شرلوک هولمز و کنجکاو در مورد شما می دانید که تکرار طوطی وار “هیچ مدرکی”

مسئول و مراقب روزنامه نگاران هیچ گزینه ای جز توسل به استفاده از صورتهای معتبر با اقتدار در این زمان تلاش تا کلمه است که در حال حاضر انجیل حقیقت که ما می بینیم گچ بری در سراسر صفحات روزنامه های هر روز.

اگر ما به عنوان خوانده شده هر گونه مشاوره از کسی که آن را با استفاده از عباراتی است که بسیار “دقیق” مانند “هیچ مدرکی وجود ندارد که به طور منظم شستشو بینی با سالین به حفاظت از مردم از عفونت با کوروناویروس.” و یا “هیچ مدرکی وجود دارد از زمان شیوع بیماری هایی که خوردن سیر به حفاظت از مردم از جدید کروناویروس” یا “وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که آب و هوای سرد می تواند کشتن جدید کروناویروس و یا بیماری های دیگر است.” یا “از شواهد تا کنون این COVID-19 ویروس منتقل می شود در تمام مناطق از جمله مناطق گرم و مرطوب آب و هوا.”

هنگامی که من و شما نمی دانید چیزی است که ما فقط می گویند که “من نمی دانم”.

ما نمی گویند که “هیچ شواهدی وجود ندارد” یا “از شواهد تا کنون” و این خواهد بود تا آنجا که همه ما می دانیم که “ما هیچ مدرکی” می تواند به معنای هر دو است که به ما تجربه و همچنین که ما تجربه اما نمی یافت هیچ گونه شواهد است. بنابراین ما می جلوگیری از استفاده از چنین عبارات.

اگر ما گسترش همین منطق در صورتی که انجام داده است و نه شدید آزمایش (به عنوان بزرگترین قدرت جهان در یک موضوع از زندگی یا مرگ) آن است که محدود به می گویند که “ما نمی دانیم” و یا اگر در صورت صرفه جویی در همچنان دستور کار حتی در یک بحران “ما نمی دانیم که هنوز” یا “ما در حال کار بر روی آن”.

اما به عنوان کسی که نه اشتباه می شود و می گوید که “هیچ شواهدی وجود ندارد” یا “از شواهد تا کنون” یا “وجود دارد هیچ دلیلی برای باور” ما مردم در بزرگ باید این باور در ایمان خوب است که این تنها می تواند به این معنی نیست که که است بدیهی است که انجام تست های شدید و نمی یافت هیچ گونه شواهد است.

بنابراین در جایی در جهان وجود دارد بسیار امن BSL IV سطح آزمایشگاه که در آن مردم با پوشیدن همه نوع از چرخ دنده محافظ که با سرپرستان مشرف آزمایش های خود را.

وجود دارد باید صدها نفر از داوطلبان خوردن سیر و گرفتن حمام, شستن بینی خود را با آب شور در دو سو کور و هر چیز دیگری که مدیر آن می خواهید به صدای جیر جیر در مورد صبح روز بعد به پشت سر هم یک اسطوره است.

حتی مهمتر باید وجود داشته باشد یکی دیگر از شگفت انگیز تسهیلات ممکن است یک شهرستان که در آن شما باید همه چیز را از lakhs انسان و خوکچه هندی به کنترل آب و هوا و ماشین آلات است که می تواند اجازه می دهد شما را به تابستان و یا زمستان در خواهد شد. اینجا جایی است که باید انجام آزمون در مورد نحوه استفاده از ماسک را بازی در گسترش/حاوی شیوع و چه آب و هوا خواهد انجام دهد به ویروس تنها برای پیدا کردن شواهدی وجود دارد که بدون ماسک بهتر است و coronavirus ایمنی بدن به بالا و دمای پایین در محیط زیست طبیعی.

به عنوان من به اندازه کافی فیلم های آمریکایی است که دارای همه نوع labs من کاملا مایل به این باور است که کسی که چنین آزمایشگاههای مخفی و از این رو “هیچ شواهد” و یا “از شواهد تا کنون” به معنی آنچه در آن معنی باید در مورد یک مسئول اقتدار یعنی ما باید انجام آزمایشات و نمی یافت هیچ گونه شواهد است.

اما من همچنین تماشای شرلوک هلمز, فیلم, بیش از حد, و وجود دارد, یک دیالوگ از “هنگامی که شما را حذف غیر ممکن است, هر آنچه که باقی مانده است اما غیر محتمل باید حقیقت” است که باعث می شود من احساس وحشت زده و عصبی به دلیل عظمت این مسئله است.

اگر چه که هیچ گونه ترشح labs?

اگر همه چیز شرط بندی گیج کننده است.

بنابراین اجازه دهید به بررسی دیگر شواهد. برای شروع با انجام هر گونه تحقیقات در coronavirus بسیار دشوار است به دلیل برخی از مسائل خاص (و به همین دلیل است که دیگر از کسی که هیچ علمی بدن ادعا می دانید که بسیار در مورد ویروس).

آن است که بسیار عفونی ویروس و از این رو به آن نیاز دارد به کار گرفته می شود با دقت بسیار در آزمایشگاه با حداقل ایمنی زیستی سطح IV صدور گواهینامه. چنین labs چند در جهان است.

دسترسی به ویروسی مواد برای انجام تحقیقات بسیار دشوار است در این زمان به عنوان آن است که سخت تحت کنترل دولت است.

و از همه مهمتر اگر ما به این باور چین فقط به عنوان reverently به عنوان که آیا آن است که یک ویروس با نام تجاری جدید است که شناسایی شده است بسیار به تازگی و اگر آن درست است و در عین حال به تجربه هر فصل دیگر از زمستان است. بنابراین هیچ کس تا به حال زمان و یا شرایط برای انجام تحقیقات روی این ویروس است.

اگر این مورد است, آن است که کمی دشوار به درک که چگونه موفق شده است تا در خط “هیچ شواهدی وجود ندارد”.

بود که در انجام تمام این آزمایش که در آن “هیچ مدرکی” پیدا میشه ؟

و اکثر intriguingly برای یک ویروس است که کشف شده است و تنها در زمستان سال گذشته چگونه کسانی که بسیار به خصوص در مورد آن حرارت هوا/آب و هوا حساسیت?

من هیچ تخصصی در منطق استقرایی یا قیاسی اما اگر که ساخته شده است برای دیدار با هولمز او را به رسم چهار نتیجه گیری.

هر کدام که به قدرت الهی از این رو آن را فقط “می داند”

یا

“هیچ مدرکی وجود ندارد” به این معنی است که است که انجام هر گونه آزمایش و فقط تعبیر آن را به اشتباه (به عنوان ما هنوز جهانی اول کشور است که ما می توانید بیرون بروید و می گویند که این دروغ است)

یا

که دسترسی به اطلاعات از آزمایش های انجام شده در جایی که جهان نیاز به دانستن این منبع.

من می خواهم به این با یکی دیگر از شرلوک هلمز gem
“وجود دارد هر نقطه که شما می خواهید را به منظور جلب توجه من?’
‘به کنجکاو حادثه سگ در شب.’
‘سگ چیزی در زمان شب.’
‘که کنجکاو حادثه’ اظهار داشت: شرلوک هلمز.”
ممکن است وقت آن است که به کنجکاو در مورد شما می دانید که.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>