمات تخصصی مانند تغییرات مراقبت از پوست و زیبایی makeovers ممکن است در دسترس نیست آن را به عنوان بازگشایی مکان های خاص.

کسب و کار است که ممکن است باید زمان آسان تر از این انتقال هستند که خودداری از overpampering زمانی که بار خوب بود. سبک انبار خرده فروشان مانند Costco عمده فروشی پارسیان Home Depot , Inc. مدتها پیش طراحی فروشگاه خود را به بیشتر فایده از مشتری fantasyland.

قبل از همه گیر آغاز شده Wegmans تا به حال یکی از قوی ترین مشتری موارد زیر از هر سوپر مارکت در کشور به گفته های اخیر ASCI بررسی. خود را وفادار ترین خریداران که خود را Wegmaniacs تبدیل شده تا در هزار برای فروشگاه دهانه لباس های از مد افتاده از بقال کیسه های خرید و سازماندهی سفرهای جاده ای به بازدید از تمام 101 شرکت فروشگاه. زنجیره ای تاسیس شده توسط والتر و جان Wegman به طور منظم به نظر می رسد در رتبه بندی از بهترین مکان ها برای کار با تشکر از مزایای مانند پوشش بهداشت و درمان و کمک شهریه به صورت پاره وقت و تمام وقت کارگران و همچنین آموزش آشپزی در فروشگاه سرآشپزها. تولید آن نزدیک به 10 میلیارد دلار در فروش سالانه و استخدام 52,000.

که vaunted وفاداری در میان مشتریان و کارگران مورد آزمایش قرار گرفت که این بیماری همه گیر در ماه مارس به اوج خود رسید در چه Wegmans مدیران به نام “پنجشنبه سیاه”—مارس 12. در سراسر شرکت و فروشگاه در شرق خریداران به خرید زیاد nonperishable مواد غذایی و محصولات خانگی پاکسازی قفسه در حالی که مواد غذایی تازه بخش باقی مانده است آرام.

“من تا به حال هرگز دیده می شود کاغذ توالت قفسه کاملا خالی است. مواد غذایی کنسرو سبزیجات از بین رفته اند. پاستا رفته” گفت: آقای Wegman که برای بازدید از Pittsford, n. y. محل آن روز.

Wegmans مدیران متوجه شدم که بقال را به سازماندهی مجدد کسب و کار خود را—فورا. شرکت بسته بزرگ در محل رستوران ها که شامل حدود 10 درصد از فروش خود را. خانه سرآشپزها شده اند مستقر به کار ثبت, اجرای بهداشت و مدیریت دستی در پارکینگ. غذاهای دریایی بخش را متوقف و نمایش ماهی در یخ و دلی شمارنده متوقف برش گوشت دلی به منظور. همچنین رفته بودند فراوان نمونه های رایگان و یک دوجین یا بیشتر تظاهرات پخت و پز هر فروشگاه هر هفته برگزار می شود.

Wegmans بسته معروف خود مواد غذایی کافه ها و در زمان دور رایگان نمونه هنگامی که این بیماری همه گیر در زمان برگزاری در آمریکا آماده انتخاب هنوز در دسترس است.

ایمنی به عنوان یک نگرانی کلیدی برای کارکنان است که می ترسید برای سلامت خود. کالین Wegman 49, مواد غذایی زنجیره ای و اجرایی و آقای Wegman را نگران پدرش دو درب بعدی زندگی می کنند به یک دیگر در روچستر, n. y. و به اشتراک گذاری یک حیاط. کالین رشد بازدید از Wegmans فروشگاه شنبه ها با پدربزرگ و پدر و خواهر نیکول Wegman یک شرکت دیگر اجرایی است. کالین و دنی رانندگی شروع به Wegmans روچستر ستاد به طور جداگانه.

“ما نیاز به نگه داشتن فروشگاه های ما باز گفت:” باب فار معاون ارشد رئیس جمهور از فروشگاه عملیات که شروع به کار برای خرده فروش در 16. “به منظور برای ما باز شود ما تا به حال به نگه داشتن کارکنان ما امن است. که کار یکی است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه خرید indulgences آیا شما از دست بیشتر از قبل از همه گیر عصر? عضویت گفتگو در زیر.

Wegmans کاهش تعداد خریداران و کارگران در فروشگاه خود را به یک 15-20 درصد ظرفیت است. آن را نیز معرفی شغل-محافظت داوطلبانه ترک به صورت پاره وقت و تمام وقت کارکنان در فروشگاه و انبارها.

یکی دیگر از یادآوری خطرات جدید ناشی از این بیماری همه گیر آمد و در 22 مارس هنگامی که یک خریدار در نیوجرسی فروشگاه گفته سرفه در Wegmans کارمند و به او گفت که او تا به حال coronavirus پس از او پرسید: او را به حرکت به دور از او. مرد متهم شد توسط نیوجرسی دادستان کل با ساخت و تهدیدهای تروریستی خود چشم پوشی اولیه دادگاه ظاهر قبل از یک قاضی با توجه به دفتر دادستان کل است. این مورد ارائه خواهد شد به یک هیئت منصفه به صورت بالقوه کیفرخواست اما هیچ چیز بیشتر برنامه ریزی شده است. مرد وکیل نمی, پاسخ به تماس ها و ایمیل برای نظر.

آن است که در حال حاضر پگی پورتر برای ضد عفونی کردن همه ترافیک بالا سطوح از کولر دسته به تلفن به خود پرداز atm در Wegmans در Pittsford, n. y. او به دنبال مسیرهای خاص را از طریق فروشگاه و هر حلقه یک ساعت و نیم. او گفت: مشتریان اغلب با تشکر از او را برای تلاش برای نگه داشتن هر کس امن است.

این رویداد منجر به تغییرات بیشتر که تولید غیر معمول صحنه در Wegmans فروشگاه. ماموران امنیتی مستقر شده بودند در قابل مشاهده لکه های, برای راحتی کارکنان و نگه داشتن مشتریان در خط خانم Wegman گفت.

مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک و فروشگاه درهای خود را بسته اگر خطوط در پرداخت رفت و بیش از دو ، برای اطمینان از فاصله بین مشتریان و صندوقداران Wegmans ضبط شاخص در سراسر فروشگاه ها و قرار داده شده از جنس پلکسی گلاس تقسیم در ثبت پول نقد.

این شرکت کاهش یافته است به افشای تعداد کارکنان که آزمایش مثبت اما گفت: کمتر از 0.5 درصد از نیروی کار آن متاثر شده اند.

نگه داشتن فاصله از خریداران گرفته شده برای Wegmans را tightknit کارکنان. حدود 20 درصد از کارگران مربوط به کارمند دیگری و آن را غیر معمول نیست برای سه نسل از یک خانواده برای کار به صورت زنجیره ای در همان زمان.

Daylan بورگس مشتری-خدمات کارکنان که با این نسخهها کار بخش تولید در پوتوماک Va., فروشگاه پس از مدتها گفتگو با مشتریان که ایستاده در این نزدیکی هست. امروز خریداران پرسش از دور و نگه داشتن چیزهای مختصر. برخی از کارمندان در بر داشت ماسک ساخته شده است آن را دشوار برای برقراری ارتباط با خریداران و در حال تست کردن پلکسی گلاس صورت سپر.

Wegmans کارکنان می تواند پوشیدن ماسک یا سپر چهره برای ایمنی خود را.

صندوق داران و مشتریان در پرداخت هنوز هم ایستاده و حتی با اقدامات ایمنی در محل گفت: Wilson Boyce, که با این نسخهها کار به عنوان صندوقدار در یک Wegmans فروشگاه در کاناندی گوا, n. y. در حالی که اکثر خریداران به دنبال قوانین برخی توجه نمی کند و یا خواندن دستورالعمل.

“در برخی از راه های آن را بیشتر بی دست و پا. مشتریان لزوما به آن استفاده می شود” آقای بویس گفت که منتظر در ثبت نام ها دیگر پس از صندوقداران ملزم به پاک کردن تسمه نقاله بعد از هر مشتری چک.

با مناطق بیشتری در آمریکا بازگشایی مجدد Wegmans رهبران در حال تجدید نظر در چقدر مواد غذایی و چقدر تجربه مشتری آن می تواند ارائه دهد—و چه مقدار از مشتریان می خواهند. خرده فروش است که ابداع راه های جدید برای معرفی محصولات و ارائه خدمات است که به دنبال پروتکل های جدید گفت: خانم Wegman, مدیر عامل شرکت. در حالی که نمونه های رایگان باقی می ماند خطرناک است, این فروشگاه با توجه به بسته بندی نمونه که خریداران می توانند نظر برای صفحه اصلی وعده های غذایی و, درخواست کارگران برای توصیف برجسته لقمه بیش از فروشگاه میکروفن.

خریداران در حال بازدید از Wegmans فروشگاه های کمتر اما خرید بیشتر. شنبه و یکشنبه شد از لحاظ تاریخی بقال شلوغ ترین روز اما در حال حاضر ترافیک در حال حاضر بیشتر به طور مساوی توزیع شده در طول هفته.

مشتری علاقه مندی ها مانند مواد غذایی مدیترانه ای میله با زیتون و حموس هستند هر چند با از پیش بسته بندی شده به جای خود-خدمت انتخاب. دلی شمارنده بازگشایی در برخی از فروشگاه ها.

“ما ساخته شده است فروشگاه ما به صمیمی ترین سوپر مارکت خرید تجربه است که ما می دانیم از آقای فار گفت. “ما در حال پیدا کردن راه های جدید برای صمیمی.”

این بدان معناست که دختران بیشتر از آنچه که مردم باید در طول این زمان. رستوران کنندگان را دیدم سفارشات خود را ناپدید می شوند به عنوان رستوران ها بسته شده و Wegmans دیدم یک فرصت برای حرکت آن به صورت فله محصولات به طور مستقیم به مصرف کنندگان بودند که انباشت در خانه. بقال شروع ثبت نام تامین کنندگان جدید در ماه مارس خرید غذا از رستوران های عرضه توزیع کنندگان مانند Sysco Corp. و فروش به صورت فله به اندازه موارد مانند 10-کیسه پوند ماکارونی آن را امن از عمده فروش بزرگ اپل دلی محصولات. آن را نیز به فروش می رسد رستوران به اندازه مقادیر منجمد, سبزیجات, برنج و تن ماهی.

Wegmans شناخته شده بود قبل از همه گیر برای طیف گسترده ای خود را. آن را کمرنگ طبقه بندی آن بیش از 40 درصد به حدود 30 ، 000 اقلام به عنوان آن را با تمرکز بر آنچه مشتریان مورد نیاز است.

با بسیاری از فروشنده تماس برخی از تولید کنندگان می گویند Wegmans برای اولین بار آمد. “آنها را شماره یک اولویت” گفت: شری برکلی, مدیر اجرایی, محصولات خانگی شرکت برکلی سبز LLC که متوقف ساخت خود با نام تجاری تمیز کردن اقلام در ماه مارس به عرضه Wegmans با خصوصی-برچسب محصولات. خرده فروش به جهت در حجم نزدیک به چهار برابر شد و از مارس.

قبل از همه گیر Wegmans تبلیغ خود انتخاب گسترده ای: حدود 52,000 موارد بیش از یک سوم به عنوان بسیاری به عنوان متوسط در ایالات متحده سوپر مارکت. آن کمرنگ است که مجموعه ای با بیش از 40 درصد به فروش حدود 30,000 محصولات یک حرکت به تمرکز بر روی اقلام کلیدی. آن حذف برخی از پاستا-سس رقم از قفسه به تمرکز بر روی سریع-فروش طعم دهنده مانند سنتی و گوشت.

“من نمی باید چهار برندهای کره. من تا به حال یک یا دو علامت های تجاری از کره. ما نمی حمل سه اندازه از ماست. ما انجام یک گفت:” مارتی گاردنر بقال بالا تجارت اجرایی و 38 سال شرکت کهنه.

Wegmans نیز چند حرکت برای دریافت محصولات به فروشگاه خود را سریع تر. به عنوان مشتریان وحشت-خرید کنسرو ماکارونی کاغذ و تمیز کردن محصولات در ماه مارس بقال فرستاده کامیون ها بیشتر به آن انبارها و کامیون چپ 70% پر به جای معمولی 90%. به جای دریافت بسته بندی شده مرغ کاهش آماده به فروش می رسد Wegmans در زمان سست قطعه مرغ و پیچیده آنها را در فروشگاه به سرعت حرکت از منابع.

رستوران کنندگان را دیدم سفارشات خود را ناپدید می شوند به عنوان رستوران ها بسته شده و Wegmans دیدم یک فرصت برای حرکت آن به صورت فله محصولات به طور مستقیم به مصرف کنندگان بودند که انباشت در خانه. بقال شروع به فروش فله-اندازه اقلام مانند 10-کیسه پوند از ماکارونی و رستوران به اندازه مقادیر منجمد, سبزیجات, برنج و تن ماهی.

دیوانگی است اجازه دهید تا تا حدودی پس با عرضه مواد غذایی تا حد زیادی بهبود. اما خریداران در حال تخلیه خانه های بزرگتر مواد غذایی بارهای آنها به عنوان آشپز بیشتر مدیران گفت. Wegmans متوسط در فروشگاه و آنلاین سبد اندازه افزایش یافته است و تقریبا 30 درصد به 40 درصد است. رشد فروش است به احتمال زیاد به کاستن سرعت به عنوان مصرف کنندگان خود را آهسته با سرعت از خرید و کارشناسان صنعت گفت: هزینه انجام کسب و کار گران خواهد شد به عنوان نیروی کار, ایمنی و بهداشتی هزینه افزایش یابد. Wegmans کاهش یافته است به افشای مالی اخیر آمار و ارقام.

شواهدی وجود دارد که برخی از جنبه های قدیمی Wegmans در حال بازگشت. برخی از انواع در حال آمدن است و محدودیت در خرید اقلام مانند نان در حال بلند کردن اجسام. در حدود 30% از کارکنان که در زمان ترک داوطلبانه آمده اند.

این شرکت در آموزش مجازی است که خریداران را قبول گزینه های کمتر و مدیران در حال فکر کردن به دقت در مورد سطح طبقه بندی آنها را در آینده نیاز دارند. رهبران دیدن طولانی مدت فرصت با آماده وعده های غذایی خانواده به عنوان مردم طبخ ناهار و شام در خانه. Wegmans را به تمرکز بر روی قیمت و راه را به خدمات آنلاین. بقال همچنان به اضافه کردن بیشتر اتاق در طبقه های خود را با از بین بردن صفحه نمایش و یا ساخت آنها کوچکتر است.

مشتری جدید رفتار التزام بیش از حد, به عنوان خریداران بازدید از فروشگاه های کمتر اما بیشتر خرید. شنبه و یکشنبه شد در طول تاریخ Wegmans شلوغ ترین روز; ترافیک در حال حاضر بیشتر به طور مساوی توزیع شده در طول هفته.

“کسب و کار ما استفاده می شود به کیفیت و خدمات” آقای Wegman رئیس شرکت گفت: بیش از 15 Wegmans مدیران فروشگاه در بوفالو, n. y. که گرفته شده به صورت مجازی در جلسه اخیر خود در روز شنبه. “این تغییر برای خدمت به مشتریان ما و مردم ما از نظر ایمنی مواد غذایی. شما پله بالا است.”

نشانه هایی وجود دارد از نرمال بازگشت به Wegmans که در عمل 101 فروشگاه در سراسر ایالات متحده شمال شرقی و جنوب شرقی. برخی از انواع در حال آمدن است و محدودیت در خرید اقلام مانند نان در حال بلند کردن اجسام. در حدود 30% از کارکنان که در زمان ترک داوطلبانه نیز بازگشته است.

نوشتن به Jaewon کانگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>