تغییر استراتژی: دولت می گوید گله ایمنی یک گزینه نیست, آن را نیز باید اعتراف به جامعه انتقال

این مرکز گفته است که گله ایمنی نمی تواند یک انتخاب استراتژیک برای یک کشور هند اندازه به عنوان این خواهد آمد در هزینه در نظر lakhs از افراد آلوده و بسیاری از مرگ و میر. این عاقلانه است. با توجه هند جمعیت بزرگ با چگالی بالا از مردم در برخی خوشه و در ادامه افزایش موارد جدید عفونت اتخاذ گله ایمنی به عنوان یک استراتژی در برابر Covid فاجعه بار خواهد بود. آن را به عنوان, بهداشت و درمان کشور و زیرساخت کشیده شده است به منظور محدود کردن و حتی با مستندات و محدودیت در حرکت است. اجازه دادن به تعداد بسیار زیادی از مردم Covid می تواند منجر به یک شکست کامل.

ما حتی نمی دانند چه گله ایمنی به نظر می رسد در این نقطه است. ما نیاز داریم بیشتر قابل اعتماد داده ها از طریق گسترده sero نظرسنجی به نقشه گسترش این بیماری است. بنابراین گله ایمنی به عنوان یک سیاست است از سوال. ما نیاز به ادامه افزایش آزمایش ما ظرفیت و سطح شیب دار تا هر دو کیفیت و کمیت از بیمارستان و امکانات درمانی.

همچنین بخوانید: گله ایمنی نه یک گزینه برای هند: دولت

در این راستا این خواهد بود مفید برای دولت به اعتراف به جامعه انتقال این بیماری است. برای تماس, ردیابی برای تعداد زیادی از عفونت موارد دیگر امکان پذیر است. و به رسمیت شناختن این واقعیت است که لازم است قاطعانه به تغییر استراتژی بهداشت و درمان به آزمایش و درمان. در هر صورت با باز کردن 3.0 این مسیری است که ما باید به عنوان در. وقت آن است که به کنار گذاشتن مستندات به عنوان یک کاهش استراتژی قبول جامعه انتقال و فقط تمرکز بر افزایش ظرفیت برای آزمایش و بستری شدن در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>