خریداران تعجب خرده فروشان با بازگشت به فروشگاه

یک مشتری مرور کفش در غروب آفتاب پارک محله بروکلین, n. y. روز دوشنبه به عنوان شهر نیویورک شروع به بلند کردن برخی از coronavirus مستند محدودیت.

عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس

خریداران در حال بازگشت به بازگشایی فروشگاه ها سریع تر از انتظار می رود با توجه به خرده فروشی مدیران.

Macy’s , Inc. مدیر اجرایی جف Gennette گفت: خرید و فروش در بازگشایی فروشگاه های پایین در حدود نصف در مقایسه با قبل از همه گیر است که بهتر از 85% کاهش این شرکت پیش بینی کرده بود. در Kohl’s Corp. فروشگاه های در حال انجام در حدود سه چهارم از آنها قبل از همه گیر حجم فروش از حدود دو سوم در اواخر ماه مه اجرایی میشل Gass گفت. مدیران صحبت در کنفرانس های مجازی سهشنبه به میزبانی بانک سرمایه گذاری Cowen and Co. LLC.

میسی شروع بازگشایی فروشگاه در مارس 4 و گفت: این امر باید بیش از 400 مکان بازگشایی این هفته از جمله شاخص خود در منهتن هرالد مربع است. که فروشگاه بود که غارت هفته گذشته در جریان تظاهرات توسط پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در 25 مه ارائه خواهد شد منظقه انتخاب کنید تا تنها در مطابق با دستورالعمل دولت. سرمه را به بازگشایی بیشتر از آن بیش از 1100 فروشگاه.

“هر tranche که ما در حال باز شدن است باز کمی بهتر است” آقای Gennette گفت. “و هر هفته که آنها در حال باز کردن آنها در حال گرفتن یک کمی بهتر است.”

خرده فروشان گفت: نشانه هایی وجود دارد که در ادامه همه گیر نشده و اساسا rewired هر جنبه ای از رفتار مصرف کننده. یک فروشگاه لباس در هوستون در مارس 1.

عکس: برو ناکامورا/ایسنا

میسی ارسال شده در سه شنبه اولیه از دست دادن $652 میلیون دلار برای سه ماه به 2 ماه مه در مقایسه با سود $136 میلیون دلار در سال پیش دوره است.

فروش کاهش یافت و به $3.02 میلیارد دلار در مقدماتی اساس از 5.5 میلیارد دلار در مقایسه با سه ماهه سال گذشته است. این شرکت خواهد شد گزارش کامل سه ماهه اول نتایج در ژوئیه 1.

این شرکت در روز دوشنبه گفت: این امن حدود 4.5 میلیارد دلار تامین مالی به صندوق کمک به عملیات خود و موجودی جدید حل و فصل برجسته پرداخت و بازپرداخت بدهی در آینده به دلیل در مالی 2020 و مالی 2021. فروشگاه گل سرسبد در منهتن باقی مانده سبکبار و این شرکت اقدام به برنامه برای تبدیل برخی از فضا به یک برج.

مربوط تصویری

سهام ایالات متحده پاک سال زیان با S&P چرخش مثبت در روز دوشنبه; سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این بیماری همه گیر است که بدتر شدن در سطح جهانی; 3M فایل طرح دعوی در دادگاه علیه یک تاجر فروش ماسک در آمازون است. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: یوهانس Eisele/AFP

آقای Gennette گفت: همه گیر نمی خواهد به طور دائم تغییر عادات خرید در میان زنان آمریکایی است.

“فریب داشتن مناسب مد از مشتری ما تمام راه را از توده یا خاموش-قیمت به لوکس است که هنوز هم فوق العاده قوی,” او گفت:. “و در حالی که به نظر می رسد در برخی از دسته بندی های تیره و تار در حال حاضر من فکر نمی کنم که برای همیشه.”

آقای Gennette گفت که در حالی که ممکن است وجود داشته باشد ماندگار تر شیفت دور از پانسمان برای دفتر همانطور که بیشتر مردم همچنان به کار از خانه و رویدادهای دیگر باز خواهد گشت مانند عروسی که برای مردم می خواهد که به دنبال بهترین خود را.

او افزود که میسی نیاز به باز کردن به اضافه کردن دسته بندی جدید. “هنگامی که شما نگاه کنید در زمانی که شما نگاه در ناخن وجود دارد مماس کسب و کار است که می تواند تبدیل به بسیار بزرگ و مهم است. به عنوان یک فروشگاه ما باید از این فرصت برای رفتن پس از آن,” او گفت:.

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>